Конкурс 14/11/2008

Перегляди: 1965
Додано: 2013-01-09 05:41:20 (admin)
Оновлено: 2018-12-17 20:09:00 (E.v.g.)

 

 
Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення 
 оголошує конкурс на отримання ліцензії на мовлення з використанням вільних телерадіоканалів
Стислі відомості про канали мовлення, максимальний розмір ліцензійного збору, конкурсну гарантію та граничний обсяг мовлення
№ з/п Область Населений пункт Частота (МГц) Потужність Направленість антени Граничний обсяг мовлення на конкурс Максимальний розмір ліцензійного збору, грн Конкурсна гарантія, грн                                     (5% максимального розміру ліцензійного збору)
1. Телебачення
1 Рівненська Рівне 51 1,0   3 год/добу 24191,37 1209,57
2 Сумська Конотоп 10 0,1   6 год/добу (00.00-06.00) 8160,00 408,00
2. Радіомовлення
Радіочастоти мовлення, призначені для розвитку загальнонаціональних каналів мовлення:
1 АР Крим Алушта 106,2 0,1   24 год/добу 32640,00 1632,00
2 АР Крим Джанкой 105,5 0,25 спрямована 24 год/добу 51608,08 2580,40
3 АР Крим Євпаторія 105,2 0,5   24 год/добу 136846,87 6842,34
4 АР Крим Керч 102,6 0,1   24 год/добу 61200,00 3060,00
5 АР Крим Соколине-15, Бахчисарайський р-н 100,2 0,02 спрямована 24 год/добу 14596,93 729,85
6 АР Крим Судак 107,6 0,1   24 год/добу 32640,00 1632,00
7 АР Крим Ялта 70,4 0,1   24 год/добу 6120,00 306,00
Радіочастоти мовлення без обмеження територіальної категорії мовлення:
1 АР Крим Севастополь (с.Дергачі) 1,476 20,0   24 год/добу 86549,84 4327,49
2 АР Крим Севастополь  72,02 0,1   24 год/добу 6120,00 306,00
3 АР Крим Севастополь 102,0 1,0   24 год/добу 193530,92 9676,55
4 Волинська Ковель 106,0 0,25   24 год/добу 51608,08 2580,40
5 Дніпропетровська Дніпропетровськ 65,99 0,1   24 год/добу 6120,00 306,00
6 Дніпропетровська Дніпропетровськ 69,29 0,5   12 год/добу 6842,34 342,12
7 Дніпропетровська Кривий Ріг 91,6 1,0   24 год/добу 387061,85 19353,09
8 Донецька Артемівськ 73,19 0,1   24 год/добу 6120,00 306,00
9 Донецька Костянтинівка 104,4 0,1   24 год/добу 32640,00 1632,00
10 Донецька Ханжонкове 96,1 0,1   24 год/добу 32640,00 1632,00
11 Житомирська Бердичів 105,2 0,25   24 год/добу 51608,08 2580,40
12 Житомирська Бердичів 102,0 0,1   24 год/добу 32640,00 1632,00
13 Житомирська Коростень 102,8 0,5 спрямована 24 год/добу 72985,00 3649,25
14 Закарпатська Мукачеве 107,8 0,03 спрямована 24 год/добу 17877,58 893,88
15 Запорізька Бердянськ 102,1 0,25 спрямована 24 год/добу 96765,16 4838,26
16 Запорізька Мелітополь 91,0 0,25 спрямована 24 год/добу 96765,16 4838,26
17 Запорізька Пологи 107,8 0,1   24 год/добу 32640,00 1632,00
18 Запорізька Оріхів 100,1 0,1   24 год/добу 32640,00 1632,00
19 Івано-Франківська Калуш 104,0 0,1 спрямована 24 год/добу 32640,00 1632,00
20 Київська Київ 69,68 1   4 год/добу (02.00-06.00) 3225,52 161,28
21 Кіровоградська Гайворон 106,0 0,1   24 год/добу 32640,00 1632,00
22 Кіровоградська Голованівськ 73,73 0,1 спрямована 24 год/добу 6120,00 306,00
23 Кіровоградська Олександрія 99,8 0,1 спрямована 24 год/добу 32640,00 1632,00
24 Кіровоградська Олександрія 101,2 0,1 спрямована 24 год/добу 32640,00 1632,00
25 Кіровоградська Бобринець 68,24 1   24 год/добу 19353,09 967,65
26 Кіровоградська Долинська 73,91 1   24 год/добу 19353,09 967,65
27 Кіровоградська Знам’янка 100,7 0,3   12 год/добу (з 30 хв по 60 хв щогодини) 28267,06 1413,35
28 Кіровоградська Кіровоград 66,2 5   24 год/добу 43274,89 2163,74
29 Кіровоградська Новоукраїнка 73,22 0,1   24 год/добу 6120,00 306,00
30 Кіровоградська Новоукраїнка 104,8 0,1 спрямована 24 год/добу 32640,00 1632,00
31 Кіровоградська Онуфріївка 73,34 0,3   24 год/добу 10600,15 530,01
32 Кіровоградська Світловодськ 70,22 1   24 год/добу 19353,09 967,65
33 Кіровоградська Ульянівка 107,7 0,1 спрямована 24 год/добу 32640,00 1632,00
34 Луганська Лисичанськ 91,1 0,1 спрямована 24 год/добу 61200,00 3060,00
35 Луганська Ровеньки 101,4 0,1 спрямована 24 год/добу 32640,00 1632,00
36 Луганська Старобільськ 100,6 0,25 спрямована 24 год/добу 51608,08 2580,40
37 Луганська Луганськ 69,98 0,1   24 год/добу 6120,00 306,00
38 Львівська Дрогобич 71,9 0,1   24 год/добу 6120,00 306,00
39 Миколаївська Вознесенськ 107,5 0,1 спрямована 24 год/добу 32640,00 1632,00
40 Одеська Арциз 103,3 0,1 спрямована 24 год/добу 32640,00 1632,00
41 Одеська Ізюм 103,7 0,1 спрямована 24 год/добу 32640,00 1632,00
42 Одеська Котовськ 92,4 0,5 спрямована 24 год/добу 72985,00 3649,25
43 Одеська Одеса 91,8 0,25 спрямована 24 год/добу 258040,42 12902,02
44 Одеська Рені 105,9 0,1   24 год/добу 32640,00 1632,00
45 Одеська Ананьїв 72,92 0,1   24 год/добу 6120,00 306,00
46 Одеська Фрунзівка 102,6 0,1 спрямована 24 год/добу 32640,00 1632,00
47 Полтавська Карлівка 73,7 0,03 спрямована 24 год/добу 3352,05 167,60
48 Полтавська Котельва 67,64 0,1 спрямована 24 год/добу 6120,00 306,00
49 Полтавська Нові Мартиновичі 67,64 0,1 спрямована 24 год/добу 6120,00 306,00
50 Полтавська Чутове 73,97 0,03   24 год/добу 3352,05 167,60
51 Полтавська Чутове 67,64 0,1 спрямована 24 год/добу 6120,00 306,00
52 Полтавська Красногорівка 66,86 1   24 год/добу 19353,09 967,65
53 Рівненська Рівне 68,24 4   6 год/добу 9676,56 483,83
54 Сумська Конотоп 100,7 0,1 спрямована 24 год/добу 32640,00 1632,00
55 Сумська Конотоп 106,2 0,1   24 год/добу 32640,00 1632,00
56 Сумська Конотоп 104,6 0,25   24 год/добу 51608,08 2580,40
57 Сумська Лебедин 104,8 0,1   24 год/добу 32640,00 1632,00
58 Сумська Охтирка 100,2 0,1 спрямована 24 год/добу 32640,00 1632,00
59 Сумська Охтирка 101,6 0,25   24 год/добу 51608,08 2580,40
60 Сумська Ромни 102,9 0,1   24 год/добу 32640,00 1632,00
61 Сумська Шостка 101,9 0,1   24 год/добу 32640,00 1632,00
62 Сумська Шостка 91,2 0,5   24 год/добу 72985,00 3649,25
63 Тернопільська Горішня Вигнанка 105,9 0,25   24 год/добу 51608,08 2580,40
64 Харківська Богодухів 73,58 0,1   24 год/добу 6120,00 306,00
65 Херсонська Василівка 105,8 5,0 спрямована 24 год/добу 230799,40 11539,97
66 Херсонська Генічеськ 104,4 0,1 спрямована 24 год/добу 32640,00 1632,00
67 Хмельницька Кам’янець-Подільський 106,2 0,1 спрямована 24 год/добу 32640,00 1632,00
68 Хмельницька Славута 104,4 0,25 спрямована 24 год/добу 51608,08 2580,40
69 Хмельницька Хмельницький 68,93 4   24 год/добу 38706,25 1935,31
70 Черкаська Жашків 105,4 0,25 спрямована 24 год/добу 51608,08 2580,40
71 Черкаська Шпола 100,8 0,25   24 год/добу 51608,08 2580,40
72 Черкаська Черкаси 72,98 4   24 год/добу 38706,25 1935,31
73 Чернівецька Заволока 103,6 0,1 спрямована 24 год/добу 32640,00 1632,00
74 Чернівецька Новодністровськ 0,819 7,5   6 год/добу 13250,18 662,51
75 Чернівецька Чернівці 0,837 30   6 год/добу 26500,37 1325,02
76 Чернівецька Чернівці 67,97 1   6 год/добу 4838,27 241,91
77 Чернігівська Ніжин 105,4 0,25 спрямована 24 год/добу 51608,08 2580,40
78 Чернігівська Прилуки 100,3 0,5 спрямована 24 год/добу 72985,00 3649,25
79 Чернігівська Бахмач 67,94 1   24 год/добу 19353,09 967,65
80 Чернігівська Чернігів 72,35 4   7 год/добу 11289,32 564,47
Радіочастоти мовлення, призначені для створення та розвитку місцевих каналів мовлення:
1 Чернігівська Бахмач 71,69 1   1 год 10 хв/тиждень: (пн-птн 06.30-06.44) 137,08 6,85
2 Житомирська Овруч 104,2 2 спрямована 1 год 10 хв/тиждень: (пн-птн 06.30-06.44) 1033,96 51,70
3 Житомирська Олевськ 100,2 1   1 год 10 хв/тиждень: (пн-птн 06.30-06.44) 731,12 36,56
4 Закарпатська Добрянське 100,5 0,1 спрямована 1 год 10 хв/тиждень: (пн-птн 06.30-06.44) 231,20 11,56
5 Івано-Франківська Верховина 103,6 0,1   1 год 10 хв/тиждень: (пн-птн 06.30-06.44) 231,20 11,56
6 Крим АР Алупка 103,7 0,1   1 год 10 хв/тиждень: (пн-птн 06.30-06.44) 231,20 11,56
7 Крим АР Генеральське 105,6 0,03   1 год 10 хв/тиждень: (пн-птн 06.30-06.44) 126,63 6,33
8 Крим АР Керч 100,3 0,5 спрямована 1 год 10 хв/тиждень: (пн-птн 06.30-06.44) 969,33 48,47
9 Крим АР Морське 105,2 0,03   1 год 10 хв/тиждень: (пн-птн 06.30-06.44) 126,63 6,33
10 Крим АР Нікіта 103,7 0,03   1 год 10 хв/тиждень: (пн-птн 06.30-06.44) 126,63 6,33
11 Крим АР Оленівка 102,9 0,03   1 год 10 хв/тиждень: (пн-птн 06.30-06.44) 126,63 6,33
12 Крим АР Паркове 102,9 0,1 спрямована 1 год 10 хв/тиждень: (пн-птн 06.30-06.44) 231,20 11,56
13 Крим АР Партеніт 100,5 0,03   1 год 10 хв/тиждень: (пн-птн 06.30-06.44) 126,63 6,33
14 Крим АР Привітне 101,3 0,03   1 год 10 хв/тиждень: (пн-птн 06.30-06.44) 126,63 6,33
15 Крим АР Рибаче 103,8 0,1   1 год 10 хв/тиждень: (пн-птн 06.30-06.44) 231,20 11,56
16 Крим АР Севастополь 90,4 0,5   1 год 10 хв/тиждень: (пн-птн 06.30-06.44) 969,33 48,47
17 Крим АР Стерегуще 103,6 0,1   1 год 10 хв/тиждень: (пн-птн 06.30-06.44) 231,20 11,56
18 Крим АР Форос 105,2 0,1   1 год 10 хв/тиждень: (пн-птн 06.30-06.44) 231,20 11,56
19 Крим АР Чорноморське 101,3 0,1   1 год 10 хв/тиждень: (пн-птн 06.30-06.44) 231,20 11,56
20 Луганська Біловодськ 99,1 0,25 спрямована 1 год 10 хв/тиждень: (пн-птн 06.30-06.44) 365,56 18,28
21 Луганська Білолуцьк 102,4 0,25 спрямована 1 год 10 хв/тиждень: (пн-птн 06.30-06.44) 365,56 18,28
22 Луганська Зоринівка 101,2 0,5   1 год 10 хв/тиждень: (пн-птн 06.30-06.44) 516,98 25,85
23 Луганська Марківка 101,6 0,25 спрямована 1 год 10 хв/тиждень: (пн-птн 06.30-06.44) 365,56 18,28
24 Одеська Болград 105,7 0,5   1 год 10 хв/тиждень: (пн-птн 06.30-06.44) 516,98 25,85
25 Одеська Велика Михайлівка 104,5 0,1 спрямована 1 год 10 хв/тиждень: (пн-птн 06.30-06.44) 231,20 11,56
26 Одеська Кодима 102,6 0,1   1 год 10 хв/тиждень: (пн-птн 06.30-06.44) 231,20 11,56
27 Одеська Котовськ 103,6 0,5   1 год 10 хв/тиждень: (пн-птн 06.30-06.44) 516,98 25,85
28 Одеська Тарутине 99,2 0,25 спрямована 1 год 10 хв/тиждень: (пн-птн 06.30-06.44) 365,56 18,28
29 Одеська Фрунзівка 102,1 0,25 спрямована 1 год 10 хв/тиждень: (пн-птн 06.30-06.44) 365,56 18,28
30 Одеська Балта 104,5 0,1   1 год 10 хв/тиждень: (пн-птн 06.30-06.44) 231,20 11,56
31 Одеська Красні Окни 70,73 0,1   1 год 10 хв/тиждень: (пн-птн 06.30-06.44) 43,35 2,17
32 Одеська Любашівка 68,45 0,1 спрямована 1 год 10 хв/тиждень: (пн-птн 06.30-06.44) 43,35 2,17
33 Одеська Миколаївка 72,74 0,1   1 год 10 хв/тиждень: (пн-птн 06.30-06.44) 43,35 2,17
34 Харківська Великий Бурлук 105,4 0,5   1 год 10 хв/тиждень: (пн-птн 06.30-06.44) 516,98 25,85
35 Хмельницька Вовковинці 67,25 0,5   1 год 10 хв/тиждень: (пн-птн 06.30-06.44) 96,93 4,85
36 Хмельницька Солобківці 71,96 0,1 спрямована 1 год 10 хв/тиждень: (пн-птн 06.30-06.44) 43,35 2,17
37 Чернівецька Путила 107 0,25   1 год 10 хв/тиждень: (пн-птн 06.30-06.44) 365,56 18,28
38 Чернігівська Холми 106,1 0,5   1 год 10 хв/тиждень: (пн-птн 06.30-06.44) 516,98 25,85
   Канал радіомовлення, призначений для розвитку регіонального (в межах області) мовлення, що охоплює:
1 Вінницька Козятин 66,41 0,1   15 год 01 хв/тиждень**    
2 Вінницька Хмільник 66,8 0,1   15 год 01 хв/тиждень**    
3 Вінницька Крижопіль 106,7 0,1   15 год 01 хв/тиждень**    
  4020,50 201,03
   Канал радіомовлення, призначений для розвитку регіонального (в межах області) мовлення, що охоплює:
1 Крим АР Генеральське 105,6 0,03   15 год 01 хв/тиждень**    
2 Крим АР Керч 100,3 0,5 спрямована 15 год 01 хв/тиждень**    
3 Крим АР Морське 105,2 0,03   15 год 01 хв/тиждень**    
4 Крим АР Нікіта 103,7 0,03   15 год 01 хв/тиждень**    
5 Крим АР Оленівка 102,9 0,03   15 год 01 хв/тиждень**    
6 Крим АР Паркове 102,9 0,1 спрямована 15 год 01 хв/тиждень**    
7 Крим АР Партеніт 100,5 0,03   15 год 01 хв/тиждень**    
8 Крим АР Привітне 101,3 0,03   15 год 01 хв/тиждень**    
9 Крим АР Рибаче 103,8 0,1   15 год 01 хв/тиждень**    
10 Крим АР Севастополь 90,4 0,5   15 год 01 хв/тиждень**    
11 Крим АР Стерегуще 103,6 0,1   15 год 01 хв/тиждень**    
12 Крим АР Форос 105,2 0,1   15 год 01 хв/тиждень**    
13 Крим АР Чорноморське 101,3 0,1   15 год 01 хв/тиждень**    
14 Крим АР Алупка 103,7 0,1   15 год 01 хв/тиждень**    
  51671,58 2583,58
   Канал радіомовлення, призначений для розвитку регіонального (в межах області) мовлення, що охоплює:
1 Хмельницька Вовковинці 67,25 0,5   15 год 01 хв/тиждень**    
2 Хмельницька Солобківці 71,96 0,1   15 год 01 хв/тиждень**    
  1774,17 88,71
   Канал радіомовлення, призначений для розвитку регіонального (в межах області) мовлення, що охоплює:
1 Чернігівська Бахмач 71,69 1   15 год 01 хв/тиждень**    
2 Чернігівська Новгород-Сіверський 101 0,1   15 год 01 хв/тиждень**    
3 Чернігівська Холми 106,1 0,5   15 год 01 хв/тиждень**    
  11195,95 559,80
   Канал радіомовлення, призначений для розвитку загальнонаціонального мовлення, що охоплює:
1 Вінницька Козятин 66,41 0,1   150 год 50 хв/тиждень***    
2 Вінницька Хмільник 66,8 0,1   150 год 50 хв/тиждень***    
  10990,50 549,53
   Канал радіомовлення, призначений для розвитку загальнонаціонального мовлення, що охоплює:
1 Одеська Красні Окни 70,73 0,1   151 год 49 хв/ тиждень*    
2 Одеська Любашівка 68,45 0,1 спрямована 151 год 49 хв/ тиждень*    
3 Одеська Миколаївка 72,74 0,1   151 год 49 хв/ тиждень*    
4 Одеська Балта 104,5 0,1   151 год 49 хв/ тиждень*    
  46091,25 2304,56
   Канал радіомовлення, призначений для розвитку загальнонаціонального мовлення, що охоплює:
1 Хмельницька Вовковинці 67,25 0,5   151 год 49 хв/ тиждень*    
2 Хмельницька Солобківці 71,96 0,1 спрямована 151 год 49 хв/ тиждень*    
  17898,49 894,92
   Канал радіомовлення, призначений для розвитку загальнонаціонального мовлення, що охоплює:
1 Чернігівська Бахмач 71,69 1   151 год 49 хв/ тиждень* 17490,36 549,53
                 
  *загальнонаціональне мовлення понеділок-п’ятниця субота неділя    
      00:00-06:30 00:00-06:10 00:00-06:10    
      06:44-06:45 06:29-08:10 06:29-08:10    
      06:54-08:10 08:29-12:40 08:29-15:45    
      08:29-15:40 12:56-17:45 15:59-18:10    
      15:59-18:10 17:59-18:10 18:59-20:00    
      18:59-20:00 18:59-20:00 20:29-24:00    
      20:29-24:00 20:29-24:00      
                 
                 
                 
  ** регіональне (в межах області) мовлення  понеділок-п’ятниця субота неділя    
    06:45-06:54 06:10-06:29 06:10-06:29    
      08:10-08:29 08:10-08:29 08:10-08:29    
    15:40-15:59 12:40-12:56 15:45-15:59    
      18:10-18:59 17:45-17:59 18:10-18:59    
      20:00-20:29 18:10-18:59 20:00-20:29    
    20:00-20:29      
                 
  ***загальнонаціональне мовлення (Козятин, Хмільник) понеділок-п’ятниця субота неділя    
      00:00-06:30 00:00-06:10 00:00-06:10    
      06:44-06:45 06:29-08:10 06:29-08:10    
      06:54-08:10 08:29-12:40 08:29-15:45    
      08:29-15:40 12:56-14:00 15:59-18:10    
      15:59-18:10 14:59-17:45 18:59-20:00    
      18:59-20:00 17:59-18:10 20:29-24:00    
      20:29-24:00 18:59-20:00      
        20:29-24:00      
                 
Конкурсні умови
                 
а) Ліцензійні умови для мовлення:
      Для участі у конкурсі на ефірне мовлення  претенденти подають заяву про видачу ліцензії на мовлення та інші документи відповідно до вимог статей  8, 9, 10, 24, 28 Закону України „Про телебачення і радіомовлення”.
     Конкурсні документи не розглядаються без підтвердження сплати конкурсної гарантії.
     Для участі в конкурсі на отримання ліцензії на канали, призначені для загальнонаціонального мовлення, заяви приймаються від телерадіоорганізацій загальнонаціонального мовлення.
    Для участі в конкурсі на отримання ліцензії на канали, призначені для регіонального мовлення, заяви приймаються від телерадіоорганізацій регіонального мовлення.
    Для участі в конкурсі на отримання ліцензії на канали, призначені для місцевого мовлення, заяви приймаються від телерадіоорганізацій місцевого мовлення.
    До пакету документів на участь у конкурсі претенденти долучають копії чинних ліцензій Національної ради на мовлення.
                 
б) Вимоги до програмної концепції:
Для загальнонаціональної категорії мовлення :
 – обсяг ведення передач українською мовою – 100 %.
 – обсяг музичних творів вітчизняного виробництва – не менше 50%;
 – обсяг музичних творів вітчизняних авторів і виконавців українською мовою - не менше 40%;
 – на одній території забороняється розповсюдження наземним ефірним способом однакових програм.
                 
Для регіональної категорії мовлення:
 – обсяг ведення передач українською мовою – 100 %.
 – обсяг музичних творів вітчизняного виробництва – не менше 50%;
 – обсяг музичних творів вітчизняних авторів і виконавців українською мовою - не менше 40%;
 – на одній території забороняється розповсюдження наземним ефірним способом однакових програм;
– здійснювати мовлення без трансляції передач, використання позивних, ретрансляції програм інших мовників.
                 
Для місцевої категорії мовлення:
 – переваги надаватимуться мовникам з більшим обсягом україномовних програм;
 – обсяг музичних творів вітчизняного виробництва – не менше 50%;
 – обсяг музичних творів вітчизняних авторів і виконавців українською мовою - не менше 40%;
 – здійснювати мовлення без трансляції передач, використання позивних, ретрансляції програм інших мовників.
                 
в)  Вимоги до організаційно-технічних зобов’язань учасників конкурсу:
Відповідно до вимог статей 12, 20, 24 Закону України „Про телебачення і радіомовлення”, претендент на участь у конкурсі надає інформацію про:
– оператора телекомунікацій (при необхідності надати протокол про наміри, угоду з оператором телекомунікацій);
–  стандарт мовлення – аналогове;
–  тип передавача;
–  захист студійних приміщень від несанкціонованого доступу;
– термін початку мовлення, отримання дозволу на експлуатацію та початку оплати за користування радіочастотним ресурсом.
                 
г) Вимоги до фінансових та інвестиційних зобов’язань учасників конкурсу:
Відповідно до статей 25, 26, 31 Закону України „Про телебачення і радіомовлення”, фінансові та інвестиційні зобов’язання претендента на участь у конкурсі повинні висвітлювати питання:
 –  наявність фінансово-економічних можливостей забезпечувати розповсюдження програм;
 –  джерела фінансування телерадіоорганізації;
– забезпечення прибуткової діяльності телерадіоорганізації: передбачуваний рівень рентабельності підприємства, основні етапи виконання інвестиційного проекту та термін його окупності.
                 
Заяви на участь в конкурсі приймаються з 14.11.2008 року за адресою: вул. Прорізна, 2 м. Київ, т. 278-73-04
                 
Граничний термін подачі заяв на видачу ліцензії –  13.12.2008 року.
                 
Граничний термін підбиття підсумків конкурсу – 12.02.2009 року.        
                 
Опубліковано в газеті "Голос України" №196, середа, 15 жовтня 2008 року.        
                 


Наші друзі та партнери:


<<
Ефірне телебачення та радіомовлення в Україні 2006-2024
>>