«Вести. Радио» не продовжено ліцензію на мовлення у Харкові (Оновлено)

Перегляди: 1857
Додано: 2017-02-24 13:23:26 (E.v.g.)
Оновлено: 2018-12-17 19:39:14 (E.v.g.)

vesti

Національна рада  на засіданні 23 лютого розглянула заяву і не продовжила термін дії ліцензії  ТОВ «Телерадіовидавнича компанія «Мастер», м. Харків (ефірне місцеве радіомовлення з використанням частоти 100,5 МГц, обсяг мовлення –  24 години на добу, позивні «Вести. Радио»).


 

Підставою для ухвалення такого рішення до компанії стали застосовані раніше санкції. У зв’язку з порушенням частини сьомої статті 27, частини восьмої статті 28 Закону України «Про телебачення і радіомовлення»  (недотримання умов ліцензії і програмної концепції мовлення) ліцензіату було оголошено попередження рішенням регуляторного органу від 17 липня  2014 року № 265. Також через порушення вимог частини п’ятої статті 9 Закону (ведення програм і передач українською мовою становило менше як 50% добового мовлення)  до мовника рішенням  від 09.02.2017 № 99 застосовано санкцію «стягнення штрафу» в розмірі 5% суми ліцензійного збору. На момент розгляду питання продовження ліцензії на мовлення ці  рішення оскаржуються, але не скасовані в судовому порядку, а отже, є чинними.


Сьогодні вранці, як і минулого тижня перед розглядом питання на засіданні про продовження терміну дії ліцензії ТОВ «ТРК «Дивосвіт», до Національної ради передано ухвалу про забезпечення позову громадянина Станіслава Саріогло, що нібито була винесена вчора, 22 лютого, суддею Харківського окружного адміністративного суду Наталією Полях. Представник компанії «Мастер» під час розгляду питання на засіданні сказала, що позов було подано 22 лютого 2017 року. У своїй позовній заяві харків’янин Станіслав Саріогло вказує, що Національна рада порушила його права, коли 2014 року переоформила ліцензію ТОВ «Телерадіовидавнича компанія «Мастер» під програмну концепцію «Радио Вести». Зазначеною ухвалою заборонено Національній раді приймати рішення щодо заяви про продовження строку дії ліцензії на мовлення, про анулювання або припинення ліцензії ТОВ «Телерадіовидавнича компанія «Мастер», про оголошення конкурсу тощо.

Національна рада має сумніви щодо існування цієї  ухвали, принаймні її немає в Єдиному державному реєстрі судових рішень, і що упродовж дня регуляторові не вдалося зв’язатися з Харківським окружним адміністративним судом, щоб підтвердити факт винесення цієї ухвали.


Крім того, навіть у разі її існування, в тексті ухвали вказано, що вона  набирає законної сили після закінчення строків для подачі апеляційної скарги. Також відповідно до пункту 5 статті 118 Кодексу адміністративного судочинства України  виконання ухвал про заборону вчиняти певні дії виконуються в порядку, встановленому законом для виконання судових рішень.

Таким чином, Національна рада відмовила телерадіокомпанії «Мастер» у продовженні терміну дії ліцензії на мовлення.

cайт НР

 

Тим часом, мовлення радІостанції "Вести" вже припинено  на частоті 100.5 МГц приблизно о 15.20. 

Інформацію надав krasaffchegНаші друзі та партнери:


<<
Ефірне телебачення та радіомовлення в Україні 2006-2024
>>