"Пульс FM" у Станиці Луганській та нові частотні присвоєння
30 травня 2016 року в Луганській області введено в дію радіомовний FM-передавач на частоті 89,3 МГц для мовлення радіо «Пульс» в населеному пункті Станиці Луганській, що дало змогу розширити мовлення українських радіопрограм на цій території.
Передавальну техніку встановлено на виконання рішення Комісії з питань забезпечення стабільного функціонування системи національного телебачення і радіомовлення при Міністерстві інформаційної політики України.
Голова Комісії, заступник Міністра інформаційної політики України Тетяна Попова наголосила на збільшенні території покриття українських мовників: «МІП України спільно з Концерном РРТ вживають всі необхідні заходи для збільшення географії покриття українських теле- і радіомовників. Після встановлення необхідного обладнання, жителі селища міського типу Станиця Луганська отримуватимуть достовірну інформацію про події та слухатимуть радіопрограми відомих журналістів».
Нагадаємо, що загалом для відновлення українського мовлення, в зонах де є “білі плями”, встановлено більше 50 радіо- та телепередавачів, наданих країнами-партнерами.
Джерело: http://mip.gov.ua/news/1223.html
НТКУ отримала дозвіл на тимчасове мовлення на території АТО з використанням дев’яти частот
Національна рада дала дозвіл Національній телекомпанії України на тимчасове мовлення на території проведення антитерористичної операції з використанням дев’яти частот у Луганській області. Рішення ухвалене на засіданні 2 червня.
Відповідно до висновків ДП «Український державний центр радіочастот» НТКУ тимчасово мовитиме в таких населених пунктах: с. Бахмутівка Новоайдарського району на частоті 103,6 МГц із потужністю передавача 0,5 кВт; смт Станиця Луганська (89,3 МГц), потужність передавача 0,2 кВт; м. Попасна (102,5 МГц), потужність передавача 0,1 кВт; м. Білолуцьк (101,9 МГц), потужність передавача 0,1 кВт; м. Біловодськ (102,1 МГц), потужність передавача 0,25 кВт; м. Марківка (102,9 МГц), потужність передавача 0,25 кВт; с. Зоринівка (100,1 МГц), потужність передавача 0,1 кВт; м. Сватове (103,5 МГц), потужність передавача 0,25 кВт; м. Троїцьке (102,1 МГц), потужністю передавача 0,25 кВт.
Загалом Національна телекомпанія України має дозволи на тимчасове мовлення на території проведення антитерористичної операції з використанням 13 частотних присвоєнь для теле- і радіомовлення у Донецькій області і 15 частотних присвоєнь для теле- і радіомовлення в Луганській області.
Джерело: http://www.nrada.gov.ua/ua/news/radanews/31050.html