Список переможців конкурсу 30.08.2012

Перегляди: 4192
Додано: 2012-08-30 10:23:19 (E.v.g.)
Оновлено: 2018-12-24 16:57:38 (admin)

Національна рада підбила підсумки конкурсу на вільні аналогові теле- та радіоканали мовлення та визначила переможців.

Крім цього, регулятор ухвалив рішення, згідно з яким чотири телерадіоорганізації не були допущені до участі в конкурсі. Такі ухвали пов’язані з тим, що  Національна рада не мала підтверджень сплати грошового внеску під конкурсну гарантію, що є обов’язковою умовою участі у змаганні за частоти. Мова йде про КП «ТРК «Бурштиновий шлях»  смт Володимирець Рівненської області, Одеську та Запорізьку ОДТРК та ТОВ «ТРК «Медіа-ЮГ» у місті Одесі.

Низка частот залишилася вільною, оскільки жоден із претендентів не набрав необхідної кількості голосів членів Національної ради. Така ситуація свідчить про відсутність претендента, який відповідає критеріям, зазначеним у ч. 14 ст. 25 Закону України «Про телебачення і радіомовлення».

На трьох радіочастотах було визначено два переможці, ухвалення рішення про видачу їм ліцензій відбудеться після того, коли дві компанії узгодять між собою сітки мовлення .

Також Національна рада ухвалила припинити проведення конкурсу на 7 телевізійних та 26 вільних радіоканалах, оскільки на них не було претендентів.

Список переможців

конкурсу на отримання ліцензії на мовлення з використанням вільних телерадіоканалів (конкурс від 14.06.2012)

 

№ з/п

Область

Населений пункт

Частота (МГц, канал (ТВК)

Потужність, кВт

Граничний обсяг мовлення

Територія розповсюдження програм

Переможці

 

 

Телебачення

 

1.                 

Донецька

Волноваха

35

0,1

24 години на добу

м. Волноваха

ПрАТ «Докучаєвський флюсо-доломітний комбінат», м. Докучаєвськ Донецької обл.

 

 

Радіомовлення

1.   

АР Крим

Білогірськ

101,9

0,1

24 години на добу

 

 

м. Білогірськ та Білогірський район

переможця не визначено

 

2.                   

АР Крим

Земляничне

102,8

0,03

24 години на добу

 

 

с. Земляничне

переможця не визначено

 

3.                   

АР Крим

 

Кіровське

 

100,2

 

0,1

 

24 години на добу

 

с. Кіровське та Кіровський район

 

переможця не визначено

 

4.                   

 АР Крим

 

 

Ленінське

 

 

105,7

 

 

0,1

 

 

24 години на добу

 

 

с. Ленінське та Ленінський район

 

 

ТОВ «ТРК «Шансон», м. Київ

 

 

5.                   

АР Крим

 

 

 

Нікіта

 

 

 

102,9

 

 

 

0,03

 

 

 

24 години на добу

 

 

 

смт Нікіта

 

 

 

ПП «Компанія «Нова хвиля», м. Київ

 

 

6.                   

АР Крим

 

 

Оленівка

 

 

92,4

 

 

0,03

 

 

24 години на добу

 

 

с. Оленівка Чорноморського району

переможця  не визначено

 

7.                   

АР Крим

 

 

 

Партеніт

 

 

 

105,4

 

 

 

0,03

 

 

 

24 години на добу

 

 

 

смт Партеніт

 

 

 

переможця не визначено

 

8.                   

АР Крим

 

 

Петрівка

 

 

104,6

 

 

0,1

 

 

24 години на добу

 

 

с. Петрівка та Красногвардійський район

 

переможця не визначено

 

9.                   

АР Крим

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Феодосія

 

 

 

 

 

 

 

 

 

101,8

 

 

 

 

 

 

 

 

 

0,1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

24 години на добу

 

 

 

 

 

 

 

 

 

м. Феодосія (міськрада) та Кіровський район

 

 

 

 

 

 

 

 

ТОВ «ТРК «НБМ-Радіо», м. Київ;

 

 

10.               

АР Крим

 

 

 

Форос

 

 

 

101,3

 

 

 

0,03

 

 

 

24 години на добу

 

 

 

смт Форос

 

 

 

ТОВ «ТРК «Шансон», м. Київ

 

 

11.               

АР Крим

 

 

 

 

 

Чорноморське

 

 

 

 

 

106,5

 

 

 

 

 

0,1

 

 

 

 

 

24 години на добу

 

 

 

 

 

смт Чорноморське та Чорноморський район

 

 

 

Державна телерадіомовна компанія «Крим», м. Сімферополь, АР Крим

 

 

12.               

АР Крим

Ялта

101,8

0,1

24 години на добу

 

 

 

 

 

 

 

 

м. Ялта (міськрада) та Бахчісарайський район

ДП «ТРО «Довіра»,

м. Київ;

 

 

13.               

Вінницька

Ладижин

101,1

0,1

24 години на добу

 

 

м. Ладижин та Тростянецький район

ТРК «Тодор» (у формі ПП), м. Ладижин Вінницької обл.

 

 

14.               

Волинська

Горохів

105,2

0,1

24 години на добу

м. Горохів та Горохівський район

Волинська ОДТРК,

м. Луцьк Волинської обл.;

 

 

15.               

Волинська

 

 

Ковель

 

 

91,0

 

 

0,25

 

 

24 години на добу

 

 

м. Ковель та Ковельський район

 

ТОВ «Телерадіокомпанія «Радіо Кохання», м. Київ;

 

 

16.               

Волинська

Луцьк

(с. Підгайці)

90,2

0,25

24 години на добу

 

 

 

 

 

 

м. Луцьк та Луцький район

ДП «ТРО «Довіра»,

м. Київ;

 

17.               

Волинська

 

 

Нововолинськ

 

 

101,6

 

 

0,1

 

 

24 години на добу

 

 

м. Нововолинськ (міськрада) та Іваничівський район

Волинська ОДТРК,

м. Луцьк Волинської обл.

 

 

 

 

18.               

Дніпропетровська

Нікополь

104,9

0,25

24 години на добу

м. Нікополь та Нікопольський район

ТОВ «Телерадіокомпанія «Радіо Кохання», м. Київ;

 

 

19.               

Дніпропетровська

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Кривий Ріг

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

99,1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

0,25

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

24 години на добу

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

м. Кривий

Ріг

(міськрада)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ДП «Новий обрій», м. Київ;

 

 

20.               

Донецька

Краматорськ

102,8

0,5

24 години на добу

м. Краматорськ (міськрада), м.Костянтинівка, м.Артемівськ (міськрада), м.Добропілля (міськрада), м.Дружківка (міськрада), м.Красний Лиман (міськрада), м.Слов’янськ (міськрада) та Артемівський, Добропільський, Олександрійський, Слов’янський райони

ДП «Новий обрій»,

м. Київ;

 

 

21.               

Житомирська

 

Олевськ

 

101,9

 

0,1

 

24 години на добу

 

 

смт Олевськ та Олевський район

 

Житомирська ОДТРК,

м. Житомир

 

22.               

Закарпатська

Міжгір’я

104,1

0,1

24 години на добу

смт Міжгір’я та Міжгірський район

ТОВ «Культурно-мистецький центр «БАРВИ», м. Мукачево Закарпатської обл.

 

23.               

Закарпатська

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Мукачеве

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

99,9

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

0,1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

24 години на добу

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

м. Мукачеве та Мукачівський район

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ДП «ТРО «Довіра»,

м. Київ;

 

 

24.               

Закарпатська

Хуст

101,2

0,1

24 години на добу

 

 

м. Хуст (міськрада) та Хустський район

НРКУ, м. Київ (програма УР-1);

 

 

25.               

Запорізька

Бердянськ

103,4

0,5

24 години на добу

м. Бердянськ (міськрада) та Бердянський, Приморський райони

ТОВ «МЕДІ МЕРЕЖА», м. Київ;

 

 

26.               

Запорізька

Бердянськ

107,9

0,1

24 години на добу

м. Бердянськ (міськрада) та Бердянський район

ДП «ТРО «Довіра»,

м. Київ;

 

 

27.               

Запорізька

 

 

 

 

 

 

Мелітополь

 

 

 

 

 

 

90,6

 

 

 

 

 

 

0,25

 

 

 

 

 

 

24 години на добу

 

 

 

 

 

 

м. Мелітополь та Мелітопольський район

 

 

 

 

переможця не визначено

 

28.               

Запорізька

Пологи

105,9

0,5

24 години на добу

 

 

 

 

м. Пологи та Пологівський, Гуляйпільський, Куйбишевський, Чернігівський, Токмацький, Оріхівський райони

ТОВ «ІНФОРМ МЕРЕЖА», м. Київ;

 

 

29.               

Запорізька

 

 

Приморськ

 

 

89,0

 

 

0,25

 

 

24 години на добу

 

 

м. Приморськ та Приморський район

ТОВ «МЕДІ МЕРЕЖА», м. Київ;

 

 

30.               

Запорізька

 

 

Токмак

 

 

101,9

 

 

0,25

 

 

24 години на добу

 

 

 

м. Токмак та Токмацький район

 

ТОВ «ІНФОРМ МЕРЕЖА», м. Київ

 

31.               

Івано-Франківська

Верховина

103,6

0,1

1 година 15 хв на тиждень (пн-пт 06:30-06:45)

смт Верховина та Верховинський район

ПП «Телерадіокомпанія «Західна Столиця», м. Львів

 

32.               

Івано-Франківська

Верховина

101,7

0,03

24 години на добу

смт Верховина

Переможця конкурсу немає

 

 

33.               

Івано-Франківська

 

 

 

 

Косів

 

 

 

 

100,6

 

 

 

 

0,1

 

 

 

 

24 години на добу

 

 

 

 

м. Косів та Косівський район

 

 

 

Переможця конкурсу немає

 

 

34.               

Київська

Біла Церква

102,3

0,25

24 години на добу

 

 

 

 

 

 

м. Біла Церква та Білоцерківський район

 

ДП «ТРО «Довіра»,

 м. Київ;

 

 

35.               

Київська

Тетіїв

102,9

0,1

24 години на добу

 

м. Тетіїв та Тетіївський район

 

НРКУ, м. Київ (програма УР-1)

 

36.               

Кіровоградська

Новоархангельськ

90,4

0,1

24 години на добу

смт Новоархангельськ та Новоархангельський район

Немає переможця

 

 

 

 

37.               

Кіровоградська

Петрове

105,5

0,25

24 години на добу

смт Петрове та Петрівський район

КП «Редакція районної газети та радіомовлення Петрівського району», смт Петрове Кіровоградської обл.

 

 

38.               

Кіровоградська

Світловодськ

99,2

0,25

24 години на добу

м. Світловодськ  та Світловодський район

1. НРКУ, м. Київ (програма УР-1);

2. Кіровоградська ОДТРК, м. Кіровоград

 

 

39.               

Кіровоградська

Ульяновка

101,4

0,25

24 години на добу

м. Ульяновка та Ульяновський район

 

ТОВ «ТРК «Медіа маркет», м. Київ

 

 

40.               

Кіровоградська

Устинівка

90,9

0,1

24 години на добу

смт Устинівка та Устинівський район

Нема переможця

 

 

41.               

Луганська

 

 

 

 

 

 

Алчевськ

 

 

 

 

 

 

99,9

 

 

 

 

 

 

0,1

 

 

 

 

 

 

24 години на добу

 

 

 

 

 

м. Алчевськ та Перевальський район

 

 

 

 

 

ТОВ «ТРК «Шансон», м. Київ;

 

 

42.               

Луганська

 

 

Старобільськ

 

 

106,7

 

 

0,25

 

 

24 години на добу

 

 

м. Старобільськ та  Старобільський район

 

ТОВ НЕЗАЛЕЖНА ТРК «ІРТА», м. Луганськ

 

43.               

Луганська

Стаханов

102,5

0,1

24 години на добу

 

 

 

м. Стаханов (міськрада)

 

ДП «ТРО «Довіра», м. Київ;

 

 

 

44.               

Львівська

Славське

100,4

0,01

24 години на добу

смт Славське

Львівська ОДТРК,

 м. Львів

 

 

45.               

Львівська

Старий Самбір

100,5

0,03

24 години на добу

 

 

 

 

 

м. Старий Самбір

Львівська ОДТРК, м. Львів;

 

 

46.               

Львівська

Стрий

104,8

0,03

24 години на добу

 

м. Стрий

ПП «Телерадіокомпанія «Лотос-ФМ», м. Стрий Львівської обл.

 

 

47.               

Львівська

Стрий

90,9

0,1

 

 

 

 

24 години на добу

 

 

 

 

м. Стрий та Стрийський район

ТОВ «ТРК «Шансон», м. Київ

 

 

48.               

Львівська

Турка

89,0

0,1

24 години на добу

м. Турка та Турківський район

 

Львівська ОДТРК,

м. Львів

 

49.               

Миколаївська

Миколаїв

99,2

0,25

24 години на добу

 

 

 

 

м. Миколаїв та Миколаївський район

 ТОВ «Телерадіокомпанія «Радіо Кохання», м. Київ;

 

 

50.               

Миколаївська

Первомайськ

102,9

0,25

24 години на добу

м. Первомайськ та Первомайський район

ТОВ «Телерадіокомпанія «Радіо Кохання», м. Київ;

 

 

51.               

Одеська

 

 

Білгород-Дністровський

 

90,8

 

 

0,1

 

 

24 години на добу

 

м. Білгород-Дністровський (міськрада) та Білгород-Дністровський район

ТОВ «ТРК «Медіа маркет», м. Київ

 

52.               

Полтавська

Гребінка

101,4

0,1

24 години на добу

м. Гребінка та Гребінківський район

Полтавська ОДТРК «Лтава», м. Полтава

 

 

53.               

Полтавська

Карлівка

105,5

0,1

24 години на добу

м. Карлівка та Карлівський район

ТОВ «Телерадіокомпанія «Радіо Кохання», м. Київ;

 

 

54.               

Полтавська

Карлівка

106,9

0,1

24 години на добу

м. Карлівка та Карлівський район

ТОВ «ТРК «Медіа маркет», м. Київ

 

 

55.               

Полтавська

Лубни

106,7

0,2

24 години на добу

 

 

 

 

м. Лубни та Лубенський район

ТОВ «Телерадіокомпанія «Радіо Кохання», м. Київ;

 

 

56.               

Полтавська

 

 

 

Миргород

 

 

 

104,7

 

 

 

0,1

 

 

 

24 години на добу

 

 

м. Миргород та Миргородський район

 

ТОВ «Телерадіокомпанія «Радіо Кохання», м. Київ;

 

 

57.               

Рівненська

Кузнецовськ

101,1

0,1

24 години на добу

м. Кузнецовськ та Володимирецький район

 

Переможця не визначено

 

 

58.               

Рівненська

Рівне

68,24

4

18 годин на добу (06:00-24:00)

м. Рівне та Гощанський, Здолбунівський, Рівненський райони

ТОВ «Телерадіокомпанія «ІФ Медіа-Груп», м. Київ

 

59.               

Сумська

Білопілля

91,1

0,1

24 години на добу

 

м. Білопілля та Білопільський район

 

НРКУ, м. Київ (програма УР-1)

 

 

60.               

Сумська

Конотоп

104,6

0,25

8 годин на добу

м. Конотоп (міськрада) та Конотопський район

Сумська ОДТРК, м. Суми

 

61.               

Сумська

Суми

88,6

0,1

24 години на добу

 

 

 

 

 

 

м. Суми (міськрада) та Сумський район

ПРАТ «СТУДІЯ «ЄВРОПОЗИТИВ», м. Київ;

 

 

62.               

Сумська

Шостка

88,0

0,1

24 години на добу

 

м. Шостка та Шосткинський район

ТОВ «ТРК «Шансон», м. Київ

 

 

63.               

Тернопільська

Кременець

107,9

0,1

 

 

24 години на добу

 

 

м. Кременець та Кременецький район

1. Тернопільська ОДТРК, м. Тернопіль;

2. НРКУ, м. Київ (програма УР-1)

 

 

64.               

Харківська

Куп'янськ

105,1

0,1

24 години на добу

 

 

 

м. Куп'янськ (міськрада) та Куп’янський район

 

НРКУ, м. Київ (програма УР-1)

 

 

65.               

Херсонська

 

 

 

 

 

Генічеськ

 

 

 

 

 

106,8

 

 

 

 

 

0,1

 

 

 

 

 

24 години на добу

 

 

 

 

м. Генічеськ та Генічеський район

 

 

 

 

ТОВ «ТРО «Русское Радио» - Україна», м. Київ;

 

 

66.               

Черкаська

Ватутіне

107,3

0,1

24 години на добу

м. Ватутіне (міськрада)

ПП «БУДПРОЕКТ-МАКСИМУМ», м. Ватутіне Черкаської обл.;

 

 

67.               

Черкаська

Умань

88,5

0,5

24 години на добу

 

 

м. Умань та Маньківський, Монастирищенський, Тальнівський, Уманський, Хрестинівський райони

ТОВ «ТРК «Шансон», м. Київ;

 

 

68.               

Черкаська

Умань

101,7

0,25

 

24 години на добу

 

 

м. Умань та Уманський район

ТОВ «Телерадіокомпанія «Радіо Кохання», м. Київ;

 

 

69.               

Черкаська

Черкаси

101,0

1

12 годин на добу

м. Черкаси (міськрада),

м. Золотоноша (міськрада), та Золотоніський, Черкаський, Чорнобаївський райони

ПП «АГЕНЦІЯ ВІДЕОРІШЕНЬ», м. Черкаси

 

70.               

Чернівецька

Путила

107,0

0,25

1 година 15 хв на тиждень (пн-пт 06:30-06:45)

смт Путила та Путильський район

ПП «Телерадіокомпанія «Західна Столиця», м. Львів

 

71.               

Чернігівська

Короп

101,6

0,25

24 години на добу

смт Короп та Коропський район

 

НРКУ, м. Київ (програма УР-1);

2. Радіоорганізація «Коропське РРМ»,смт Короп Чернігівської обл.

 

 

72.               

Чернігівська

 

 

 

Ніжин

 

 

 

104,1

 

 

 

0,1

 

 

 

24 години на добу

 

 

м. Ніжин та Ніжинський район

 

 

ТОВ «Телерадіокомпанія «Радіо Кохання», м. Київ;

 

 

73.               

Чернігівська

Прилуки

97,0

0,25

24 години на добу

м. Прилуки та Прилуцький район

ТОВ «ТРК «Медіа маркет», м. Київ

 

                   
 
 

 

 

 

 



Наші друзі та партнери:


<<
Ефірне телебачення та радіомовлення в Україні 2006-2024
>>