У конкурсі на частоти з резерву перемогли Львівська ОДТРК і «Регіональна телевізійна система» 04.11.2011

Перегляди: 3182
Додано: 2011-10-04 09:21:46 (admin)
Оновлено: 2018-12-29 00:18:17 (E.v.g.)

 
 

4 жовтня Національна рада з питань телебачення та радіомовлення визначила переможців  конкурсу на аналогове мовлення, оголошеного 6 липня.

 

На конкурс виставлено вільні відрізки на 24 каналах мовлення в АР Крим, Львівській, Луганській, Чернігівській областях та 2 радіочастоти у Волинській (Ковель) та Вінницькій (Могилів-Подільський) областях. Переважно усі ці частоти з резерву Нацради.

 

Визначити переможців  у автономній республіці Крим Нацраді не вдалося. На 42 ТВК у Армянську не подано жодної заявки, тому частоту повторно внесли до резерву.

 

Також Нацрада перенесла визначення переможців на три частоти: 37 ТВК у смт Новій Петрівці, 31 ТВК у смт Совєтському, 33 ТВК у смт Чорноморському. Ці частоти раніше входили до мережі «Чорноморки». Однак зранку, за словами заступника голови Нацради Лариси Мудрак, до регулятора надійшла копія ухвали від Севастопольського апеляційного адміністративного суду. Нею забороняється на час розгляду справи оголошувати переможців на ці частоти. У зв'язку з цим до отримання і вивчення самої ухвали Нацрада перенесла розгляд питань.

 

Решта частот (окрім однієї  у місті Могилів-Подільському, яка була прорахована апаратом Нацради) виставлені на конкурс з резерву.

 

12 ТВК у Львові (4 години мовлення) отримала Львівська ОДТРК. Компанія вже має 16 годин на добу на цій частоті, окрім неї на там мовить ТОВ ТРК «Міст ТБ»  (4 години на добу). На перемогу також претендували ТРК «Галичина» та «Львів - ТБ». Остання телекомпанія також мовила на цій частоті, але у червні 2011 року їй не продовжили ліцензію через три не скасованих Національною радою попередження (травень 2008 року, вересень 2010-го і січень 2011 року).  

 

Низку частот у Луганській області отримала  «Регіональна телевізійна система». Компанія ще не має досвіду мовлення в ефірі. Участь у конкурсі вирішила взяти після того як Луганська ОДТРК відмовилась від 6 годин мовлення на цій частоті.

 

Нагадаємо, ця компанія також стала переможцем цифрового конкурсу, де отримала усі місця, виставлені на конкурс у Луганській області.

 

Також повторно до резерву був направлений 54 ТВК у м. Бобровиці Чернігівській області, оскільки претендентів не було.

 

Окрім телевізійних частот були визначені  переможці на дві радіочастоти. 68,48 МГц у м. Ковелі Волинської області отримала ТОВ «ТРК „ІФ Медіа-груп"» (радіо «Марія», транслює релігійні програми).

 

107,7 МГц у місті Могилів-Подільському Вінницької області отримала місцева телекомпанія КП «Престелерадіоцентр "КРАЯНИ"». На місце також претендувала «ТРК „ІФ Медіа-груп"».

 

«Телекритика»Наші друзі та партнери:


<<
Ефірне телебачення та радіомовлення в Україні 2006-2024
>>