ПОРЯДОК ДЕННИЙ засідання НР 24-25 квітня 2012 року

Теги:
Перегляди: 2582
Додано: 2012-04-23 14:30:48 (E.v.g.)
Оновлено: 2018-12-16 14:44:25 (E.v.g.)

1. Про внесення до резерву Національної ради каналів (програм) мовлення багатоканальної телемережі МХ-5, на які відсутні претенденти.
Доповідає: Л. Мудрак
2. Про недопущення КП «Телекомпанія «Львів-ТБ», м. Львів, до конкурсу на отримання ліцензії на мовлення на вільних каналах мовлення багатоканальної телемережі МХ-5.
Доповідає: Л. Мудрак
3. Про розгляд документів, поданих на участь у конкурсі, оголошеному 02.02.2012, на отримання ліцензії на мовлення на вільних каналах мовлення багатоканальної телемережі МХ-5.
Доповідає: Л. Мудрак

 

Інформуємо керівників телерадіоорганізацій, що 24 квітня під час розгляду третього питання порядку денного будуть заслухані презентації програмних концепцій компаній-претендентів. Отже, участь представників телерадіоорганізацій, які подали заяви на участь у  цьому конкурсі  – обов’язкова.

 

 

ПОРЯДОК ПРЕЗЕНТАЦІЙ                                                                                       (можлива перерва)

 

4. Про розгляд заяви Обласної асоціації «Вінницька громадська ТРК «Вінниччина», м. Вінниця, поданої на участь у конкурсі, оголошеному 02.02.2012, визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на мовлення на каналі (програмі) мовлення багатоканальної телемережі МХ-5 у c. Баланівці Вінницької обл.
Доповідає: Л. Мудрак
5. Про розгляд заяви Обласної асоціації «Вінницька громадська ТРК «Вінниччина», м. Вінниця, поданої на участь у конкурсі, оголошеному 02.02.2012, визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на мовлення на каналі (програмі) мовлення багатоканальної телемережі МХ-5 у м. Вінниці.
Доповідає: Л. Мудрак
6. Про розгляд заяви ТОВ «ГРАВІС», м. Київ, поданої на участь у конкурсі, оголошеному 02.02.2012, визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на мовлення на каналі (програмі) мовлення багатоканальної телемережі МХ-5 у  м. Вінниці.
Доповідає: Л. Мудрак
7. Про розгляд заяви ТОВ «ГРАВІС-КІНО», м. Київ, поданої на участь у конкурсі, оголошеному 02.02.2012, визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на мовлення на каналі (програмі) мовлення багатоканальної телемережі МХ-5 у м. Вінниці.
Доповідає: Л. Мудрак
8. Про розгляд заяви ТОВ «ТАК ТВ ЦЕНТР», м. Миколаїв, поданої на участь у конкурсі, оголошеному 02.02.2012, визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на мовлення на каналі (програмі) мовлення багатоканальної телемережі МХ-5 у м. Вінниці.
Доповідає: Л. Мудрак
9. Про розгляд заяви Обласної асоціації «Вінницька громадська ТРК «Вінниччина», м. Вінниця, поданої на участь у конкурсі, оголошеному 02.02.2012, визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на мовлення на каналі (програмі) мовлення багатоканальної телемережі МХ-5 у c. Володимирці Вінницької обл.
Доповідає: Л. Мудрак
10. Про розгляд заяви Обласної асоціації «Вінницька громадська ТРК «Вінниччина», м. Вінниця, поданої на участь у конкурсі, оголошеному 02.02.2012, визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на мовлення на каналі (програмі) мовлення багатоканальної телемережі МХ-5 у м. Погребищі Вінницької обл.
Доповідає: Л. Мудрак
11. Про розгляд заяви Обласної асоціації «Вінницька громадська ТРК «Вінниччина», м. Вінниця, поданої на участь у конкурсі, оголошеному 02.02.2012, визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на мовлення на каналі (програмі) мовлення багатоканальної телемережі МХ-5 у м. Ямполі Вінницької обл.
Доповідає: Л. Мудрак
12. Про розгляд заяви ТОВ-ТРК «Міст ТБ», м. Львів, поданої на участь у конкурсі, оголошеному 02.02.2012, визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на мовлення на каналі (програмі) мовлення багатоканальної телемережі МХ-5 у м. Горохові Волинської обл.
Доповідає: Л. Мудрак
13. Про розгляд заяви ТОВ «ТРК «ТРЕТІЙ РЕГІОН», м. Луцьк Волинської обл., поданої на участь у конкурсі, оголошеному 02.02.2012, визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на мовлення на каналі (програмі) мовлення багатоканальної телемережі МХ-5 у  м. Горохові Волинської обл.
Доповідає: Л. Мудрак
14. Про розгляд заяви ТОВ «ГРАВІС», м. Київ, поданої на участь у конкурсі, оголошеному 02.02.2012, визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на мовлення на каналі (програмі) мовлення багатоканальної телемережі МХ-5 у м. Ковелі Волинської обл.
Доповідає: Л. Мудрак
15. Про розгляд заяви ТОВ–ТРК «Міст ТБ», м. Львів, поданої на участь у конкурсі, оголошеному 02.02.2012, визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на мовлення на каналі (програмі) мовлення багатоканальної телемережі МХ-5 у м. Ковелі Волинської обл.
Доповідає: Л. Мудрак
16. Про розгляд заяви ТОВ «ТРК «ТРЕТІЙ РЕГІОН», м. Луцьк Волинської обл., поданої на участь у конкурсі, оголошеному 02.02.2012, визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на мовлення на каналі (програмі) мовлення багатоканальної телемережі МХ-5 у м. Ковелі Волинської обл.
Доповідає: Л. Мудрак
17. Про розгляд заяви ТОВ «ГРАВІС-КІНО», м. Київ, поданої на участь у конкурсі, оголошеному 02.02.2012, визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на мовлення на каналі (програмі) мовлення багатоканальної телемережі МХ-5 у м. Ковелі Волинської обл.
Доповідає: Л. Мудрак
18. Про розгляд заяви ТОВ «ГРАВІС», м. Київ, поданої на участь у конкурсі, оголошеному 02.02.2012, визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на мовлення на каналі (програмі) мовлення багатоканальної телемережі МХ-5 у м. Луцьку Волинської обл.
Доповідає: Л. Мудрак
19. Про розгляд заяви ТОВ-ТРК «Міст ТБ», м. Львів, поданої на участь у конкурсі, оголошеному 02.02.2012, визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на мовлення на каналі (програмі) мовлення багатоканальної телемережі МХ-5 у м. Луцьку Волинської обл.
Доповідає: Л. Мудрак
20. Про розгляд заяви ТОВ «ТРК „ТРЕТІЙ РЕГІОН», м. Луцьк Волинської обл., поданої на участь у конкурсі, оголошеному 02.02.2012, визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на мовлення на каналі (програмі) мовлення багатоканальної телемережі МХ-5 у м. Луцьку Волинської обл.
Доповідає: Л. Мудрак
21. Про розгляд заяви ТОВ «ГРАВІС-КІНО», м. Київ, поданої на участь у конкурсі, оголошеному 02.02.2012, визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на мовлення на каналі (програмі) мовлення багатоканальної телемережі МХ-5 у м. Луцьку Волинської обл.
Доповідає: Л. Мудрак
22. Про розгляд заяви ТОВ-ТРК «Міст ТБ», м. Львів, поданої на участь у конкурсі, оголошеному 02.02.2012, визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на мовлення на каналі (програмі) мовлення багатоканальної телемережі МХ-5 у смт Любешеві Волинської обл.
Доповідає: Л. Мудрак
23. Про розгляд заяви ТОВ «ТРК «ТРЕТІЙ РЕГІОН», м. Луцьк Волинської обл., поданої на участь у конкурсі, оголошеному 02.02.2012, визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на мовлення на каналі (програмі) мовлення багатоканальної телемережі МХ-5 у смт Любешеві Волинської обл.
 Доповідає: Л. Мудрак
24. Про розгляд заяви ТОВ-ТРК «Міст ТБ», м. Львів, поданої на участь у конкурсі, оголошеному 02.02.2012, визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на мовлення на каналі (програмі) мовлення багатоканальної телемережі МХ-5 у м. Нововолинську Волинської обл.
Доповідає: Л. Мудрак
25. Про розгляд заяви ТОВ «ТРК «ТРЕТІЙ РЕГІОН» м. Луцьк Волинської обл., поданої на участь у конкурсі, оголошеному 02.02.2012, визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на мовлення на каналі (програмі) мовлення багатоканальної телемережі МХ-5 у м. Нововолинську Волинської обл.
Доповідає: Л. Мудрак
26. Про розгляд заяви ТОВ «ГРАВІС-КІНО», м. Київ, поданої на участь у конкурсі, оголошеному 02.02.2012, визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на мовлення на каналі (програмі) мовлення багатоканальної телемережі МХ-5 у м. Нововолинську Волинської обл.
Доповідає: Л. Мудрак
27. Про розгляд заяви ТОВ-ТРК «Міст ТБ», м. Львів, поданої на участь у конкурсі, оголошеному 02.02.2012, визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на мовлення на каналі (програмі) мовлення багатоканальної телемережі МХ-5 у смт Шацьку Волинської обл.
Доповідає: Л. Мудрак
28. Про розгляд заяви ТОВ «ТРК «ТРЕТІЙ РЕГІОН», м. Луцьк Волинської обл., поданої на участь у конкурсі, оголошеному 02.02.2012, визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на мовлення на каналі (програмі) мовлення багатоканальної телемережі МХ-5 у смт Шацьку Волинської обл.
Доповідає: Л. Мудрак
29. Про розгляд заяви ТОВ «ГРАВІС», м. Київ, поданої на участь у конкурсі, оголошеному 02.02.2012, визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на мовлення на каналі (програмі) мовлення багатоканальної мережі МХ-5 у м. Краматорську  Донецької обл.
Доповідає: Л. Мудрак
30. Про розгляд заяви ТОВ «ГРАВІС-КІНО», м. Київ, поданої на участь у конкурсі, оголошеному 02.02.2012, визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на мовлення на каналі (програмі) мовлення багатоканальної мережі МХ-5 у м. Краматорську  Донецької обл.
Доповідає: Л. Мудрак
31. Про розгляд заяви ТОВ «ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ «САТ-ПЛЮС», м. Слов’янськ Донецької обл., поданої на участь у конкурсі, оголошеному 02.02.2012, визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на мовлення на каналі (програмі) мовлення багатоканальної мережі МХ-5 у м. Краматорську  Донецької обл.
Доповідає: Л. Мудрак
32. Про розгляд заяви ТОВ «ГРАВІС-КІНО», м. Київ, поданої на участь у конкурсі, оголошеному 02.02.2012, визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на мовлення на каналі (програмі) мовлення багатоканальної мережі МХ-5 у м. Торезі  Донецької обл.
Доповідає: Л. Мудрак
33. Про розгляд заяви ТОВ «ГРАВІС», м. Київ, поданої на участь у конкурсі, оголошеному 02.02.2012, визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на мовлення на каналі (програмі) мовлення багатоканальної мережі МХ-5 у с. Андріївці  Житомирської обл.
Доповідає: Л. Мудра
34. Про розгляд заяви ТОВ «ГРАВІС-КІНО», м. Київ, поданої на участь у конкурсі, оголошеному 02.02.2012, визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на мовлення на каналі (програмі) мовлення багатоканальної мережі МХ-5 у с. Андріївці  Житомирської обл.
Доповідає: Л. Мудрак
35. Про розгляд заяви ТОВ «ТАК ТВ ЦЕНТР», м. Миколаїв, поданої на участь у конкурсі, оголошеному 02.02.2012, визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на мовлення на каналі (програмі) мовлення багатоканальної мережі МХ-5 у с. Андріївці Житомирської обл.
Доповідає: Л. Мудрак
36. Про розгляд заяви ТОВ «ГРАВІС-КІНО», м. Київ, поданої на участь у конкурсі, оголошеному 02.02.2012, визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на мовлення на каналі (програмі) мовлення багатоканальної мережі МХ-5 у м. Бердичеві Житомирської обл.
Доповідає: Л. Мудрак
37. Про розгляд заяви ТОВ «ГРАВІС-КІНО», м. Київ, поданої на участь у конкурсі, оголошеному 02.02.2012, визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на мовлення на каналі (програмі) мовлення багатоканальної мережі МХ-5 у м. Новоград- Волинському Житомирської обл.
Доповідає: Л. Мудрак
38. Про розгляд заяви ПП «ТРК «НТК», м. Коломия Івано-Франківської обл., поданої на участь у конкурсі, оголошеному 02.02.2012, визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на  мовлення на каналі (програмі) мовлення багатоканальної телемережі МХ-5 у с. Дебеславцях, с. Микуличині (Рокита Велика) Івано-Франківської обл. (працюють в мережі).
Доповідає: Л. Мудрак
39. Про розгляд заяви Івано-Франківського обласного телебачення «Галичина», м. Івано-Франківськ, поданої на участь у конкурсі, оголошеному 02.02.2012, визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на  мовлення на каналі (програмі) мовлення багатоканальної телемережі МХ-5 у с. Дебеславцях, с. Микуличині (Рокита Велика) Івано-Франківської обл. (працюють в мережі).
Доповідає: Л. Мудрак
40. Про розгляд заяви ТОВ–ТРК «Міст ТБ», м. Львів, поданої на участь у конкурсі, оголошеному 02.02.2012, визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на  мовлення на каналі (програмі)   мовлення багатоканальної  телемережі  МХ-5  у с.  Дебеславцях, с. Микуличині (Рокита Велика) Івано-Франківської обл. (працюють в мережі).
Доповідає: Л. Мудрак
41. Про розгляд заяви ТОВ «ГРАВІС-КІНО», м. Київ, поданої на участь у конкурсі, оголошеному 02.02.2012, визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на мовлення на каналі (програмі) мовлення багатоканальної мережі МХ-5 у с.  Дебеславцях, с. Микуличині (Рокита Велика) Івано-Франківської обл. (працюють в мережі).
Доповідає: Л. Мудрак
42. Про розгляд заяви  ТОВ «ПЕРСЕЙ ТВ», м. Київ, поданої на участь у конкурсі, оголошеному 02.02.2012, визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на мовлення на каналі (програмі) мовлення багатоканальної мережі МХ-5 у м. Березані Київської обл.
Доповідає: Л. Мудрак
43. Про розгляд заяви  ТОВ «ГРАВІС», м. Київ, поданої на участь у конкурсі, оголошеному 02.02.2012, визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на мовлення на каналі (програмі) мовлення багатоканальної мережі МХ-5 у м. Білій Церкві Київської обл.
Доповідає: Л. Мудрак
44.  Про розгляд заяви  ТОВ «ГРАВІС-КІНО», м. Київ, поданої на участь у конкурсі, оголошеному 02.02.2012, визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на мовлення на каналі (програмі) мовлення багатоканальної мережі МХ-5 у м. Білій Церкві Київської обл.
Доповідає: Л. Мудрак
45. Про розгляд заяви  ТОВ «ПЕРСЕЙ ТВ», м. Київ, поданої на участь у конкурсі, оголошеному 02.02.2012, визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на мовлення на каналі (програмі) мовлення багатоканальної мережі МХ-5 у м. Кагарлику Київської обл.
Доповідає: Л. Мудрак
46. Про розгляд заяви  ТОВ «ГРАВІС», м. Київ, поданої на участь у конкурсі, оголошеному 02.02.2012, визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на мовлення на каналі (програмі) мовлення багатоканальної мережі МХ-5 у м. Києві.
Доповідає: Л. Мудрак
47. Про розгляд заяви  ТОВ «МЕДІАМЕРЕЖІ», м. Київ, поданої на участь у конкурсі, оголошеному 02.02.2012, визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на мовлення на каналі (програмі) мовлення багатоканальної мережі МХ-5 у м. Києві.
Доповідає: Л. Мудрак
48. Про розгляд заяви  ТОВ «ГРАВІС-КІНО», м. Київ, поданої на участь у конкурсі, оголошеному 02.02.2012, визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на мовлення на каналі (програмі) мовлення багатоканальної мережі МХ-5 у м. Києві .
Доповідає: Л. Мудрак
49. Про розгляд заяви  ТОВ «ТАК ТВ ЦЕНТР», м. Миколаїв, поданої на участь у конкурсі, оголошеному 02.02.2012, визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на мовлення на каналі (програмі) мовлення багатоканальної мережі МХ-5 у м. Києві.
Доповідає: Л. Мудрак
50. Про розгляд заяви ТОВ «РЕДАКЦІЯ ГАЗЕТИ «УКРАЇНА-ЦЕНТР», м. Кіровоград, поданої на участь у конкурсі, оголошеному 02.02.2012, визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на  мовлення на каналі (програмі) мовлення багатоканальної телемережі МХ-5 у м. Кіровограді.
Доповідає: Л. Мудрак
51. Про розгляд заяви ТОВ «ГРАВІС», м. Київ, поданої на участь у конкурсі, оголошеному 02.02.2012, визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на  мовлення на каналі (програмі) мовлення багатоканальної телемережі МХ-5 у м. Кіровограді.
Доповідає: Л. Мудрак
52. Про розгляд заяви ТОВ «ГРАВІС-КІНО», м. Київ, поданої на участь у конкурсі, оголошеному 02.02.2012, визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на  мовлення на каналі (програмі) мовлення багатоканальної телемережі МХ-5 у м. Кіровограді.
Доповідає: Л. Мудрак
53. Про розгляд заяви ТОВ «ТАК ТВ ЦЕНТР», м. Миколаїв, поданої на участь у конкурсі, оголошеному 02.02.2012, визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на  мовлення на каналі (програмі) мовлення багатоканальної телемережі МХ-5 у м. Кіровограді.
Доповідає: Л. Мудрак
54. Про розгляд заяви ТОВ «РЕДАКЦІЯ ГАЗЕТИ «УКРАЇНА-ЦЕНТР», м. Кіровоград, поданої на участь у конкурсі, оголошеному 02.02.2012, визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на  мовлення на каналі (програмі) мовлення багатоканальної телемережі МХ-5 у смт Новоархангельську Кіровоградської обл.
Доповідає: Л. Мудрак
55. Про розгляд заяви ТОВ «РЕДАКЦІЯ ГАЗЕТИ «УКРАЇНА-ЦЕНТР», м. Кіровоград, поданої на участь у конкурсі, оголошеному 02.02.2012, визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на  мовлення на каналі (програмі) мовлення багатоканальної телемережі МХ-5 у м. Новомиргороді Кіровоградської обл.
Доповідає: Л. Мудрак
56. Про розгляд заяви ТОВ «РЕДАКЦІЯ ГАЗЕТИ «УКРАЇНА-ЦЕНТР», м. Кіровоград, поданої на участь у конкурсі, оголошеному 02.02.2012, визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на  мовлення на каналі (програмі) мовлення багатоканальної телемережі МХ-5 у м. Новоукраїнці Кіровоградської обл.
Доповідає: Л. Мудрак
57. Про розгляд заяви ТОВ «РЕДАКЦІЯ ГАЗЕТИ «УКРАЇНА-ЦЕНТР», м. Кіровоград, поданої на участь у конкурсі, оголошеному 02.02.2012, визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на  мовлення на каналі (програмі) мовлення багатоканальної телемережі МХ-5 у м. Олександрії Кіровоградської обл.
Доповідає: Л. Мудрак
58. Про розгляд заяви ТОВ «ГРАВІС», м. Київ, поданої на участь у конкурсі, оголошеному 02.02.2012, визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на  мовлення на каналі (програмі) мовлення багатоканальної телемережі МХ-5 у м. Олександрії Кіровоградської обл.
Доповідає: Л. Мудрак
59. Про розгляд заяви ТОВ «ГРАВІС-КІНО», м. Київ, поданої на участь у конкурсі, оголошеному 02.02.2012, визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на  мовлення на каналі (програмі) мовлення багатоканальної телемережі МХ-5 у м. Олександрії Кіровоградської обл.
Доповідає: Л. Мудрак
60. Про розгляд заяви ТОВ «ТАК ТВ ЦЕНТР», м. Миколаїв, поданої на участь у конкурсі, оголошеному 02.02.2012, визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на  мовлення на каналі (програмі) мовлення багатоканальної телемережі МХ-5 у м. Олександрії Кіровоградської обл.
Доповідає: Л. Мудрак
61. Про розгляд заяви ТОВ «РЕДАКЦІЯ ГАЗЕТИ «УКРАЇНА-ЦЕНТР», м. Кіровоград, поданої на участь у конкурсі, оголошеному 02.02.2012, визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на  мовлення на каналі (програмі) мовлення багатоканальної телемережі МХ-5 у смт Устинівці Кіровоградської обл.
Доповідає: Л. Мудрак
62. Про розгляд заяви  ТОВ «ТЕЛЕВІЗІЙНА КОМПАНІЯ «АТЛАНТ-СВ», м. Сімферополь, АР Крим, поданої на участь у конкурсі, оголошеному 02.02.2012, визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на мовлення на каналі (програмі) мовлення багатоканальної мережі МХ-5 у м. Алупці, АР Крим.
Доповідає: Л. Мудрак
63. Про розгляд заяви  ТОВ «ТЕЛЕВІЗІЙНА КОМПАНІЯ «АТЛАНТ-СВ», м. Сімферополь, АР Крим, поданої на участь у конкурсі, оголошеному 02.02.2012, визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на мовлення на каналі (програмі) мовлення багатоканальної мережі МХ-5 у м. Алушті, АР Крим.
Доповідає: Л. Мудрак
64. Про розгляд заяви  ТОВ «ТЕЛЕВІЗІЙНА КОМПАНІЯ «АТЛАНТ-СВ», м. Сімферополь, АР Крим, поданої на участь у конкурсі, оголошеному 02.02.2012, визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на мовлення на каналі (програмі) мовлення багатоканальної мережі МХ-5 у м. Білогірську, АР Крим.
Доповідає: Л. Мудрак
65. Про розгляд заяви  ТОВ «ТЕЛЕВІЗІЙНА КОМПАНІЯ «АТЛАНТ-СВ», м. Сімферополь, АР Крим, поданої на участь у конкурсі, оголошеному 02.02.2012, визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на мовлення на каналі (програмі) мовлення багатоканальної мережі МХ-5 у с. Аннівці, АР Крим
Доповідає: Л. Мудрак
66. Про розгляд заяви  ТОВ «ТЕЛЕВІЗІЙНА КОМПАНІЯ «АТЛАНТ-СВ», м. Сімферополь, АР Крим, поданої на участь у конкурсі, оголошеному 02.02.2012, визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на мовлення на каналі (програмі) мовлення багатоканальної мережі МХ-5 у м. Джанкої, АР Крим.
Доповідає: Л. Мудрак
67. Про розгляд заяви  ТОВ «ГРАВІС», м. Київ, поданої на участь у конкурсі, оголошеному 02.02.2012, визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на мовлення на каналі (програмі) мовлення багатоканальної мережі МХ-5 у м. Євпаторії, АР Крим.
Доповідає: Л. Мудрак
68. Про розгляд заяви  ТОВ «ТЕЛЕВІЗІЙНА КОМПАНІЯ «АТЛАНТ-СВ», м. Сімферополь, АР Крим, поданої на участь у конкурсі, оголошеному 02.02.2012, визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на мовлення на каналі (програмі) мовлення багатоканальної мережі МХ-5 у м. Євпаторії, АР Крим.
Доповідає: Л. Мудрак
69. Про розгляд заяви  ТОВ «ГРАВІС-КІНО», м. Київ, поданої на участь у конкурсі, оголошеному 02.02.2012, визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на мовлення на каналі (програмі) мовлення багатоканальної мережі МХ-5 у м. Євпаторії, АР Крим.
Доповідає: Л. Мудрак
70. Про розгляд заяви  ТОВ «ТАК ТВ ЦЕНТР», м. Миколаїв,  поданої на участь у конкурсі, оголошеному 02.02.2012, визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на мовлення на каналі (програмі) мовлення багатоканальної мережі МХ-5 у м. Євпаторії, АР Крим
Доповідає: Л. Мудрак
71. Про розгляд заяви  ТОВ «ТЕЛЕВІЗІЙНА КОМПАНІЯ «АТЛАНТ-СВ», м. Сімферополь, АР Крим, поданої на участь у конкурсі, оголошеному 02.02.2012, визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на мовлення на каналі (програмі) мовлення багатоканальної мережі МХ-5 у м. Керчі, АР Крим.
Доповідає: Л. Мудрак
72. Про розгляд заяви  ТОВ «ГРАВІС-КІНО», м. Київ, поданої на участь у конкурсі, оголошеному 02.02.2012, визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на мовлення на каналі (програмі) мовлення багатоканальної мережі МХ-5 у м. Керчі, АР Крим.
Доповідає: Л. Мудрак
73. Про розгляд заяви  ТОВ «ТАК ТВ ЦЕНТР», м. Миколаїв,  поданої на участь у конкурсі, оголошеному 02.02.2012, визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на мовлення на каналі (програмі) мовлення багатоканальної мережі МХ-5 у м. Керчі, АР Крим.
  Доповідає: Л. Мудрак
74. Про розгляд заяви  ТОВ «ТЕЛЕВІЗІЙНА КОМПАНІЯ «АТЛАНТ-СВ», м. Сімферополь, АР Крим, поданої на участь у конкурсі, оголошеному 02.02.2012, визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на мовлення на каналі (програмі) мовлення багатоканальної мережі МХ-5 у смт Кіровському, АР Крим.
Доповідає: Л. Мудрак
75. Про розгляд заяви  ТОВ «ТЕЛЕВІЗІЙНА КОМПАНІЯ «АТЛАНТ-СВ», м. Сімферополь, АР Крим, поданої на участь у конкурсі, оголошеному 02.02.2012, визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на мовлення на каналі (програмі) мовлення багатоканальної мережі МХ-5 у м. Красноперекопську, АР Крим.
Доповідає: Л. Мудрак
76. Про розгляд заяви  ТОВ «ТЕЛЕВІЗІЙНА КОМПАНІЯ «АТЛАНТ-СВ», м. Сімферополь, АР Крим, поданої на участь у конкурсі, оголошеному 02.02.2012, визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на мовлення на каналі (програмі) мовлення багатоканальної мережі МХ-5 у смт Партеніті, АР Крим.
Доповідає: Л. Мудрак
77. Про розгляд заяви  ТОВ «ГРАВІС», м. Київ, поданої на участь у конкурсі, оголошеному 02.02.2012, визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на мовлення на каналі (програмі) мовлення багатоканальної мережі МХ-5 у м. Сімферополя, АР Крим.
Доповідає: Л. Мудрак
78. Про розгляд заяви  ТОВ «ТЕЛЕВІЗІЙНА КОМПАНІЯ «АТЛАНТ-СВ», м. Сімферополь, АР Крим, поданої на участь у конкурсі, оголошеному 02.02.2012, визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на мовлення на каналі (програмі) мовлення багатоканальної мережі МХ-5 у м. Сімферополі, АР Крим.
Доповідає: Л. Мудрак
79. Про розгляд заяви  ТОВ «ГРАВІС-КІНО», м. Київ, поданої на участь у конкурсі, оголошеному 02.02.2012, визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на мовлення на каналі (програмі) мовлення багатоканальної мережі МХ-5 у м. Сімферополі, АР Крим.
Доповідає: Л. Мудрак
80. Про розгляд заяви  ТОВ «ТАК ТВ ЦЕНТР», м. Миколаїв,  поданої на участь у конкурсі, оголошеному 02.02.2012, визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на мовлення на каналі (програмі) мовлення багатоканальної мережі МХ-5 у м. Сімферополі, АР Крим.
  Доповідає: Л. Мудрак
81. Про розгляд заяви  ТОВ «ТЕЛЕВІЗІЙНА КОМПАНІЯ «АТЛАНТ-СВ», м. Сімферополь, АР Крим, поданої на участь у конкурсі, оголошеному 02.02.2012, визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на мовлення на каналі (програмі) мовлення багатоканальної мережі МХ-5 у с. Заводському, АР Крим.
Доповідає: Л. Мудрак
82. Про розгляд заяви  ТОВ «ТЕЛЕВІЗІЙНА КОМПАНІЯ «АТЛАНТ-СВ», м. Сімферополь, АР Крим, поданої на участь у конкурсі, оголошеному 02.02.2012, визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на мовлення на каналі (програмі) мовлення багатоканальної мережі МХ-5 у м. Судаку, АР Крим
Доповідає: Л. Мудрак
83. Про розгляд заяви  ТОВ «ТЕЛЕВІЗІЙНА КОМПАНІЯ «АТЛАНТ-СВ», м. Сімферополь, АР Крим, поданої на участь у конкурсі, оголошеному 02.02.2012, визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на мовлення на каналі (програмі) мовлення багатоканальної мережі МХ-5 у м. Феодосії, АР Крим.
Доповідає: Л. Мудрак
84. Про розгляд заяви  ТОВ «ГРАВІС-КІНО», м. Київ, поданої на участь у конкурсі, оголошеному 02.02.2012, визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на мовлення на каналі (програмі) мовлення багатоканальної мережі МХ-5 у м. Феодосії, АР Крим.
Доповідає: Л. Мудрак
85. Про розгляд заяви  ТОВ «ТАК ТВ ЦЕНТР», м. Миколаїв,  поданої на участь у конкурсі, оголошеному 02.02.2012, визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на мовлення на каналі (програмі) мовлення багатоканальної мережі МХ-5 у м. Феодосії, АР Крим.
 Доповідає: Л. Мудрак
86. Про розгляд заяви  ТОВ «ТЕЛЕВІЗІЙНА КОМПАНІЯ «АТЛАНТ-СВ», м. Сімферополь, АР Крим, поданої на участь у конкурсі, оголошеному 02.02.2012, визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на мовлення на каналі (програмі) мовлення багатоканальної мережі МХ-5 у смт Форосі, АР Крим.
Доповідає: Л. Мудрак
87. Про розгляд заяви  ТОВ «ТЕЛЕВІЗІЙНА КОМПАНІЯ «АТЛАНТ-СВ», м. Сімферополь, АР Крим, поданої на участь у конкурсі, оголошеному 02.02.2012, визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на мовлення на каналі (програмі) мовлення багатоканальної мережі МХ-5 у  с. Чапаївці (Совєтський), АР Крим.
Доповідає: Л. Мудрак
88. Про розгляд заяви  ТОВ «ТЕЛЕВІЗІЙНА КОМПАНІЯ «АТЛАНТ-СВ», м. Сімферополь, АР Крим, поданої на участь у конкурсі, оголошеному 02.02.2012, визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на мовлення на каналі (програмі) мовлення багатоканальної мережі МХ-5 у м. Ялті, АР Крим.
Доповідає: Л. Мудрак
89. Про розгляд заяви  ТОВ «ГРАВІС-КІНО», м. Київ,  поданої на участь у конкурсі, оголошеному 02.02.2012, визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на мовлення на каналі (програмі) мовлення багатоканальної мережі МХ-5 у м. Ялті, АР Крим.
 Доповідає: Л. Мудрак
90. Про розгляд заяви  ТОВ «ТАК ТВ ЦЕНТР», м. Миколаїв,  поданої на участь у конкурсі, оголошеному 02.02.2012, визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на мовлення на каналі (програмі) мовлення багатоканальної мережі МХ-5 у м. Ялті, АР Крим.
 Доповідає: Л. Мудрак
91. Про розгляд заяви ПП «НТА – Незалежне телевізійне агентство», м. Львів, поданої на участь у конкурсі, оголошеному 02.02.2012, визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на мовлення на каналі (програмі) мовлення багатоканальної телемережі МХ-5 у м. Бродах Львівської обл.
Доповідає: Л. Мудрак
92. Про розгляд заяви ТОВ-ТРК «Міст ТБ», м. Львів, поданої на участь у конкурсі, оголошеному 02.02.2012, визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на мовлення на каналі (програмі) мовлення багатоканальної телемережі МХ-5 у м. Бродах Львівської обл.
Доповідає: Л. Мудрак
93. Про розгляд заяви ПП «НТА – Незалежне телевізійне агентство», м. Львів, поданої на участь у конкурсі, оголошеному 02.02.2012, визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на мовлення на каналі (програмі) мовлення багатоканальної телемережі МХ-5 у м. Львові.
Доповідає: Л. Мудрак
94. Про розгляд заяви ТОВ «ГРАВІС», м. Київ, поданої на участь у конкурсі, оголошеному 02.02.2012, визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на мовлення на каналі (програмі) мовлення багатоканальної телемережі МХ-5 у м. Львові.
Доповідає: Л. Мудрак
95. Про розгляд заяви ТОВ-ТРК «Міст ТБ», м. Львів, поданої на участь у конкурсі, оголошеному 02.02.2012, визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на мовлення на каналі (програмі) мовлення багатоканальної телемережі МХ-5 у м. Львові.
Доповідає: Л. Мудрак
96. Про розгляд заяви ТОВ «МУЛЬТИПЛЕКСРЕСУРС», м. Львів, поданої на участь у конкурсі, оголошеному 02.02.2012, визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на мовлення на каналі (програмі) мовлення багатоканальної телемережі МХ-5 у м. Львові.
Доповідає: Л. Мудрак
97. Про розгляд заяви ТОВ «ГРАВІС-КІНО», м. Київ, поданої на участь у конкурсі, оголошеному 02.02.2012, визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на мовлення на каналі (програмі) мовлення багатоканальної телемережі МХ-5 у м. Львові.
Доповідає: Л. Мудрак
98. Про розгляд заяви ПрАТ «ТРК Люкс», м. Львів, поданої на участь у конкурсі, оголошеному 02.02.2012, визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на мовлення на каналі (програмі) мовлення багатоканальної телемережі МХ-5 у м. Львові.
Доповідає: Л. Мудрак
99. Про розгляд заяви ПП «НТА – Незалежне телевізійне агентство», м. Львів, поданої на участь у конкурсі, оголошеному 02.02.2012, визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на мовлення на каналі (програмі) мовлення багатоканальної телемережі МХ-5 у м. Новому Роздолі Львівської обл.
Доповідає: Л. Мудрак
100. Про розгляд заяви ТОВ-ТРК «Міст ТБ», м. Львів, поданої на участь у конкурсі, оголошеному 02.02.2012, визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на мовлення на каналі (програмі) мовлення багатоканальної телемережі МХ-5 у м. Новому Роздолі Львівської обл.
Доповідає: Л. Мудрак
101. Про розгляд заяви ПП «НТА – Незалежне телевізійне агентство», м. Львів, поданої на участь у конкурсі, оголошеному 02.02.2012, визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на мовлення на каналі (програмі) мовлення багатоканальної телемережі МХ-5 у смт Підбужі Львівської обл.
Доповідає: Л. Мудрак
102. Про розгляд заяви ТОВ-ТРК «Міст ТБ», м. Львів, поданої на участь у конкурсі, оголошеному 02.02.2012, визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на мовлення на каналі (програмі) мовлення багатоканальної телемережі МХ-5 у смт Підбужі Львівської обл.
Доповідає: Л. Мудрак
103. Про розгляд заяви ТОВ «ТРК «АРТ», м. Одеса, поданої на участь у конкурсі, оголошеному 02.02.2012, визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на мовлення на каналі (програмі) мовлення багатоканальної телемережі МХ-5 у м. Березівці Одеської обл.
Доповідає: Л. Мудрак
104. Про розгляд заяви ТОВ «ТРК «АРТ», м. Одеса, поданої на участь у конкурсі, оголошеному 02.02.2012, визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на мовлення на каналі (програмі) мовлення багатоканальної телемережі МХ-5 у с. Жовтні Одеської обл.
Доповідає: Л. Мудрак
105. Про розгляд заяви ТОВ «ТРК «МЕДІА-ЮГ», м. Одеса, поданої на участь у конкурсі, оголошеному 02.02.2012, визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на мовлення на каналі (програмі) мовлення багатоканальної телемережі МХ-5 у м. Ізмаїлі Одеської обл.
Доповідає: Л. Мудрак
106. Про розгляд заяви ТОВ «ТРК «АРТ», м. Одеса, поданої на участь у конкурсі, оголошеному 02.02.2012, визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на мовлення на каналі (програмі) мовлення багатоканальної телемережі МХ-5 у м. Ізмаїлі Одеської обл.
Доповідає: Л. Мудрак
107. Про розгляд заяви ТОВ «ГРАВІС-КІНО», м. Київ, поданої на участь у конкурсі, оголошеному 02.02.2012, визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на мовлення на каналі (програмі) мовлення багатоканальної телемережі МХ-5 у м. Ізмаїлі Одеської обл.
Доповідає: Л. Мудрак
108. Про розгляд заяви ТОВ «ТАК ТВ ЦЕНТР», м. Миколаїв, поданої на участь у конкурсі, оголошеному 02.02.2012, визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на мовлення на каналі (програмі) мовлення багатоканальної телемережі МХ-5 у м. Ізмаїлі Одеської обл.
Доповідає: Л. Мудрак
109. Про розгляд заяви ТОВ «ТРК «МЕДІА-ЮГ», м. Одеса, поданої на участь у конкурсі, оголошеному 02.02.2012, визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на мовлення на каналі (програмі) мовлення багатоканальної телемережі МХ-5 у с. Кам’янському Одеської обл.
Доповідає: Л. Мудрак
110. Про розгляд заяви ТОВ «ТРК «АРТ», м. Одеса, поданої на участь у конкурсі, оголошеному 02.02.2012, визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на мовлення на каналі (програмі) мовлення багатоканальної телемережі МХ-5 у с. Кам’янському Одеської обл.
Доповідає: Л. Мудрак
111. Про розгляд заяви ТОВ «ТРК «АРТ», м. Одеса, поданої на участь у конкурсі, оголошеному 02.02.2012, визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на мовлення на каналі (програмі) мовлення багатоканальної телемережі МХ-5 у с. Ковбасовій Поляні Одеської обл.
Доповідає: Л. Мудрак
112. Про розгляд заяви КП «Телекомпанія «Котовське ефірне телебачення», м. Котовськ Одеської обл., поданої на участь у конкурсі, оголошеному 02.02.2012, визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на мовлення на каналі (програмі) мовлення багатоканальної телемережі МХ-5 у м. Котовську Одеської обл.
Доповідає: Л. Мудрак
113. Про розгляд заяви ТОВ «ТРК «АРТ», м. Одеса, поданої на участь у конкурсі, оголошеному 02.02.2012, визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на мовлення на каналі (програмі) мовлення багатоканальної телемережі МХ-5 у м. Котовську Одеської обл.
Доповідає: Л. Мудрак
114. Про розгляд заяви ТОВ «ТРК «МЕДІА-ЮГ», м. Одеса, поданої на участь у конкурсі, оголошеному 02.02.2012, визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на мовлення на каналі (програмі) мовлення багатоканальної телемережі МХ-5 у смт Миколаївці Одеської обл.
Доповідає: Л. Мудрак
115. Про розгляд заяви ТОВ «ТРК «АРТ», м. Одеса, поданої на участь у конкурсі, оголошеному 02.02.2012, визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на мовлення на каналі (програмі) мовлення багатоканальної телемережі МХ-5 у смт Миколаївці Одеської обл.
Доповідає: Л. Мудрак
116. Про розгляд заяви ТОВ «ТРК «АРТ», м. Одеса, поданої на участь у конкурсі, оголошеному 02.02.2012, визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на мовлення на каналі (програмі) мовлення багатоканальної телемережі МХ-5 у м. Одесі.
Доповідає: Л. Мудрак
117. Про розгляд заяви ТОВ «ГРАВІС», м. Київ, поданої на участь у конкурсі, оголошеному 02.02.2012, визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на мовлення на каналі (програмі) мовлення багатоканальної телемережі МХ-5 у м. Одесі.
Доповідає: Л. Мудрак
118. Про розгляд заяви ТОВ «ТЕЛЕКОНЕКТ», смт Авангард Одеської обл., поданої на участь у конкурсі, оголошеному 02.02.2012, визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на мовлення на каналі (програмі) мовлення багатоканальної телемережі МХ-5 у м. Одесі.
Доповідає: Л. Мудрак
119. Про розгляд заяви ТОВ «ГРАВІС-КІНО», м. Київ, поданої на участь у конкурсі, оголошеному 02.02.2012, визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на мовлення на каналі (програмі) мовлення багатоканальної телемережі МХ-5 у м. Одесі.
Доповідає: Л. Мудрак
120. Про розгляд заяви ТОВ «ТАК ТВ ЦЕНТР», м. Миколаїв, поданої на участь у конкурсі, оголошеному 02.02.2012, визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на мовлення на каналі (програмі) мовлення багатоканальної телемережі МХ-5 у м. Одесі.
Доповідає: Л. Мудрак
121. Про розгляд заяви ТОВ «ТРК «МЕДІА-ЮГ», м. Одеса, поданої на участь у конкурсі, оголошеному 02.02.2012, визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на  мовлення на каналі (програмі) мовлення багатоканальної телемережі МХ-5 у смт Сараті Одеської обл.
Доповідає: Л. Мудрак
122. Про розгляд заяви ТОВ «ТРК «АРТ», м. Одеса, поданої на участь у конкурсі, оголошеному 02.02.2012, визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на  мовлення на каналі (програмі) мовлення багатоканальної телемережі МХ-5 у смт Сараті Одеської обл.
Доповідає: Л. Мудрак
123. Про розгляд заяви  Кіровоградської ОДТРК, м. Кіровоград,  поданої на участь у конкурсі, оголошеному 02.02.2012, визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на мовлення на каналі (програмі)  мовлення  багатоканальної  мережі  МХ-5 у м. Кременчуці  Полтавської обл.
Доповідає: Л. Мудрак
124. Про розгляд заяви  ТОВ «ГРАВІС», м. Київ,  поданої на участь у конкурсі, оголошеному 02.02.2012, визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на мовлення на каналі (програмі) мовлення багатоканальної мережі МХ-5 у м. Кременчуці Полтавської обл.
 Доповідає: Л. Мудрак
125.  Про розгляд заяви  ТОВ «ГРАВІС-КІНО», м. Київ,  поданої на участь у конкурсі, оголошеному 02.02.2012, визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на мовлення на каналі (програмі) мовлення багатоканальної мережі МХ-5 у м. Кременчуці Полтавської обл.
Доповідає: Л. Мудрак
126. Про розгляд заяви  ТОВ «ТАК ТВ ЦЕНТР», м. Миколаїв,  поданої на участь у конкурсі, оголошеному 02.02.2012, визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на мовлення на каналі (програмі) мовлення багатоканальної мережі МХ-5 у м. Кременчуці Полтавської обл.
Доповідає: Л. Мудрак
127. Про розгляд заяви  ТОВ «ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ «ІНФОРМАЦІЙНО-РЕКЛАМНЕ ТЕЛЕБАЧЕННЯ-ПОЛТАВА», м. Полтава,  поданої на участь у конкурсі, оголошеному 02.02.2012, визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на мовлення на каналі (програмі) мовлення багатоканальної мережі МХ-5 у м. Полтаві.
Доповідає: Л. Мудрак
128. Про розгляд заяви  ТОВ «ГРАВІС», м. Київ,  поданої на участь у конкурсі, оголошеному 02.02.2012, визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на мовлення на каналі (програмі) мовлення багатоканальної мережі МХ-5 у  м. Полтаві.
 Доповідає: Л. Мудрак
129. Про розгляд заяви  ТОВ «ГРАВІС-КІНО», м. Київ,  поданої на участь у конкурсі, оголошеному 02.02.2012, визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на мовлення на каналі (програмі) мовлення багатоканальної мережі МХ-5 у  м. Полтаві.
Доповідає: Л. Мудрак
130. Про розгляд заяви  ТОВ «ТАК ТВ ЦЕНТР», м. Миколаїв,  поданої на участь у конкурсі, оголошеному 02.02.2012, визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на мовлення на каналі (програмі) мовлення багатоканальної мережі МХ-5 у  м. Полтаві.
 Доповідає: Л. Мудрак
131. Про розгляд заяви  ТОВ «Телерадіокомпанія Рівне 1», м. Рівне,  поданої на участь у конкурсі, оголошеному 02.02.2012, визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на мовлення на каналі (програмі) мовлення багатоканальної мережі МХ-5 у с. Антополі Рівненської обл.
Доповідає: Л. Мудрак
132. Про розгляд заяви  ТОВ «ГРАВІС», м. Київ,  поданої на участь у конкурсі, оголошеному 02.02.2012, визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на мовлення на каналі (програмі) мовлення багатоканальної мережі МХ-5 у  с. Антополі  Рівненської обл.
Доповідає: Л. Мудрак
133. Про розгляд заяви  ТОВ-ТРК «Міст ТБ», м. Львів,  поданої на участь у конкурсі, оголошеному 02.02.2012, визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на мовлення на каналі (програмі) мовлення багатоканальної мережі МХ-5 у  с. Антополі  Рівненської обл.
Доповідає: Л. Мудрак
134. Про розгляд заяви  ТОВ «ГРАВІС-КІНО», м. Київ,  поданої на участь у конкурсі, оголошеному 02.02.2012, визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на мовлення на каналі (програмі) мовлення багатоканальної мережі МХ-5 у  с. Антополі Рівненської обл.
Доповідає: Л. Мудрак
135. Про розгляд заяви  ТОВ «Телерадіокомпанія «Ритм», м. Рівне,  поданої на участь у конкурсі, оголошеному 02.02.2012, визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на мовлення на каналі (програмі) мовлення багатоканальної мережі МХ-5 у с. Антополі Рівненської обл.
Доповідає: Л. Мудрак
136. Про розгляд заяви  ТОВ «Телерадіокомпанія Рівне 1», м. Рівне,  поданої на участь у конкурсі, оголошеному 02.02.2012, визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на мовлення на каналі (програмі) мовлення багатоканальної мережі МХ-5 у м. Дубровиці Рівненської обл.
Доповідає: Л. Мудрак
137. Про розгляд заяви  ТОВ-ТРК «Міст ТБ», м. Львів,  поданої на участь у конкурсі, оголошеному 02.02.2012, визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на мовлення на каналі (програмі) мовлення багатоканальної мережі МХ-5 у  м. Дубровиці Рівненської обл.
Доповідає: Л. Мудрак
138. Про розгляд заяви  ТОВ-ТРК «Міст ТБ», м. Львів,  поданої на участь у конкурсі, оголошеному 02.02.2012, визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на мовлення на каналі (програмі) мовлення багатоканальної мережі МХ-5 у м. Кузнецовську  Рівненської обл.
Доповідає: Л. Мудрак
139. Про розгляд заяви  ТОВ «TV-4», м. Тернопіль,  поданої на участь у конкурсі, оголошеному 02.02.2012, визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на мовлення на каналі (програмі) мовлення багатоканальної мережі МХ-5 у  м. Бережанах  Тернопільської обл.
Доповідає: Л. Мудрак
140. Про розгляд заяви  ТОВ-ТРК «Міст ТБ», м. Львів,  поданої на участь у конкурсі, оголошеному 02.02.2012, визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на мовлення на каналі (програмі) мовлення багатоканальної мережі МХ-5 у  м. Бережанах  Тернопільської обл.
Доповідає: Л. Мудрак
141. Про розгляд заяви  ПП «ТРК «Смайл», м. Тернопіль,  поданої на участь у конкурсі, оголошеному 02.02.2012, визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на мовлення на каналі (програмі) мовлення багатоканальної мережі МХ-5 у  м. Бережанах  Тернопільської обл.
Доповідає: Л. Мудрак
142. Про розгляд заяви  ТОВ «TV-4», м. Тернопіль,  поданої на участь у конкурсі, оголошеному 02.02.2012, визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на мовлення на каналі (програмі) мовлення багатоканальної мережі МХ-5 у  м. Бучачі  Тернопільської обл.
Доповідає: Л. Мудрак
143. Про розгляд заяви  ТОВ-ТРК «Міст ТБ», м. Львів,  поданої на участь у конкурсі, оголошеному 02.02.2012, визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на мовлення на каналі (програмі) мовлення багатоканальної мережі МХ-5 у  м. Бучачі  Тернопільської обл.
Доповідає: Л. Мудрак
144. Про розгляд заяви  ПП «ТРК «Смайл», м. Тернопіль,  поданої на участь у конкурсі, оголошеному 02.02.2012, визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на мовлення на каналі (програмі) мовлення багатоканальної мережі МХ-5 у  м. Бучачі  Тернопільської обл.
Доповідає: Л. Мудрак
145. Про розгляд заяви  ТОВ «TV-4», м. Тернопіль,  поданої на участь у конкурсі, оголошеному 02.02.2012, визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на мовлення на каналі (програмі) мовлення багатоканальної мережі МХ-5 у  м. Кременці  Тернопільської обл.
Доповідає: Л. Мудрак
146. Про розгляд заяви  ТОВ-ТРК «Міст ТБ», м. Львів,  поданої на участь у конкурсі, оголошеному 02.02.2012, визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на мовлення на каналі (програмі) мовлення багатоканальної мережі МХ-5 у  м. Кременці  Тернопільської обл.
Доповідає: Л. Мудрак
147. Про розгляд заяви  ПП «ТРК «Смайл», м. Тернопіль,  поданої на участь у конкурсі, оголошеному 02.02.2012, визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на мовлення на каналі (програмі) мовлення багатоканальної мережі МХ-5 у м. Кременці  Тернопільської  обл.
Доповідає: Л. Мудрак
148. Про розгляд заяви  ТОВ «TV-4», м. Тернопіль,  поданої на участь у конкурсі, оголошеному 02.02.2012, визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на мовлення на каналі (програмі) мовлення багатоканальної мережі МХ-5 у  м. Тернополі. 
Доповідає: Л. Мудрак
149. Про розгляд заяви  ТОВ «ГРАВІС», м. Київ,  поданої на участь у конкурсі, оголошеному 02.02.2012, визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на мовлення на каналі (програмі) мовлення багатоканальної мережі МХ-5 у  м. Тернополі. 
Доповідає: Л. Мудрак
150. Про розгляд заяви  ТОВ-ТРК «Міст ТБ», м. Львів,  поданої на участь у конкурсі, оголошеному 02.02.2012, визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на мовлення на каналі (програмі) мовлення багатоканальної мережі МХ-5 у  м. Тернополі.
Доповідає: Л. Мудрак
151. Про розгляд заяви  ПП «ТРК «Смайл», м. Тернопіль,  поданої на участь у конкурсі, оголошеному 02.02.2012, визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на мовлення на каналі (програмі) мовлення багатоканальної мережі МХ-5 у  м. Тернополі.
Доповідає: Л. Мудрак
152. Про розгляд заяви  ТОВ «ГРАВІС-КІНО», м. Київ,  поданої на участь у конкурсі, оголошеному 02.02.2012, визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на мовлення на каналі (програмі) мовлення багатоканальної мережі МХ-5 у  м. Тернополі.
Доповідає: Л. Мудрак
153. Про розгляд заяви  ТОВ «TV-4», м. Тернопіль,  поданої на участь у конкурсі, оголошеному 02.02.2012, визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на мовлення на каналі (програмі) мовлення багатоканальної мережі МХ-5 у  м. Чорткові  Тернопільської обл.
Доповідає: Л. Мудрак
154. Про розгляд заяви  ТОВ-ТРК «Міст ТБ», м. Львів,  поданої на участь у конкурсі, оголошеному 02.02.2012, визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на мовлення на каналі (програмі) мовлення багатоканальної мережі МХ-5 у  м. Чорткові  Тернопільської обл.
Доповідає: Л. Мудрак
155. Про розгляд заяви  ПП «ТРК «Смайл», м. Тернопіль,  поданої на участь у конкурсі, оголошеному 02.02.2012, визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на мовлення на каналі (програмі) мовлення багатоканальної мережі МХ-5 у  м. Чорткові Тернопільської обл.
Доповідає: Л. Мудрак
156. Про розгляд заяви  ТОВ «ГРАВІС-КІНО», м. Київ, поданої на участь у конкурсі, оголошеному 02.02.2012, визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на  мовлення на каналі (програмі) мовлення багатоканальної телемережі МХ-5 у м.  Ізюмі Харківської обл.
Доповідає: Л. Мудрак
157. Про розгляд заяви  ТОВ «ТРК «Сігма», м. Лозова Харківської обл., поданої на участь у конкурсі, оголошеному 02.02.2012, визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на  мовлення на каналі (програмі) мовлення багатоканальної телемережі МХ-5 у м.  Лозовій Харківської обл.
Доповідає: Л. Мудрак
158. Про розгляд заяви  ТОВ «ГРАВІС-КІНО», м. Київ, м. Харків, поданої на участь у конкурсі, оголошеному 02.02.2012, визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на  мовлення на каналі (програмі) мовлення багатоканальної телемережі МХ-5 у м.  Лозовій Харківської обл.
Доповідає: Л. Мудрак
159. Про розгляд заяви ТОВ «ХАРКІВ.ТВ», м. Харків, поданої на участь у конкурсі, оголошеному 02.02.2012, визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на мовлення на каналі (програмі) мовлення багатоканальної телемережі МХ-5 у м.  Харкові.
Доповідає: Л. Мудрак
160. Про розгляд заяви ТОВ «ХАРКІВМЕТРОЗВ’ЯЗОК», м. Харків, поданої на участь у конкурсі, оголошеному 02.02.2012, визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на мовлення на каналі (програмі) мовлення багатоканальної телемережі МХ-5 у м.  Харкові.
Доповідає: Л. Мудрак
161. Про розгляд заяви ТОВ «ТРК «СІМОН.», м. Харків, поданої на участь у конкурсі, оголошеному 02.02.2012, визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на мовлення на каналі (програмі) мовлення багатоканальної телемережі МХ-5 у м.  Харкові.
Доповідає: Л. Мудрак
162. Про розгляд заяви ТОВ «ГРАВІС», м. Київ, поданої на участь у конкурсі, оголошеному 02.02.2012, визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на мовлення на каналі (програмі) мовлення багатоканальної телемережі МХ-5 у м.  Харкові.
Доповідає: Л. Мудрак
163. Про розгляд заяви ТОВ «МЕДІАРЕСУРС», м. Харків, поданої на участь у конкурсі, оголошеному 02.02.2012, визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на мовлення на каналі (програмі) мовлення багатоканальної телемережі МХ-5 у м.  Харкові.
Доповідає: Л. Мудрак
164. Про розгляд заяви ТОВ «ГРАВІС-КІНО», м. Київ, поданої на участь у конкурсі, оголошеному 02.02.2012, визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на мовлення на каналі (програмі) мовлення багатоканальної телемережі МХ-5 у м.  Харкові.
Доповідає: Л. Мудрак
165. Про розгляд заяви ТОВ «ДП «Контакт-Славута», м. Славута Хмельницької обл., поданої на участь у конкурсі, оголошеному 02.02.2012, визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на мовлення на каналі (програмі) мовлення багатоканальної телемережі МХ-5 у  смт  Білогір’ї  Хмельницької обл.
Доповідає: Л. Мудрак
166. Про розгляд заяви ТОВ – ТРК «Міст ТБ», м. Львів, поданої на участь у конкурсі, оголошеному 02.02.2012, визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на мовлення на каналі (програмі) мовлення багатоканальної телемережі МХ-5 у смт  Білогір’ї Хмельницької обл.
Доповідає: Л. Мудрак
167. Про розгляд заяви ТОВ – ТРК «Міст ТБ», м. Львів, поданої на участь у конкурсі, оголошеному 02.02.2012, визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на мовлення на каналі (програмі) мовлення багатоканальної телемережі МХ-5 у с. Кульчіївцях Хмельницької обл.
Доповідає: Л. Мудрак
168. Про розгляд заяви ПрАТ «Кам’янець-Подільська телерадіокомпанія», м. Кам’янець-Подільський Хмельницької обл., поданої на участь у конкурсі, оголошеному 02.02.2012, визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на мовлення на каналі (програмі) мовлення багатоканальної телемережі МХ-5 у с. Кульчіївцях Хмельницької обл.
Доповідає: Л. Мудрак
169. Про розгляд заяви ТОВ ТРК «ШАНС», м. Шепетівка Хмельницької обл., поданої на участь у конкурсі, оголошеному 02.02.2012, визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на мовлення на каналі (програмі) мовлення багатоканальної телемережі МХ-5 у м. Полонному Хмельницької обл.
Доповідає: Л. Мудрак
170. Про розгляд заяви ТОВ – ТРК «Міст ТБ», м. Львів, поданої на участь у конкурсі, оголошеному 02.02.2012, визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на мовлення на каналі (програмі) мовлення багатоканальної телемережі МХ-5 у м. Полонному Хмельницької обл.
Доповідає: Л. Мудрак
171. Про розгляд заяви ТОВ ТРК «ЛОТЕЛ-СКТБ», м. Нетішин Хмельницької обл., поданої на участь у конкурсі, оголошеному 02.02.2012, визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на мовлення на каналі (програмі) мовлення багатоканальної телемережі МХ-5 у м. Хмельницькому.
Доповідає: Л. Мудрак
172. Про розгляд заяви ТОВ «ГРАВІС», м. Київ, поданої на участь у конкурсі, оголошеному 02.02.2012, визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на мовлення на каналі (програмі) мовлення багатоканальної телемережі МХ-5 у м. Хмельницькому.
Доповідає: Л. Мудрак
173. Про розгляд заяви ТОВ – ТРК «Міст ТБ», м. Львів, поданої на участь у конкурсі, оголошеному 02.02.2012, визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на мовлення на каналі (програмі) мовлення багатоканальної телемережі МХ-5 у м. Хмельницькому.
Доповідає: Л. Мудрак
174. Про розгляд заяви ТОВ «ГРАВІС-КІНО», м. Київ, поданої на участь у конкурсі, оголошеному 02.02.2012, визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на мовлення на каналі (програмі) мовлення багатоканальної телемережі МХ-5 у м. Хмельницькому.
Доповідає: Л. Мудрак
175. Про розгляд заяви ТОВ «ГРАВІС», м. Київ, поданої на участь у конкурсі, оголошеному 02.02.2012, визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на мовлення на каналі (програмі) мовлення багатоканальної телемережі МХ-5 у м. Умані Черкаської обл.
Доповідає: Л. Мудрак
176. Про розгляд заяви ТОВ «ГРАВІС-КІНО», м. Київ, поданої на участь у конкурсі, оголошеному 02.02.2012, визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на мовлення на каналі (програмі) мовлення багатоканальної телемережі МХ-5 у м. Умані Черкаської обл.
Доповідає: Л. Мудрак
177. Про розгляд заяви ТОВ «ТАК ТВ ЦЕНТР», м. Миколаїв, поданої на участь у конкурсі, оголошеному 02.02.2012, визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на мовлення на каналі (програмі) мовлення багатоканальної телемережі МХ-5 у м. Умані Черкаської обл.
Доповідає: Л. Мудрак
178. Про розгляд заяви ТОВ «ГРАВІС», м. Київ, поданої на участь у конкурсі, оголошеному 02.02.2012, визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на мовлення на каналі (програмі) мовлення багатоканальної телемережі МХ-5 у м. Черкасах.
Доповідає: Л. Мудрак
179. Про розгляд заяви ТОВ «ГРАВІС-КІНО», м. Київ, поданої на участь у конкурсі, оголошеному 02.02.2012, визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на мовлення на каналі (програмі) мовлення багатоканальної телемережі МХ-5 у м. Черкасах.
Доповідає: Л. Мудрак
180. Про розгляд заяви ТОВ «ТАК ТВ ЦЕНТР», м. Миколаїв, поданої на участь у конкурсі, оголошеному 02.02.2012, визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на мовлення на каналі (програмі) мовлення багатоканальної телемережі МХ-5 у м. Черкасах.
Доповідає: Л. Мудрак
181. Про розгляд заяви ТОВ «ГРАВІС-КІНО», м. Київ, поданої на участь у конкурсі, оголошеному 02.02.2012, визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на мовлення на каналі (програмі) мовлення багатоканальної телемережі МХ-5 у м. Бахмачі Чернігівської обл.
Доповідає: Л. Мудрак
182. Про розгляд заяви ТОВ «ГРАВІС-КІНО», м. Київ, поданої на участь у конкурсі, оголошеному 02.02.2012, визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на мовлення на каналі (програмі) мовлення багатоканальної телемережі МХ-5 у м. Ніжині Чернігівської обл.
Доповідає: Л. Мудрак
183. Про розгляд заяви ДКП ТРК «Ніжинське телебачення», м. Ніжин Чернігівської обл., поданої на участь у конкурсі, оголошеному 02.02.2012, визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на мовлення на каналі (програмі) мовлення багатоканальної телемережі МХ-5 у м. Ніжині Чернігівської обл.
Доповідає: Л. Мудрак
184. Про розгляд заяви КП телекомпанія «Прилуки» Прилуцької міської ради, м. Прилуки Чернігівської обл., поданої на участь у конкурсі, оголошеному 02.02.2012, визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на мовлення на каналі (програмі) мовлення багатоканальної телемережі МХ-5 у м. Прилуках Чернігівської обл.
Доповідає: Л. Мудрак
185. Про розгляд заяви ТОВ «ГРАВІС», м. Київ, поданої на участь у конкурсі, оголошеному 02.02.2012, визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на мовлення на каналі (програмі) мовлення багатоканальної телемережі МХ-5 у м. Прилуках Чернігівської обл.
Доповідає: Л. Мудрак
186. Про розгляд заяви ТОВ «ГРАВІС-КІНО», м. Київ, поданої на участь у конкурсі, оголошеному 02.02.2012, визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на мовлення на каналі (програмі) мовлення багатоканальної телемережі МХ-5 у м. Прилуках Чернігівської обл.
Доповідає: Л. Мудрак
187. Про розгляд заяви ТОВ «ТАК ТВ ЦЕНТР», м. Миколаїв, поданої на участь у конкурсі, оголошеному 02.02.2012, визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на мовлення на каналі (програмі) мовлення багатоканальної телемережі МХ-5 у м. Прилуках Чернігівської обл.
Доповідає: Л. Мудрак
188. Про розгляд заяви ТОВ «ГРАВІС», м. Київ, поданої на участь у конкурсі, оголошеному 02.02.2012, визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на мовлення на каналі (програмі) мовлення багатоканальної телемережі МХ-5 у м. Чернігові.
Доповідає: Л. Мудрак
189. Про розгляд заяви ТОВ «ГРАВІС-КІНО», м. Київ, поданої на участь у конкурсі, оголошеному 02.02.2012, визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на мовлення на каналі (програмі) мовлення багатоканальної телемережі МХ-5 у м. Чернігові.
Доповідає: Л. Мудрак
190. Про розгляд заяви ТОВ «ТАК ТВ ЦЕНТР», м. Миколаїв, поданої на участь у конкурсі, оголошеному 02.02.2012, визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на мовлення на каналі (програмі) мовлення багатоканальної телемережі МХ-5 у м. Чернігові.
Доповідає: Л. Мудрак

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ засідання Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення 25 квітня 2012 року (середа)

 

(Звертаємо увагу керівників телерадіоорганізацій, що початок цього засідання відбудеться через годину  після закінчення розгляду конкурсних питань)

 

1. Про заяву ТОВ ТРК „Академ TV”, м. Суми, щодо видачі ліцензії на мовлення.
Доповідає: Л. Мудрак
2. Про заяву КП ДС „Калуське міське телебачення”, м. Калуш Івано-Франківської обл., щодо видачі ліцензії на мовлення.
Доповідає: Л. Мудрак
3. Про заяву ТОВ „ІНТЕРКОМ-ІНВЕСТ”, м. Харків, щодо видачі ліцензії на мовлення (м. Харків).
Доповідає: Л. Мудрак
4. Про заяву ТОВ „ІНТЕРКОМ-ІНВЕСТ”, м. Харків, щодо видачі ліцензії на мовлення (м. Київ).
Доповідає: Л. Мудрак
5. Про заяву КП „ТРО „На хвилі Корсуня”, м. Корсунь-Шевченківський Черкаської обл., щодо видачі ліцензії на мовлення.
Доповідає: О. Єлманова
6. Про заяву ПП „Радіо редакція „Коло”, м. Корсунь-Шевченківський Черкаської обл., щодо анулювання ліцензії на право користування каналами мовлення (НР № 1592 від 07.05.2004).
Доповідає: О. Єлманова
7. Про заяву ТОВ „Ланет Нетворк”, м. Київ, щодо видачі ліцензії провайдера програмної послуги (м. Івано-Франківськ).
Доповідає: М. Фартушний
8. Про заяву ТОВ „ТРК Ефір”, м. Івано-Франківськ, щодо анулювання ліцензії провайдера програмної послуги (НР № 0798-п від 24.09.2003).
Доповідає: М. Фартушний
9. Про заяву ТОВ „Ланет Нетворк”, м. Київ, щодо видачі ліцензії провайдера програмної послуги (м. Калуш Івано-Франківської обл.).
Доповідає: М. Фартушний
10. Про заяву ТОВ „Т-Плюс Калуш”, м. Калуш Івано-Франківської обл., щодо анулювання ліцензії провайдера програмної послуги (НР № 0810-п від 28.01.2010).
Доповідає: М. Фартушний
11. Про заяву ТОВ „ТРК „Побутрадіотехніка”, м. Алушта, АР Крим, щодо видачі ліцензії провайдера програмної послуги.
Доповідає: М. Фартушний
12. Про заяву ТОВ „Миколаївське кабельне телебачення”, м. Миколаїв, щодо видачі ліцензії провайдера програмної послуги (м. Очаків Миколаївської обл.).
Доповідає: М. Фартушний
13. Про заяву ТОВ „Телеодин”, м. Київ, щодо переоформлення ліцензії на мовлення (НР № 1098-м від 11.06.2009, „М1”).
Доповідає: Л. Мудрак
14. Про заяву ТОВ „Телеодин”, м. Київ, щодо переоформлення ліцензії на мовлення (НР № 1099-м від 15.06.2007, „М2”).
Доповідає: Л. Мудрак
15. Про заяву ТОВ „ТРК „Нові комунікації”, м. Київ, щодо переоформлення ліцензії на мовлення (НР № 1352-м від 23.08.2011).
Доповідає: Л. Мудрак
16. Про заяву ТОВ „ТРК „САТ-ПЛЮС”, м. Слов’янськ Донецької обл., щодо переоформлення ліцензії на мовлення (НР № 1563-м від 22.02.2012).
Доповідає: Л. Мудрак
17. Про заяву ПАТ „МЕДІАГРУП НОВІ ПРОЕКТИ”, м. Краматорськ Донецької обл., щодо переоформлення ліцензії на мовлення (НР № 1427-м від 16.09.2011).
Доповідає: Л. Мудрак
18. Про заяву Івано-Франківського обласного телебачення „Галичина”, м. Івано-Франківськ, щодо переоформлення ліцензії на мовлення (НР № 1456-м від 19.09.2011).
Доповідає: Л. Мудрак
19. Про заяву Івано-Франківської ОДТРК, м. Івано-Франківськ, щодо переоформлення ліцензії на мовлення (НР № 1393-м від 07.09.2011).
Доповідає: Л. Мудрак
20. Про заяву Тростянецької районної громадської організації „Голос громади”, м. Тростянець Сумської обл., щодо переоформлення ліцензії на мовлення (НР № 1056-м від 16.12.2009).
Доповідає: Л. Мудрак
21. Про заяву ТОВ „ММДС ТВ”, м. Червоноград Львівської обл., щодо переоформлення ліцензії на мовлення (НР № 0177-м від 30.05.2007).
Доповідає: Л. Мудрак
22. Про заяву ТОВ „ММДС ТВ”, м. Червоноград Львівської обл., щодо переоформлення ліцензії провайдера програмної послуги (НР № 0242-п від 30.05.2007).
Доповідає: М. Фартушний
23. Про заяву ТОВ „ТРК „Акцент”, м. Лисичанськ Луганської обл., щодо переоформлення ліцензії  на мовлення (НР № 0384-м від 28.12.2007).
Доповідає: О. Єлманова
24. Про заяву АТ „Онікс”, м. Харків, щодо переоформлення ліцензії на мовлення (НР № 1499-м від 23.04.2003).
Доповідає: І. Опілат
25. Про заяву ТОВ „ТРК Клас”, м. Київ, щодо переоформлення ліцензії на мовлення (НР № 0981-м від 30.10.2002).
Доповідає: І. Опілат
26. Про заяву ПП „Колумбус”, м. Тернопіль, щодо переоформлення ліцензії провайдера програмної послуги (НР № 0133-п від 18.10.2006).
Доповідає: М. Фартушний
27. Про заяву ТОВ „Густав”, м. Тернопіль, щодо переоформлення ліцензії провайдера програмної послуги (НР № 0702-п від 13.05.2009, м. Кременець Тернопільської обл.).
Доповідає: М. Фартушний
28. Про заяву ТОВ  „Густав”, м. Тернопіль, щодо переоформлення ліцензії провайдера програмної послуги (НР № 0704-п від 13.05.2009, м. Теребовля).
Доповідає: М. Фартушний
29. Про заяву ТОВ  „Густав”, м. Тернопіль, щодо переоформлення ліцензії провайдера програмної послуги (НР № 0747-п від 20.07.2009, м. Чортків).
Доповідає: М. Фартушний
30. Про заяву ТОВ „Гусятинське кабельне телебачення „Сателіт”, смт Гусятин Тернопільської обл., щодо переоформлення ліцензії провайдера програмної послуги (НР № 0295-п від 01.10.1998).
Доповідає: М. Фартушний
31. Про заяву ТОВ ТРК „ЛОТЕЛ-СКТБ”, м. Нетішин Хмельницької обл., щодо продовження строку дії ліцензії на мовлення (НР № 0166-м від 24.07.2002).
Доповідає: Л. Мудрак
32. Про заяву ТОВ ТРК „РІО”, м. Одеса, щодо продовження строку дії ліцензії на мовлення (НР № 1588-м від 10.07.2002).
Доповідає: Л. Мудрак
33. Про заяву ТОВ ТРК „Кабельні телевізійні мережі”, м. Олександрія Кіровоградської обл., щодо продовження строку дії ліцензії на мовлення (НР № 0167-м від 18.07.2002).
Доповідає: Л. Мудрак
34. Про заяву ТОВ „ТРК „Славія”, м. Пологи Запорізької обл., щодо продовження строку дії ліцензії на мовлення (НР № 1577-м від 05.08.2005).
Доповідає: І. Опілат
35. Про заяву ТОВ „ТРК „ФНБ”, м. Дунаївці Хмельницької обл., щодо продовження строку дії ліцензії на мовлення (НР № 1576-м від 27.06.2002).
Доповідає: О. Єлманова
36. Про результати планової перевірки ПП „ТРК ВТВ плюс”, м. Херсон  (НР № 1569-м від 17.10.2005, попередня ліцензія НР № 2341 від 17.10.2005).
Доповідає: О. Головатенко
37. Про результати позапланової перевірки ПП „ТРК „ПИЛОТ”, м. Сімферополь, АР Крим (НР № 1086-м від 12.02.2010).
Доповідає: О. Головатенко
38. Про результати позапланової перевірки ПП „ТРК „Полуостров”, м. Сімферополь, АР Крим (НР № 1164-м від 10.09.2010).   
Доповідає: О. Головатенко
39. Про результати планової перевірки Радіостудії „Новий Двір”, м. Червоноград Львівської обл. (НР № 0482 від 09.10.2002).
Доповідає: О. Головатенко
40. Про результати позапланової перевірки ТОВ „ТРК „Новий Формат”, м. Маріуполь Донецької обл. (НР № 0763-п від 21.09.2009).
Доповідає: О. Головатенко
41. Про результати позапланової перевірки ТОВ „ДІДЖИТАЛФЛАЙ ЮКРЕЙН”, м. Київ (НР № 0805-п від 20.01.2010).
Доповідає: О. Головатенко
42. Про результати позапланової перевірки ТОВ „TРК „Міст ТБ”, м. Львів (НР № 0907-м від 18.05.2005).   
Доповідає: О. Головатенко
43. Про доповнення до Переліку програм, зміст яких відповідає вимогам Європейської конвенції  про транскордонне телебачення і ретрансляція яких на території України не обмежується згідно з ч. 1 ст. 42 Закону України „Про телебачення і радіомовлення”.
Доповідає: О. Головатенко
44. Про розгляд проекту Постанови Верховної Ради України „Про забезпечення інформаційної безпеки України та вжиття невідкладних заходів щодо державної підтримки державного підприємства „Радіопередавальний центр (реєстр. № 10269 від 26.03.2012)”.
Доповідає: В. Манжосов

сайт НРНаші друзі та партнери:


<<
Ефірне телебачення та радіомовлення в Україні 2006-2024
>>