Результати конкурсу на отримання ліцензій на мовлення вiд 30.07.2009

Перегляди: 2805
Додано: 2013-01-21 14:07:53 (admin)
Оновлено: 2018-12-23 05:19:33 (E.v.g.)

 

NR new logo ua

 

Список претендентів

конкурсу на отримання ліцензії на мовлення з використанням вільних телеканалів (конкурс від 30.07.2009)

 

№ з/п

Область

Населений пункт

Частота (МГц, канал (ТВК)

Потужність, кВт

Граничний обсяг мовлення

Претенденти

1

АР Крим

Рибаче

36

0,01

24 год/добу

1. Державна телерадіомовна компанія „Крим”, м. Сімферополь, АР Крим – 4

2. ТОВ „ТРК „ТелеРадіоСвіт”, м. Київ – 4

2

АР Крим

Сімеїз

36

0,01

24 год/добу

1. Державна телерадіомовна компанія „Крим”, м. Сімферополь, АР Крим – 1

2. ТОВ „ТРК „ТелеРадіоСвіт”, м. Київ – 6

3

АР Крим

Зеленогір'я

36

0,01

24 год/добу

1. Державна телерадіомовна компанія „Крим”, м. Сімферополь, АР Крим – 6

4

АР Крим

Лісне

38

0,01

24 год/добу

1. Державна телерадіомовна компанія „Крим”, м. Сімферополь, АР Крим – 6

5

АР Крим

Морське

38

0,01

24 год/добу

1. Державна телерадіомовна компанія „Крим”, м. Сімферополь, АР Крим – 2

2. ТОВ „ТРК „ТелеРадіоСвіт”, м. Київ – 5

6

АР Крим

Краснокам'янка

38

0,01

24 год/добу

1. Державна телерадіомовна компанія „Крим”, м. Сімферополь, АР Крим – 6

7

АР Крим

Оленівка

44

0,01

24 год/добу

1. Державна телерадіомовна компанія „Крим”, м. Сімферополь, АР Крим – 6

8

АР Крим

Старий Крим

45

0,01

24 год/добу

1. Державна телерадіомовна компанія „Крим”, м. Сімферополь, АР Крим – 6

9

АР Крим

Курортне(Феодосійська міськрада)

46

0,01

24 год/добу

1. Державна телерадіомовна компанія „Крим”, м. Сімферополь, АР Крим – 3

2. ТОВ „ТРК „ТелеРадіоСвіт”, м. Київ – 5

10

АР Крим

Канакська Балка

45

0,01

24 год/добу

 

11

АР Крим

Землянічне

45

0,01

24 год/добу

1. Державна телерадіомовна компанія „Крим”, м. Сімферополь, АР Крим – 6

12

АР Крим

Міжріччя

45

0,01

24 год/добу

1. Державна телерадіомовна компанія „Крим”, м. Сімферополь, АР Крим – 6

13

АР Крим

Плодове

46

0,01

24 год/добу

1. Державна телерадіомовна компанія „Крим”, м. Сімферополь, АР Крим – 6

14

АР Крим

Долинне

46

0,01

24 год/добу

1. Державна телерадіомовна компанія „Крим”, м. Сімферополь, АР Крим

15

АР Крим

Льговське

46

0,01

24 год/добу

1. Державна телерадіомовна компанія „Крим”, м. Сімферополь, АР Крим – 6

16

АР Крим

Малоріченське

46

0,01

24 год/добу

1. Державна телерадіомовна компанія „Крим”, м. Сімферополь, АР Крим -  6

17

АР Крим

Верхоріччя

53

0,01

24 год/добу

1. Державна телерадіомовна компанія „Крим”, м. Сімферополь, АР Крим – 6

18

АР Крим

Привітне

53

0,01

24 год/добу

 

19

АР Крим

Путилівка

53

0,01

24 год/добу

1. Державна телерадіомовна компанія „Крим”, м. Сімферополь, АР Крим – 6

20

АР Крим

Щебетівка

53

0,01

24 год/добу

1. Державна телерадіомовна компанія „Крим”, м. Сімферополь, АР Крим – 6

21

АР Крим

Веселе

58

0,01

24 год/добу

1. Державна телерадіомовна компанія „Крим”, м. Сімферополь, АР Крим – 5

22

Вінницька

Вінниця

1

0,1

14 год/добу (пн-птн: 01.00-10.30; 17.30-21.30; 00.30-01.00; сб, нд: 00.00-10.30-18.00-21.30)

Мовник на каналі: ВАТ“Київтелемонтаж”

НР № 0255-м  6 серпня 2007 р. – до 6 серпня2014 р.10 год/добу (була сітка мовлення з МКП „ІТА „Віта”, ліцензія НР № 0513 анульована)

1. ВАТ „Київтелемонтаж”, м. Київ – 3

23

Дніпропетровська

Марганець

2

0,01

3 год/добу(пон-нед – 09.00-10.00, 16.00-17.00, 19.00-20.00)

Мовник на каналі: ВАТ „Телеканал „ТОНІС”, м. Київ НР № 0070-мз 18.11.2005 по 18.11.2012 2 ТВК у м. Марганці,  21 год/добу по сітці мовлення: щодня з 10.00 до 16.00, з 17.00 до 19.00, з 20.00 до 09.00, відрізки мовлення на попередньому конкурсі були призначені для регіонального мовлення, але претендентів серед регіональних мовників не було

1. ВАТ „Телеканал „ТОНІС”, м. Київ – 5

24

Закарпатська

Ужок

24

0,01

24 год/добу

 

25

Закарпатська

Синевирська Поляна

36

0,01

24 год/добу

 

26

Закарпатська

Синевир

56

0,01

24 год/добу

 

27

Закарпатська

Родниківка

32

0,01

24 год/добу

 

28

Закарпатська

Плоське

26

0,01

24 год/добу

 

29

Закарпатська

Новоселиця

57

0,01

24 год/добу

 

30

Закарпатська

Нижній Бистрий

24

0,01

24 год/добу

 

31

Закарпатська

Кваси

40

0,01

24 год/добу

 

32

Закарпатська

Луг

47

0,01

24 год/добу

 

33

Закарпатська

Лисичеве

40

0,01

24 год/добу

1. ТОВ „ТРК „ТелеРадіоСвіт”, м. Київ – 4

34

Закарпатська

Дубове

24

0,01

24 год/добу

 

35

Закарпатська

Довге

21

0,01

24 год/добу

1. ТОВ „ТРК „ТелеРадіоСвіт”, м. Київ – 3

36

Закарпатська

Ділове

29

0,01

24 год/добу

 

37

Закарпатська

Глибокий Потік

47

0,01

24 год/добу

 

38

Закарпатська

Ганьковиця

21

0,01

24 год/добу

1. ТОВ „ТРК „ТелеРадіоСвіт”, м. Київ – 3

39

Закарпатська

Великий Бичків

53

0,01

24 год/добу

1. ЗАТ „ТРК „Україна”, м. Донецьк – 4

40

Закарпатська

Буковець

44

0,01

24 год/добу

 

41

Закарпатська

Богдан

24

0,01

24 год/добу

 

42

Закарпатська

Ясиня

24

0,01

24 год/добу

 

43

Івано-Франківська

Яремча

25

0,01

24 год/добу

1. ЗАТ „ТРК „Україна”, м. Донецьк – 0

2. ЗАТ „Міжнародний Медіа Центр – СТБ”, м. Київ – 0

3. Івано-Франківське обласне телебачення „Галичина”, м. Івано-Франківськ – 8

4. ТОВ „ТРК „ТелеРадіоСвіт”, м. Київ – 0

44

Івано-Франківська

Галич

45

0,01

24 год/добу

1. Івано-Франківське обласне телебачення „Галичина”, м. Івано-Франківськ – 8

2. ТОВ „ТРК „ТелеРадіоСвіт”, м. Київ – 0

45

Івано-Франківська

Верховина

33

0,01

24 год/добу

1. Івано-Франківське обласне телебачення „Галичина”, м. Івано-Франківськ – 8

2. ТОВ „ТРК „ТелеРадіоСвіт”, м. Київ – 0

46

Івано-Франківська

Верхній Ясенів

27

0,01

24 год/добу

1. ТОВ „ТРК „ТелеРадіоСвіт”, м. Київ – 7

47

Івано-Франківська

Ворохта

54

0,01

24 год/добу

1. Івано-Франківське обласне телебачення „Галичина”, м. Івано-Франківськ – 8

2. ТОВ „ТРК „ТелеРадіоСвіт”, м. Київ – 0

48

Івано-Франківська

Кременці

43

0,01

24 год/добу

1. Івано-Франківське обласне телебачення „Галичина”, м. Івано-Франківськ – 8

49

Львівська

Завадка

54

0,01

24 год/добу

1. КП „Телекомпанія „Львів-ТБ, м. Львів – 8

50

Львівська

Бітля

46

0,01

24 год/добу

1. КП „Телекомпанія „Львів-ТБ, м. Львів – 8

51

Львівська

Бориня

45

0,01

24 год/добу

1. КП „Телекомпанія „Львів-ТБ, м. Львів – 8

52

Львівська

Верхнє

23

0,01

24 год/добу

1. КП „Телекомпанія „Львів-ТБ, м. Львів – 8

53

Львівська

Добромиль

54

0,01

24 год/добу

1. КП „Телекомпанія „Львів-ТБ, м. Львів – 8

54

Львівська

Козьова

45

0,01

24 год/добу

1. КП „Телекомпанія „Львів-ТБ, м. Львів – 8

55

Львівська

Лімна

45

0,01

24 год/добу

1. КП „Телекомпанія „Львів-ТБ, м. Львів – 8

56

Львівська

Підбуж

58

0,01

24 год/добу

1. ТОВ „Новий канал”, м. Київ – 0

2. КП „Телекомпанія „Львів-ТБ, м. Львів – 8

57

Львівська

Підгородці

46

0,01

24 год/добу

1. КП „Телекомпанія „Львів-ТБ, м. Львів – 8

58

Львівська

Славське

54

0,01

24 год/добу

1. КП „Телекомпанія „Львів-ТБ, м. Львів – 8

2. ТОВ „ТРК „ТелеРадіоСвіт”, м. Київ – 0

59

Львівська

Красне

43

0,01

24 год/добу

1. КП „Телекомпанія „Львів-ТБ, м. Львів – 8

60

Одеська

Одеса

1

0,1

8 год/добу (00.00-08.00)

Мовник на каналі: ТОВ “ТРК “Андсер”, м. Одеса

НР № 0008-мз 12вересня 2006р. по 12вересня 2013р., 16 г/добупо сітці мовлення: щодня з 08:00 до 00:00

1. ТОВ „ТРК КЛУБ-ТВ”, м. Одеса – 0

2. ТОВ „ТРК „Андсер”, м. Одеса – 1

3. ВАТ „Телеканал „ТОНІС”, м. Київ – 1

61

Хмельницька

Хмельницький

41

1,0

20 год/добу*

Мовник на каналі: ТОВ „ТЕЛЕКОМПАНІЯ “НОВІ ТЕХНОЛОГІЇ ТЕЛЕБАЧЕННЯ” Хмельницька обл., с. Осташки, НР № 187027.09.2004р.-до 24.09.2010 р. 4 год./ добу

1. ТОВ „ГРАВІС”, м. Київ – 6

2. Хмельницька ОДТРК „Поділля-центр», м. Хмельницький – 2

3. ВАТ „Київтелемонтаж”, м. Київ – 0

62

Хмельницька

Дунаївці

40

0,1

20 год/добу*

Мовник на каналі: ТОВ „ТРК“ФНБ” Хмельницька обл.,  м. Дунаївці,НР № 0889 21 травня 2003 р.- до 21 травня 2010 р. 4 год./ добу

1. ТОВ „ГРАВІС”, м. Київ – 6

63

Хмельницька

Кам'янець-Подільський

37

0,1

20 год/добу*

Мовник на каналі: ЗАТ “Кам’янець-Подільська телерадіокомпанія”  Хмельницька обл.,  м. Кам’янець-Подільський НР № 0888 21 травня 2003 р.- до 21 травня2010р.4 год./ добу

1. ТОВ „ГРАВІС”, м. Київ – 5

2. ТОВ „ТРК „Подолянин-ТV”, с. Абрикосівка Хмельницької обл. – 3

3. Хмельницька ОДТРК „Поділля-центр», м. Хмельницький – 2

4. ВАТ „Київтелемонтаж”, м. Київ – 0

5. ТОВ „ТРК „ТелеРадіоСвіт”, м. Київ – 0

64

Хмельницька

Славута

23

0,1

20 год/добу*

Мовник на каналі: ТОВ “Дочірне підприємство “Контакт - Славута”Хмельницька обл., м. Славута

НР № 086721травня 2003 р.-до 14 травня2010р.4 год./ добу

1. ТОВ „ГРАВІС”, м. Київ – 6

2. ТОВ „ТРК „ТелеРадіоСвіт”, м. Київ – 0

65

Хмельницька

Волочиськ

49

0,1

20 год/добу*

Мовник на каналі: ТОВ “ТРК “ТБ – Захід” Хмельницька обл., м. Волочиськ НР № 1514 24 березня 2004р.- до 24 березня 2011р. 4 год./ добу

1. ТОВ „ГРАВІС”, м. Київ – 6

2. Хмельницька ОДТРК „Поділля-центр, м. Хмельницький – 1

66

Хмельницька

Городок

4

0,1

20 год/добу*

Мовник на каналі: Городоцький районний телерадіопресцентр

Хмельницька обл.,

м. Городок,

НР № 1546

8 квітня 2004р.- до 8 квітня 2011р. 4 год./ добу

1. ТОВ „ГРАВІС”, м. Київ – 6

2. ЗАТ „Міжнародний Медіа Центр – СТБ”, м. Київ – 0

67

Хмельницька

Полонне

5

0,1

20 год/добу*

Мовник на каналі: Полонська телеорганізація “Полонський ТВ-канал”

Хмельницька обл.,  м. Полонне

НР № 2046

21 січня 2005р.- до 21 січня 2012р. 4 год./ добу

1. ТОВ „ГРАВІС”, м. Київ – 6

2. ЗАТ „Міжнародний Медіа Центр – СТБ”, м. Київ – 0

68

Хмельницька

Деражня

43

0,1

20 год/добу*

Мовник на каналі: Деражнянська районна студія телебачення

ТV-43

  Хмельницька обл.,  м. Деражня

НР № 1555

14 квітня 2004р.- до 14 квітня 2011р. 4 год./ добу

1. ТОВ „ГРАВІС”, м. Київ – 6

2. ЗАТ „Міжнародний Медіа Центр – СТБ”, м. Київ – 0

69

Хмельницька

Шепетівка

46

0,1

20 год/добу*

Мовник на каналі: ТОВ ТРК “ШАНС”

Хмельницька обл.,  м. Шепетівка

НР № 1515

25 березня 2004р.- до 25 березня 2011р. 4 год./ добу

1. ТОВ „ГРАВІС”, м. Київ – 6

2. ТОВ „ТРК „ТелеРадіоСвіт”, м. Київ – 0

70

Хмельницька

Теофіполь

49

0,1

20 год/добу*

Мовник на каналі: Теофіопольська телекомпанія “Теофіопольський телевізійний канал”

Хмельницька обл.,

смт. Теофіополь

НР № 1529

31 березня2004р.-до 31 березня2011р.4 год./ добу

1. ТОВ „ГРАВІС”, м. Киї в – 6

71

Чернівецька

Хрещатик

57

0,01

24 год/добу

 

72

Чернівецька

Мариничі

60

0,01

24 год/добу

 

73

Чернівецька

Верхні Петрівці

57

0,01

24 год/добу

 

74

Чернівецька

Підзахаричі

39

0,01

24 год/добу

 

75

Чернівецька

Старі Бросківці

50

0,01

24 год/добу

 

76

Чернівецька

Новодністровськ

59

0,01

24 год/добу

1. ЗАТ „ТРК „Україна”, м. Донецьк – 4

77

Чернівецька

Василів

50

0,01

24 год/добу

 

78

Чернівецька

Вижниця

59

0,01

24 год/добу

1. Івано-Франківське обласне телебачення „Галичина”, м. Івано-Франківськ – 3

2. ТОВ „ТРК „ТелеРадіоСвіт”, м. Київ – 5

79

Чернівецька

Довгопілля

58

0,01

24 год/добу

 

80

Чернівецька

Дорошівці

56

0,01

24 год/добу

 

81

Чернівецька

Розтоки

46

0,01

24 год/добу

 

82

Чернівецька

Селятин

33

0,01

24 год/добу

 

83

Чернівецька

Соколій

53

0,01

24 год/добу

 

84

Чернівецька

Чуньків

46

0,01

24 год/добу

 

85

Чернівецька

Брідок

59

0,01

24 год/добу

 

               

 

 

Список претендентів

конкурсу на отримання ліцензії на мовлення з використанням вільних радіоканалів (конкурс від 30.07.2009)

 

№ з/п

Область

Населений пункт

Частота (МГц, канал (ТВК)

Потужність, кВт

Граничний обсяг мовлення

Претенденти

1

АР Крим

Євпаторія

100,4

0,5

 

 

 

 

 

24 год/добу

1. ЗАТ „Наше радіо”, м. Київ – 2

2. ТОВ „Студія АРТЕКС”, м. Сімферополь АР Крим – 0

3. Національна радіокомпанія України, м. Київ – 4

4. ЗАТ „ТРК „Лідер”, м. Київ – 6

2

АР Крим

Соколине-15, Бахчисарайський р-н

100,2

0,02

24 год/добу

1. ТОВ „Студія АРТЕКС”, м. Сімферополь АР Крим – 2

2. ТОВ „ТРК Клас”, м. Київ – 3

3

Волинська

Любешів

107,8

0,1

24 год/добу

1. Волинська ОДТРК, м. Луцьк – 7

2. Національна радіокомпанія України, м. Київ – 6

4

Волинська

Цумань

100,4

0,1

24 год/добу

1. Волинська ОДТРК, м. Луцьк – 7

2. Національна радіокомпанія України, м. Київ – 7

5

Волинська

Шацьк

106,7

0,25

24 год/добу

1. Волинська ОДТРК, м. Луцьк – 3

2. Національна радіокомпанія України, м. Київ – 4

3. ТОВ „ТРК „Галичина, м. Львів – 5

4. ТОВ „ТРК ПРОСТІР”, м. Львів – 1

6

Запорізька

Комиш-Зоря

102,3

0,25

24 год/добу

1. Національна радіокомпанія України, м. Київ – 4

7

Київ

Київ

69,02

1

24 год/добу

 

8

Київ

Київ

69,68

1

24 год/добу

 

9

Луганська

Сєверодонецьк

107,1

0,25

24 год/добу

1. ТОВ „Незалежна телерадіокомпанія „ІРТА”, м. Луганськ – 7

2. ТОВ „ТРК Клас”, м. Київ – 1

3. ТОВ „ТРО „Русское радио” – Україна”, м. Київ – 0

10

Львівська

Львів

89,1

0,5

24 год/добу

1. Національна радіокомпанія України, м. Київ – 3

2. ТОВ „ТРК „Класик Радіо”, м. Київ – 5

3. ТОВ „ТРК „Галичина, м. Львів – 2

4. ТОВ „ТРК Праймедіа”, м. Львів – 1

5. ТОВ „ТРО „Русское радио” – Україна”, м. Київ – 0

6. ТОВ „МюзікРадіо”, м. Київ – 1

7. Львівська ОДТРК, м. Львів – 4

8. ТОВ „ТРК ПРОСТІР”, м. Львів – 3

11

Львівська

Старий Самбір

102,7

0,1

24 год/добу

1. Старосамбірське районне радіомовлення „Голос Прикарпаття”, м. Старий Самбір Львівської обл. – 3

2. Національна радіокомпанія України, м. Київ – 4

3. ТОВ „ТРК „Галичина, м. Львів – 6

4. ТОВ „ТРК ПРОСТІР”, м. Львів – 2

12

Львівська

Радехів

103,6

0,1

24 год/добу

1. ПП „ТРК „Радехів”, м. Радехів Львівської обл. – 3

2. Національна радіокомпанія України, м. Київ – 4

3. ТОВ „ТРК „Галичина, м. Львів – 5

13

Львівська

Славське

102,6

0,03

24 год/добу

1. ТОВ „ТРК „Львівська хвиля”, м. Львів – 0

2. ТОВ „ТРК Клас”, м. Київ – 2

3. Національна радіокомпанія України, м. Київ – 4

4. ТОВ „ТРК „Галичина, м. Львів – 5

5. ТОВ „ТРК ПРОСТІР”, м. Львів – 1

14

Львівська

Бориня

90,0

0,03

24 год/добу

1. Національна радіокомпанія України, м. Київ – 8

15

Львівська

Борислав

102,9

0,1

24 год/добу

1. ТОВ „ТРК „Львівська хвиля”, м. Львів – 1

2. Національна радіокомпанія України, м. Київ – 4

3. ТОВ „ТРК „Галичина, м. Львів – 5

4. ТОВ „ТРК ПРОСТІР”, м. Львів – 2

16

Львівська

Броди

107,5

0,1

24 год/добу

1. Національна радіокомпанія України, м. Київ – 4

2. ТОВ „ТРК „Галичина, м. Львів – 5

3. ТОВ „ТРК ПРОСТІР”, м. Львів – 2

17

Львівська

Верхнє

91,1

0,01

24 год/добу

1. Національна радіокомпанія України, м. Київ – 8

18

Львівська

Добромиль

92,5

0,1

24 год/добу

1. Старосамбірське районне радіомовлення „Голос Прикарпаття”, м. Старий Самбір Львівської обл. – 6

2. Національна радіокомпанія України, м. Київ – 8

3. ТОВ „ТРК ПРОСТІР”, м. Львів – 2

19

Львівська

Завадка

91,8

0,03

24 год/добу

1. Національна радіокомпанія України, м. Київ – 8

20

Львівська

Козьова

105,3

0,03

24 год/добу

1. Національна радіокомпанія України, м. Київ – 8

21

Львівська

Красне

100,2

0,1

24 год/добу

1. Національна радіокомпанія України, м. Київ – 7

2. ТОВ „ТРК ПРОСТІР”, м. Львів – 2

22

Львівська

Лімна

104,1

0,03

24 год/добу

1. Національна радіокомпанія України, м. Київ – 8

23

Львівська

Новий Розділ

107,6

0,1

24 год/добу

1. Національна радіокомпанія України, м. Київ – 4

2. ТОВ „ТРК „Галичина, м. Львів – 5

3. ТОВ „ТРК ПРОСТІР”, м. Львів – 1

24

Львівська

Перемишляни

105,1

0,1

24 год/добу

1. Національна радіокомпанія України, м. Київ – 4

2. ТОВ „ТРК „Галичина, м. Львів – 5

3. ТОВ „ТРК ПРОСТІР”, м. Львів – 3

25

Львівська

Підбуж

88,7

0,01

24 год/добу

1. Національна радіокомпанія України, м. Київ – 8

26

Львівська

Підгородці

105,7

0,03

24 год/добу

1. Національна радіокомпанія України, м. Київ – 8

27

Львівська

Стрий

107,9

0,03

24 год/добу

1. ТОВ „ТРК „Львівська хвиля”, м. Львів – 1

2. Національна радіокомпанія України, м. Київ – 4

3. ТОВ „ТРК „Галичина, м. Львів – 5

4. ТОВ „ТРК ПРОСТІР”, м. Львів – 2

28

Львівська

Турка

105,9

0,1

24 год/добу

1. Національна радіокомпанія України, м. Київ – 4

2. ТОВ „ТРК „Галичина, м. Львів – 5

3. ТОВ „ТРК ПРОСТІР”, м. Львів – 2

29

Львівська

Червоне

102,8

0,03

24 год/добу

1. Національна радіокомпанія України, м. Київ – 8

30

Львівська

Червоноград

103,0

0,25

24 год/добу

1. ТОВ „ТРК „Львівська хвиля”, м. Львів – 2

2. ТОВ „ММДС ТВ”, м. Червоноград Львівської обл. – 0

3. ТОВ „ЮЕКС”, м. Червоноград Львівської обл. – 3

4. Національна радіокомпанія України, м. Київ – 3

5. ТОВ „ТРК „Галичина, м. Львів – 5

6. ТОВ „ТРК ПРОСТІР”, м. Львів – 2

31

Львівська

Ясениця

91,4

0,03

24 год/добу

1. Національна радіокомпанія України, м. Київ – 8

32

Полтавська

Комсомольськ

104,9

0,1

24 год/добу

1. ТОВ „ТРК Клас”, м. Київ – 3

2. Національна радіокомпанія України, м. Київ – 4

3. ЗАТ „ТРК „Лідер”, м. Київ – 5

33

Харківська

Ізюм

102,5

0,25

24 год/добу

1. Національна радіокомпанія України, м. Київ – 8

34

Харківська

Солоницівка

103,5

0,1

24 год/добу

1. ТОВ „ТРК „ЕЛІТОН”, смт Солоницівка Харківської обл. – 4

2. Національна радіокомпанія України, м. Київ – 4

3. ЗАТ „ТРК „Лідер”, м. Київ – 5

35

Черкаська

Шпола

100,8

0,25

24 год/добу

1. ПП „ТРК „Метро-ФМ”, м. Шпола Черкаської обл. – 3

2. Редакція Шполянського районного телебачення і радіомовлення, м. Шпола Черкаської обл. – 3

3. ПП „Шпола УКР-ЦЕНТР”, м. Шпола Черкаської обл. – 5

4. Національна радіокомпанія України, м. Київ – 3

36

Чернівецька

Сокиряни

104,7

0,1

24 год/добу

1. КП Сокирянської районної ради „ТРО „Сокиряни”, м. Сокиряни Чернівецької обл. – 8

2. Національна радіокомпанія України, м. Київ – 8

               

 

НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ

З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

 

РІШЕННЯ № 1956

 

07.10.2009                                                       м. Київ                                              Протокол №40

 

Про внесення до резерву

Національної ради телерадіоканалів,

на які відсутні претенденти

 

 

Враховуючи відсутність претендентів на участь у конкурсі на отримання ліцензії на мовлення з використанням телерадіоканалів згідно з додатком до рішення, який оголошено 30.07.2009, керуючись статтями 8, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28 та 32 Закону України „Про телебачення і радіомовлення”, статтями 15, 17, 18 та 24 Закону України „Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення”, враховуючи План розвитку національного телерадіоінформаційного простору, беручи до уваги інформацію структурних підрозділів Національної ради, Національна рада

 

вирішила:

1. Внести телерадіоканали згідно з додатком до рішення до резерву Національної ради.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на ліцензійно-реєстраційний департамент.

 

Перший заступник

голови Національної ради                                               /підпис/                      А. Мирошніченко

 

Відповідальний секретар                                     /підпис/                      В. Лясовський

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додаток

до рішення Національної ради

07.10.2009 № 1956

                                                           

Перелік телерадіоканалів, які внесено до резерву Національної ради

 

 

 

№ з/п

Область

Населений пункт

Частота (МГц, канал (ТВК)

Потужність, кВт

Граничний обсяг мовлення

1.

АР Крим

Канакська Балка

45

0,01

24 год/добу

2.

АР Крим

Привітне

53

0,01

24 год/добу

3.

Закарпатська

Ужок

24

0,01

24 год/добу

4.

Закарпатська

Синевирська Поляна

36

0,01

24 год/добу

5.

Закарпатська

Синевир

56

0,01

24 год/добу

6.

Закарпатська

Родниківка

32

0,01

24 год/добу

7.

Закарпатська

Плоське

26

0,01

24 год/добу

8.

Закарпатська

Новоселиця

57

0,01

24 год/добу

9.

Закарпатська

Нижній Бистрий

24

0,01

24 год/добу

10.

Закарпатська

Кваси

40

0,01

24 год/добу

11.

Закарпатська

Луг

47

0,01

24 год/добу

12.

Закарпатська

Дубове

24

0,01

24 год/добу

13.

Закарпатська

Ділове

29

0,01

24 год/добу

14.

Закарпатська

Глибокий Потік

47

0,01

24 год/добу

15.

Закарпатська

Буковець

44

0,01

24 год/добу

16.

Закарпатська

Богдан

24

0,01

24 год/добу

17.

Закарпатська

Ясиня

24

0,01

24 год/добу

18.

Чернівецька

Хрещатик

57

0,01

24 год/добу

19.

Чернівецька

Мариничі

60

0,01

24 год/добу

20.

Чернівецька

Верхні Петрівці

57

0,01

24 год/добу

21.

Чернівецька

Підзахаричі

39

0,01

24 год/добу

22.

Чернівецька

Старі Бросківці

50

0,01

24 год/добу

23.

Чернівецька

Василів

50

0,01

24 год/добу

24.

Чернівецька

Довгопілля

58

0,01

24 год/добу

25.

Чернівецька

Дорошівці

56

0,01

24 год/добу

26.

Чернівецька

Розтоки

46

0,01

24 год/добу

27.

Чернівецька

Селятин

33

0,01

24 год/добу

28.

Чернівецька

Соколій

53

0,01

24 год/добу

29.

Чернівецька

Чуньків

46

0,01

24 год/добу

30.

Чернівецька

Брідок

59

0,01

24 год/добу

31.

Київ

Київ

69,02

1

24 год/добу

32.

Київ

Київ

69,68

1

24 год/добу

 

Начальник управління

науково-технічногоі частотного розвитку                 /підпис/                      Т.Мироненко

 

 



Наші друзі та партнери:


<<
Ефірне телебачення та радіомовлення в Україні 2006-2024
>>