Виконано перший етап плану заходів щодо створення національної FM-мережі українського радіо

Перегляди: 1669
Додано: 2015-01-17 04:45:23 (E.v.g.)
Оновлено: 2018-12-17 19:45:30 (E.v.g.)

ur

 

Перший етап заходів, спрямованих на створення національної FM-мережі українського радіо, виконано. Про це повідомив голова Національної ради Юрій Артеменко під час брифінгу, вручаючи ліцензії на мовлення в.о. генерального директора Національної радіокомпанії України Анатолію Табаченку.

 

За результатами проведеного Національною радою конкурсу НРКУ було видано дві ліцензії на мовлення на 31 частотне присвоєння. Нині FM-мовлення Українського радіо поширюється на 11 обласних центрів. Компанія мовитиме в ефірі 20 годин на добу, ще 4 години – за обласними державними телерадіокомпаніями. «Думаю, це непоганий перший крок. Попереду ще багато роботи. Але, зважаючи на те, що попередні 23 роки влада робила все, щоб не було створено українського радіомовника, є чим пишатись», - наголосив Юрій Артеменко.

 

Наступним етапом має стати покриття сигналом Українського радіо тих міст країни, де нині НРКУ не мовить. У разі наявності вільних прорахованих УДЦР частот Національна рада оголошуватиме конкурс і розглядатиме заявки НРКУ поряд із заявками інших учасників.

 

сайт нрНаші друзі та партнери:


<<
Ефірне телебачення та радіомовлення в Україні 2006-2024
>>