Конкурс 22.04.2009

Перегляди: 1965
Додано: 2013-01-21 14:34:46 (admin)
Оновлено: 2018-12-29 00:19:21 (E.v.g.)

 

 

Додаток

до рішення Національної ради

2.04.2009 № 798

 

 

Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

 

 оголошує конкурс на отримання ліцензії на мовлення з використанням вільних телерадіоканалів

 

Стислі відомості про канали мовлення, максимальний розмір ліцензійного збору, конкурсну гарантію та граничний обсяг мовлення

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

№ з/п

Область

Населений пункт

Частота (МГц, канал (ТВК)

Потужність, кВт

Граничний обсяг мовлення

Максимальний розмір ліцензійного збору, грн

Конкурсна гарантія, грн                                     (5% максимального розміру ліцензійного збору)

 

1.Телебачення 

 

1

АР Крим

Армянськ

42

0,1

6 год/добу

(01.00-07.00)

8160,00

408,00

 

2

АР Крим

Рибаче

36

0,01

24 год/добу

10321,75

516,09

 

3

АР Крим

Симеїз

36

0,01

24 год/добу

10321,75

516,09

 

4

АР Крим

Севастополь

36

0,01

24 год/добу

19353,28

967,66

 

5

АР Крим

Зеленогір'я

36

0,01

24 год/добу

10321,75

516,09

 

6

АР Крим

Лісне

38

0,01

24 год/добу

10321,75

516,09

 

7

АР Крим

Морське

38

0,01

24 год/добу

10321,75

516,09

 

8

АР Крим

Краснокам'янка

38

0,01

24 год/добу

10321,75

516,09

 

9

АР Крим

Оленівка

44

0,01

24 год/добу

10321,75

516,09

 

10

АР Крим

Бахчисарай

45

0,01

24 год/добу

10321,75

516,09

 

11

АР Крим

Старий Крим

45

0,01

24 год/добу

10321,75

516,09

 

12

АР Крим

Курортне(Феодосійська міськрада)

46

0,01

24 год/добу

10321,75

516,09

 

13

АР Крим

Канакська Балка

45

0,01

24 год/добу

10321,75

516,09

 

14

АР Крим

Землянічне

45

0,01

24 год/добу

10321,75

516,09

 

15

АР Крим

Міжріччя

45

0,01

24 год/добу

10321,75

516,09

 

16

АР Крим

Плодове

46

0,01

24 год/добу

10321,75

516,09

 

17

АР Крим

Долинне

46

0,01

24 год/добу

10321,75

516,09

 

18

АР Крим

Льговське

46

0,01

24 год/добу

10321,75

516,09

 

19

АР Крим

Малоріченське

46

0,01

24 год/добу

10321,75

516,09

 

20

АР Крим

Верхоріччя

53

0,01

24 год/добу

10321,75

516,09

 

21

АР Крим

Октябрське

42

0,1

24 год/добу

32640,00

1632,00

 

22

АР Крим

Привітне

53

0,01

24 год/добу

10321,75

516,09

 

23

АР Крим

Путилівка

53

0,01

24 год/добу

10321,75

516,09

 

24

АР Крим

Щебетівка

53

0,01

24 год/добу

10321,75

516,09

 

25

АР Крим

Веселе

58

0,01

24 год/добу

10321,75

516,09

 

26

Вінницька

Вінниця

1

0,1

14 год/добу (пн-птн: 01.00-10.30; 17.30-21.30; 00.30-01.00; сб, нд: 00.00-10.30-18.00-21.30)

35700,00

1785,00

 

27

Закарпатська

Ужок

24

0,01

24 год/добу

10321,75

516,09

 

28

Закарпатська

Синевирська Поляна

36

0,01

24 год/добу

10321,75

516,09

 

29

Закарпатська

Синевир

56

0,01

24 год/добу

10321,75

516,09

 

30

Закарпатська

Родниківка

32

0,01

24 год/добу

10321,75

516,09

 

31

Закарпатська

Плоське

26

0,01

24 год/добу

10321,75

516,09

 

32

Закарпатська

Новоселиця

57

0,01

24 год/добу

10321,75

516,09

 

33

Закарпатська

Нижній Бистрий

24

0,01

24 год/добу

10321,75

516,09

 

34

Закарпатська

Кваси

40

0,01

24 год/добу

10321,75

516,09

 

35

Закарпатська

Луг

47

0,01

24 год/добу

10321,75

516,09

 

36

Закарпатська

Лисичово

40

0,01

24 год/добу

10321,75

516,09

 

37

Закарпатська

Дубове

24

0,01

24 год/добу

10321,75

516,09

 

38

Закарпатська

Довге

21

0,01

24 год/добу

10321,75

516,09

 

39

Закарпатська

Ділове

29

0,01

24 год/добу

10321,75

516,09

 

40

Закарпатська

Глибокий Потік

47

0,01

24 год/добу

10321,75

516,09

 

41

Закарпатська

Ганьковиця

21

0,01

24 год/добу

10321,75

516,09

 

42

Закарпатська

Великий Бичків

53

0,01

24 год/добу

10321,75

516,09

 

43

Закарпатська

Буковець

44

0,01

24 год/добу

10321,75

516,09

 

44

Закарпатська

Богдан

24

0,01

24 год/добу

10321,75

516,09

 

45

Закарпатська

Ясиня

24

0,01

24 год/добу

10321,75

516,09

 

46

Івано-Франківська

Красник

22

0,01

24 год/добу

10321,75

516,09

 

47

Івано-Франківська

Пробійнівка

54

0,01

24 год/добу

10321,75

516,09

 

48

Івано-Франківська

Семенівка

43

0,01

24 год/добу

10321,75

516,09

 

49

Івано-Франківська

Яремча

25

0,01

24 год/добу

10321,75

516,09

 

50

Івано-Франківська

Кальна

42

0,01

24 год/добу

10321,75

516,09

 

51

Івано-Франківська

Зелене

43

0,01

24 год/добу

10321,75

516,09

 

52

Івано-Франківська

Гринява

43

0,01

24 год/добу

10321,75

516,09

 

53

Івано-Франківська

Галич

45

0,01

24 год/добу

10321,75

516,09

 

54

Івано-Франківська

Верховина

33

0,01

24 год/добу

10321,75

516,09

 

55

Івано-Франківська

Верхній Ясенів

27

0,01

24 год/добу

10321,75

516,09

 

56

Івано-Франківська

Верхній Ясенів

43

0,01

24 год/добу

10321,75

516,09

 

57

Івано-Франківська

Бубнище

43

0,01

24 год/добу

10321,75

516,09

 

58

Івано-Франківська

Вишків

43

0,01

24 год/добу

10321,75

516,09

 

59

Івано-Франківська

Ворохта

54

0,01

24 год/добу

10321,75

516,09

 

60

Івано-Франківська

Кременці

43

0,01

24 год/добу

10321,75

516,09

 

61

Львівська

Завадка

54

0,01

24 год/добу

10321,75

516,09

 

62

Львівська

Бітля

46

0,01

24 год/добу

10321,75

516,09

 

63

Львівська

Бориня

45

0,01

24 год/добу

10321,75

516,09

 

64

Львівська

Верхнє

23

0,01

24 год/добу

10321,75

516,09

 

65

Львівська

Добромиль

54

0,01

24 год/добу

10321,75

516,09

 

66

Львівська

Козьова

45

0,01

24 год/добу

10321,75

516,09

 

67

Львівська

Лімна

45

0,01

24 год/добу

10321,75

516,09

 

68

Львівська

Підбуж

58

0,01

24 год/добу

10321,75

516,09

 

69

Львівська

Підгородці

46

0,01

24 год/добу

10321,75

516,09

 

70

Львівська

Славське

54

0,01

24 год/добу

10321,75

516,09

 

71

Львівська

Красне

43

0,01

24 год/добу

10321,75

516,09

 

72

Одеська

Одеса

1

0,1

8 год/добу (00.00-08.00)

54400,00

2720,00

 

73

Рівненська

Антопіль

51

1,0

3 год/добу

12902,10

645,11

 

74

Сумська

Конотоп

10

0,1

6 год/добу (00.00-06.00)

8160,00

408,00

 

75

Хмельницька

Хмельницький

41

1,0

20 год/добу*

161276,28

8063,81

 

76

Хмельницька

Дунаївці

40

0,1

20 год/добу*

27200,00

1360,00

 

77

Хмельницька

Кам'янець-Подільський

37

0,1

20 год/добу*

27200,00

1360,00

 

78

Хмельницька

Славута

23

0,1

20 год/добу*

27200,00

1360,00

 

79

Хмельницька

Волочиськ

49

0,1

20 год/добу*

27200,00

1360,00

 

80

Хмельницька

Городок

4

0,1

20 год/добу*

27200,00

1360,00

 

81

Хмельницька

Полонне

5

0,1

20 год/добу*

27200,00

1360,00

 

82

Хмельницька

Деражня

43

0,1

20 год/добу*

27200,00

1360,00

 

83

Хмельницька

Шепетівка

46

0,1

20 год/добу*

27200,00

1360,00

 

84

Хмельницька

Теофіполь

49

0,1

20 год/добу*

27200,00

1360,00

 

85

Чернівецька

Хрещатик

57

0,01

24 год/добу

10321,75

516,09

 

86

Чернівецька

Мариничі

60

0,01

24 год/добу

10321,75

516,09

 

87

Чернівецька

Верхні Петрівці

57

0,01

24 год/добу

10321,75

516,09

 

88

Чернівецька

Підзахаричі

39

0,01

24 год/добу

10321,75

516,09

 

89

Чернівецька

Старі Бросківці

50

0,01

24 год/добу

10321,75

516,09

 

90

Чернівецька

Новодністровськ

59

0,01

24 год/добу

10321,75

516,09

 

91

Чернівецька

Василів

50

0,01

24 год/добу

10321,75

516,09

 

92

Чернівецька

Вижниця

59

0,01

24 год/добу

10321,75

516,09

 

93

Чернівецька

Довгопілля

58

0,01

24 год/добу

10321,75

516,09

 

94

Чернівецька

Дорошівці

56

0,01

24 год/добу

10321,75

516,09

 

95

Чернівецька

Розтоки

46

0,01

24 год/добу

10321,75

516,09

 

96

Чернівецька

Селятин

33

0,01

24 год/добу

10321,75

516,09

 

97

Чернівецька

Соколій

53

0,01

24 год/добу

10321,75

516,09

 

98

Чернівецька

Чуньків

46

0,01

24 год/добу

10321,75

516,09

 

99

Чернівецька

Брідок

59

0,01

24 год/добу

10321,75

516,09

 

2. Радіомовлення

 

1.     

АР Крим

Алупка

103,7

0,1

16год11 хв на тиждень**

3141,60

157,08

 

2.     

АР Крим

Алушта

106,2

0,1

24 год/добу

32640,00

1632,00

 

3.     

АР Крим

Генеральське

105,6

0,03

16год11 хв на тиждень**

1720,72

86,04

 

4.     

АР Крим

Джанкой

105,5

0,25

24 год/добу

51608,41

2580,42

 

5.     

АР Крим

Керч

100,3

0,5

16год11 хв на тиждень**

13171,57

658,58

 

6.     

АР Крим

Морське

105,2

0,03

16год11 хв на тиждень**

1720,72

86,04

 

7.     

АР Крим

Нікіта

103,7

0,03

16год11 хв на тиждень**

1720,72

86,04

 

8.     

АР Крим

Октябрське

0,648

150

15год01 хв на тиждень**

21233,63

1061,68

 

9.     

АР Крим

Оленівка

102,9

0,03

16год11 хв на тиждень**

1720,72

86,04

 

10. 

АР Крим

Паркове

102,9

0,1

16год11 хв на тиждень**

3141,60

157,08

 

11. 

АР Крим

Партеніт

100,5

0,03

16год11 хв на тиждень**

1720,72

86,04

 

12. 

АР Крим

Привітне

101,3

0,03

16год11 хв на тиждень**

1720,72

86,04

 

13. 

АР Крим

Рибаче

103,8

0,1

16год11 хв на тиждень**

3141,60

157,08

 

14. 

АР Крим

Севастополь

90,4

0,5

16год11 хв на тиждень**

13171,57

658,58

 

15. 

АР Крим

Сімферополь

107,3

0,25

24 год/добу

96765,77

4838,29

 

16. 

АР Крим

Бахчисарайський р-н, Соколине-15

100,2

0,02

24 год/добу

14596,93

729,85

 

17. 

АР Крим

Стерегуще

103,6

0,1

16год11 хв на тиждень**

3141,60

157,08

 

18. 

АР Крим

Судак

107,6

0,1

24 год/добу

32640,00

1632,00

 

19. 

АР Крим

Форос

105,2

0,1

16год11 хв на тиждень**

3141,60

157,08

 

20. 

АР Крим

Чорноморське

101,3

0,1

16год11 хв на тиждень**

3141,60

157,08

 

21. 

АР Крим

Ялта

70,4

0,1

24 год/добу

6120,00

306,00

 

22. 

Вінницька

Вінниця

0,873

10

9 год/добу (22.00-07.00)

22950,00

1147,50

 

23. 

Вінницька

Гайсин

102,5

0,1

24 г/д

32640,00

1632,00

 

24. 

Вінницька

Жмеринка

67,34

0,1

42 хв/тиждень (пн, вівт, чт: 06.30-06.44).

25,50

1,28

 

25. 

Вінницька

Калинівка

68,0

0,1

1 год 10 хв/тиждень: (пн-птн 06.30-06.44)

43,35

2,17

 

26. 

Вінницька

Козятин

66,41

0,1

150 год50 хв на тиждень***

5495,25

274,76

 

27. 

Вінницька

Ладижин

67,97

0,2

24год/добу

8654,97

432,75

 

28. 

Вінницька

Липовець

66,86

0,1

42 хв/тиждень (пн, вівт, чт: 06.30-06.44).

25,50

1,28

 

29. 

Вінницька

Мальчівці (Бар)

67,91

0,1

14 хв/тиждень: (пн.06.30-06.44)

7,65

0,38

 

30. 

Вінницька

Могилів-Подільський

104,2

0,1

28 хв/тиждень (вівт, чт: 06.30-06.44)

95,20

4,76

 

31. 

Вінницька

Муровані Курилівці

106,1

0,1

42 хв/тиждень (пн, вівт, чт: 06.30-06.44).

136,00

6,80

 

32. 

Вінницька

Немирів

102,0

0,1

42 хв/тиждень (пн, ср, чт: 06.30-06.44)

136,00

6,80

 

33. 

Вінницька

Оратів

69,62

0,1

3 г 08 хв на тиждень (пн-птн: 06.30-06.44; сб: 15.15-16.14; нд: 14.00-14.59

114,75

5,74

 

34. 

Вінницька

Селище

69,5

0,1

1 год 10 хв/тиждень: (пн-птн 06.30-06.44)

43,35

2,17

 

35. 

Вінницька

Тиврів

67,13

0,1

1 год 10 хв/тиждень: (пн-птн 06.30-06.44)

43,35

2,17

 

36. 

Вінницька

Томашпіль (с.Яришівка)

68,12

0,1

42 хв/тиждень (пн, вівт, чт: 06.30-06.44).

25,50

1,28

 

37. 

Вінницька

Тростянець

70,73

0,1

42 хв/тиждень (пн, вівт, чт: 06.30-06.44).

25,50

1,28

 

38. 

Вінницька

Тульчин

105,5

0,1

28 хв/тиждень (вівт, чт: 06.30-06.44)

95,20

4,76

 

39. 

Вінницька

Хмільник

66,8

0,1

151г 04хв на тиждень***

5502,90

275,15

 

40. 

Вінницька

Чернівці

102,4

0,1

14 хв./тиждень (вівт: 06.30-06.44)

40,80

2,04

 

41. 

Вінницька

Шаргород

72,98

0,1

42 хв/тиждень (пн, ср, чт: 06.30-06.44)

25,50

1,28

 

42. 

Волинська

Любешів

107,8

0,1

24 год/добу

32640,00

1632,00

 

43. 

Волинська

Цумань

100,4

0,1

24 год/добу

32640,00

1632,00

 

44. 

Волинська

Шацьк

106,7

0,25

24 год/добу

51608,41

2580,42

 

45. 

Дніпропетровська

Дніпропетровськ

1,215

5

24 год/добу

43274,95

2163,75

 

46. 

Дніпропетровська

Дніпропетровськ

65,99

0,1

24 год/добу

6120,00

306,00

 

47. 

Дніпропетровська

Дніпропетровськ

69,29

0,5

12 год/добу

6842,37

342,12

 

48. 

Донецька

Артемівськ

73,19

0,1

24 год/добу

6120,00

306,00

 

49. 

Донецька

Маріуполь

104,6

0,1

24 год/добу

61200,00

3060,00

 

50. 

Житомирська

Овруч

104,2

2

1 год 10 хв/тиждень: (пн-птн 06.30-06.44)

1033,96

51,70

 

51. 

Житомирська

Олевськ

100,2

1,0

1 год 10 хв/тиждень: (пн-птн 06.30-06.44)

731,12

36,56

 

52. 

Закарпатська

Добрянське

100,5

0,1

1 год 10 хв/тиждень: (пн-птн 06.30-06.44)

231,20

11,56

 

53. 

Запорізька

Комиш-Зоря

102,3

0,25

24 год/добу

51608,41

2580,42

 

54. 

Івано-Франківська

Долина

104,6

0,03

24 год/добу

17877,58

893,88

 

55. 

Івано-Франківська

Калуш

107,4

0,03

24 год/добу

17877,58

893,88

 

56. 

Івано-Франківська

Верховина

103,6

0,1

1 год 10 хв/тиждень: (пн-птн 06.30-06.44)

231,20

11,56

 

57. 

Київська

Київ

70,4

4,0

24 год/добу

38706,31

1935,32

 

58. 

Київська

Київ

69,68

1,0

4 год/добу (02.00-06.00)

3225,53

161,28

 

59. 

Кіровоградська

Бобринець

68,24

1,0

24 год/добу

19353,15

967,66

 

60. 

Кіровоградська

Гайворон

107,2

0,1

24 год/добу

32640,00

1632,00

 

61. 

Кіровоградська

Голованівськ

73,73

0,1

24 год/добу

6120,00

306,00

 

62. 

Кіровоградська

Долинська

73,91

1,0

24 год/добу

19353,15

967,66

 

63. 

Кіровоградська

Знам’янка

100,7

0,3

12 год/добу (з 30 хв по 60 хв щогодини)

28267,06

1413,35

 

64. 

Кіровоградська

Кіровоград

66,2

5

24 год/добу

43274,95

2163,75

 

65. 

Кіровоградська

Новоукраїнка

73,22

0,1

24 год/добу

6120,00

306,00

 

66. 

Кіровоградська

Онуфріївка

73,34

0,3

24 год/добу

10600,15

530,01

 

67. 

Кіровоградська

Світловодськ

70,22

1,0

24 год/добу

19353,15

967,66

 

68. 

Луганська

Луганськ

1,602

1,0

24 год/добу

19353,15

967,66

 

69. 

Луганська

Старобільськ

1,566

5,0

24 год/добу

43274,95

2163,75

 

70. 

Луганська

Біловодськ

99,1

0,25

1 год 10 хв/тиждень: (пн-птн 06.30-06.44)

365,56

18,28

 

71. 

Луганська

Білолуцьк

102,4

0,25

1 год 10 хв/тиждень: (пн-птн 06.30-06.44)

365,56

18,28

 

72. 

Луганська

Зоринівка

101,2

0,5

1 год 10 хв/тиждень: (пн-птн 06.30-06.44)

516,98

25,85

 

73. 

Луганська

Луганськ

69,98

0,1

24 год/добу

6120,00

306,00

 

74. 

Луганська

Марківка

101,6

0,25

1 год 10 хв/тиждень: (пн-птн 06.30-06.44)

365,56

18,28

 

75. 

Луганська

Сєверодонецьк

90,6

0,1

24 год/добу

61200,00

3060,00

 

76. 

Львівська

Дрогобич

71,9

0,1

24 год/добу

6120,00

306,00

 

77. 

Львівська

Дрогобич

72,71

0,1

24 год/добу

6120,00

306,00

 

78. 

Львівська

Львів

1,476

15

24 год/добу

74954,39

3747,72

 

79. 

Одеська

Ананьїв

72,92

0,1

24 год/добу

6120,00

306,00

 

80. 

Одеська

Балта

104,5

0,1

152год59 хв на тиждень****

29716,00

1485,80

 

81. 

Одеська

Болград

105,7

0,5

1 год 10 хв/тиждень: (пн-птн 06.30-06.44)

516,98

25,85

 

82. 

Одеська

Велика Михайлівка

104,5

0,1

1 год 10 хв/тиждень: (пн-птн 06.30-06.44)

231,20

11,56

 

83. 

Одеська

Кодима

102,6

0,1

1 год 10 хв/тиждень: (пн-птн 06.30-06.44)

231,20

11,56

 

84. 

Одеська

Котовськ

103,6

0,5

1 год 10 хв/тиждень: (пн-птн 06.30-06.44)

516,98

25,85

 

85. 

Одеська

Красні Окни

70,73

0,1

152год59 хв на тиждень****

5571,75

278,59

 

86. 

Одеська

Любашівка

68,45

0,1

152год59 хв на тиждень****

5571,75

278,59

 

87. 

Одеська

Миколаївка

72,74

0,1

152год59 хв на тиждень****

5571,75

278,59

 

88. 

Одеська

Одеса

1,566

7,0

24 год/добу

51203,59

2560,18

 

89. 

Одеська

Одеса

68,36

5

24 год/добу

43274,95

2163,75

 

90. 

Одеська

Тарутине

99,2

0,25

1 год 10 хв/тиждень: (пн-птн 06.30-06.44)

365,56

18,28

 

91. 

Одеська

Фрунзівка

102,1

0,25

1 год 10 хв/тиждень: (пн-птн 06.30-06.44)

365,56

18,28

 

92. 

Полтавська

Карлівка

73,7

0,03

24 год/добу

3352,05

167,60

 

93. 

Полтавська

Комсомольськ

104,9

0,1

24 год/добу

32640,00

1632,00

 

94. 

Полтавська

Котельва

67,64

0,1

24 год/добу

6120,00

306,00

 

95. 

Полтавська

Красногорівка

66,86

1,0

24 год/добу

19353,15

967,66

 

96. 

Полтавська

Нові Мартиновичі

67,64

0,1

24 год/добу

6120,00

306,00

 

97. 

Полтавська

Чутове

73,97

0,03

24 год/добу

3352,05

167,60

 

98. 

Полтавська

Чутове

67,64

0,1

24 год/добу

6120,00

306,00

 

99. 

Рівненська

Рівне (Антопіль)

68,24

4,0

6 год/добу

9676,58

483,83

 

100.   

Харківська

Богодухів

73,58

0,1

24 год/добу

6120,00

306,00

 

101.   

Харківська

Великий Бурлук

105,4

0,5

1 год 10 хв/тиждень: (пн-птн 06.30-06.44)

516,98

25,85

 

102.   

Харківська

Ізюм

102,5

0,25

24 год/добу

51608,41

2580,42

 

103.   

Харківська

Харків

69,83

1,0

24 год/добу

19353,15

967,66

 

104.   

Харківська

Харків

73,79

1,0

24 год/добу

19353,15

967,66

 

105.   

Хмельницька

Вовковинці

67,25

0,5

152год59 хв на тиждень****

12458,82

622,94

 

106.   

Хмельницька

Кам'янець-Подільський

107,5

0,1

24 год/добу

32640,00

1632,00

 

107.   

Хмельницька

Солобківці

71,96

0,1

152год59 хв на тиждень****

5571,75

278,59

 

108.   

Хмельницька

Хмельницький

68,93

4,0

24 год/добу

38706,31

1935,32

 

109.   

Хмельницька

Хмельницький

107,1

0,1

24 год/добу

61200,00

3060,00

 

110.   

Черкаська

Жашків

105,4

0,25

24 год/добу

51608,41

2580,42

 

111.   

Черкаська

Звенигородка

102,7

0,1

24 год/добу

32640,00

1632,00

 

112.   

Черкаська

Черкаси

72,98

4,0

24 год/добу

38706,31

1935,32

 

113.   

Черкаська

Шпола

100,8

0,25

24 год/добу

51608,41

2580,42

 

114.   

Чернівецька

Новодністровськ

0,819

7,5

6 год/добу

13250,18

662,51

 

115.   

Чернівецька

Путила

107,0

0,25

1 год 10 хв/тиждень: (пн-птн 06.30-06.44)

365,56

18,28

 

116.   

Чернівецька

Сокиряни

104,7

0,1

24 год/добу

32640,00

1632,00

 

117.   

Чернівецька

Чернівці

0,837

30

6 год/добу

26500,38

1325,02

 

118.   

Чернівецька

Чернівці

67,97

1,0

6 год/добу

4838,29

241,91

 

119.   

Чернівецька

Чернівці

91,3

0,1

24 год/добу

61200,00

3060,00

 

120.   

Чернігівська

Бахмач

67,94

1,0

24 год/добу

19353,15

967,66

 

121.   

Чернігівська

Бахмач

71,69

1,0

166 год50хв на тиждень(пн-птн00:00-06:30, 06:44-24:00; сб, нд 00:00-24:00)

19216,07

960,80

 

122.   

Чернігівська

Ніжин

107,5

0,1

24 год/добу

32640,00

1632,00

 

123.   

Чернігівська

Новгород-Сіверський

101,0

0,1

15 год01 хв на тиждень**

2924,00

146,20

 

124.   

Чернігівська

Прилуки

100,3

0,5

24 год/добу

72985,32

3649,27

 

125.   

Чернігівська

Холми

106,1

0,5

16год11 хв на тиждень**

7024,84

351,24

 

126.   

Чернігівська

Чернігів

72,35

4,0

7 год/добу

11289,34

564,47

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

*(Хмельницький, Дунаївці, Кам'янець-Подільський, Славута, Волочиськ,

понеділок-п’ятниця

субота, неділя та святкові дні

 

 

 

 

 

 Городок, Полонне, Деражня,

06:00-07:40

06:00-09:30

 

 

 

 

 

Шепетівка, Теофіполь)

09:15-17:20

10:30-15:00

 

 

 

 

 

 

 

19:00-24:00

16:30-20:00

 

 

 

 

 

 

00:45-06:00

21:00-24:00

 

 

 

 

 

 

 

00:30-06:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

** 16 год 11 хв/тижд

понеділок-п’ятниця

субота

неділя

 

 

 

 

(Октябрське та Новгород-Сіверський, окрім: пн-птн06:30-06:44 – 15 год 01 хв/тижд)

06:30-06:44

06:10-06:29

06:10-06:29

 

 

 

 

 

06:45-06:54

08:10-08:29

08:10-08:29

 

 

 

 

 

 

08:10-08:29

12:40-12:56

15:45-15:59

 

 

 

 

 

15:40-15:59

17:45-17:59

18:10-18:59

 

 

 

 

 

 

18:10-18:59

18:10-18:59

20:00-20:29

 

 

 

 

 

 

20:00-20:29

20:00-20:29

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

***Козятин  (150 год 50 хв/тижд),

       Хмільник (151 год 04 хв/тижд,

       додатково: пн-птн06:30-06:44)

понеділок-п’ятниця

субота

неділя

 

 

 

 

 

 

00:00-06:30

00:00-06:10

00:00-06:10

 

 

 

 

 

 

06:44-06:45

06:29-08:10

06:29-08:10

 

 

 

 

 

 

06:54-08:10

08:29-12:40

08:29-15:45

 

 

 

 

 

 

08:29-15:40

12:56-14:00

15:59-18:10

 

 

 

 

 

 

15:59-18:10

14:59-17:45

18:59-20:00

 

 

 

 

 

 

18:59-20:00

17:59-18:10

20:29-24:00

 

 

 

 

 

 

20:29-24:00

18:59-20:00

 

 

 

 

 

 

 

 

20:29-24:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

****152 год 59 хв/тижд

понеділок-п’ятниця

субота

неділя

 

 

 

 

 

 

00:00-06:45

00:00-06:10

00:00-06:10

 

 

 

 

 

 

06:54-08:10

06:29-08:10

06:29-08:10

 

 

 

 

 

 

08:29-15:40

08:29-12:40

08:29-15:45

 

 

 

 

 

 

15:59-18:10

12:56-17:45

15:59-18:10

 

 

 

 

 

 

18:59-20:00

17:59-18:10

18:59-20:00

 

 

 

 

 

 

20:29-24:00

18:59-20:00

20:29-24:00

 

 

 

 

 

 

 

20:29-24:00

 

 

 

 

Конкурсні умови

 

 

 

 

 

 

 

 

 

а) Ліцензійні умови для мовлення:

      Для участі у конкурсі на ефірне мовлення  претенденти подають заяву про видачу ліцензії на мовлення та інші документи відповідно до вимог статей  8, 9, 10, 24, 28 Закону України „Про телебачення і радіомовлення”.

     Конкурсні документи не розглядаються без підтвердження сплати конкурсної гарантії.

     Для участі в конкурсі на отримання ліцензії на канали, призначені для загальнонаціонального мовлення, заяви приймаються від телерадіоорганізацій загальнонаціонального мовлення.

    Для участі в конкурсі на отримання ліцензії на канали, призначені для регіонального мовлення, заяви приймаються від телерадіоорганізацій регіонального мовлення.

    Для участі в конкурсі на отримання ліцензії на канали, призначені для місцевого мовлення, заяви приймаються від телерадіоорганізацій місцевого мовлення.

    До пакету документів на участь у конкурсі претенденти долучають копії чинних ліцензій Національної ради на мовлення (для телерадіоорганізацій - ліцензіатів Національної ради).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

б) Вимоги до програмної концепції:

Для загальнонаціональної категорії мовлення :

 – обсяг ведення передач українською мовою – згідно з діючими ліцензіями на мовлення;

 – обсяг музичних творів вітчизняного виробництва – не менше 50%;

 – обсяг музичних творів українською мовою - не менше 40% від загального обсягу пісенного матеріалу;

 

Для регіональної категорії мовлення:

 – обсяг ведення передач українською мовою із можливим врахуванням регіональних особливостей, відповідно до рішення      Національної ради від 14.04.2004 № 317 у діючій редакції, переваги надаватимуться мовникам з більшим обсягом україномовних програм;

 – обсяг музичних творів вітчизняного виробництва – не менше 50%;

 – обсяг музичних творів українською мовою - не менше 40% від загального обсягу пісенного матеріалу;

 – на одній території забороняється розповсюдження наземним ефірним способом однакових програм;

– здійснювати мовлення без ретрансляції програм інших мовників та використання їх позивних.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Для місцевої категорії мовлення:

–       обсяг ведення передач українською мовою із можливим врахуванням місцевих особливостей, відповідно до рішення Національної ради від 14.04.2004 № 317 у діючій редакції, переваги надаватимуться мовникам з більшим обсягом україномовних програм;

–       обсяг музичних творів вітчизняного виробництва – не менше 50%;

 – обсяг музичних творів українською мовою - не менше 40% від загального обсягу пісенного матеріалу;

 – здійснювати мовлення без ретрансляції програм інших мовників та використання їх позивних.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

в)  Вимоги до організаційно-технічних зобов’язань учасників конкурсу:

Відповідно до вимог статей 12, 20, 24 Закону України „Про телебачення і радіомовлення”, претендент на участь у конкурсі надає інформацію про:

– оператора телекомунікацій (при необхідності надати протокол про наміри, угоду з оператором телекомунікацій);

–  стандарт мовлення – аналогове;

–  тип передавача;

–  перелік обладнання студії, захист студійних приміщень від несанкціонованого доступу;

– термін початку мовлення, отримання дозволу на експлуатацію та початку оплати за користування радіочастотним ресурсом.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

г) Вимоги до фінансових та інвестиційних зобов’язань учасників конкурсу:

Відповідно до статей 25, 26, 31 Закону України „Про телебачення і радіомовлення”, фінансові та інвестиційні зобов’язання претендента на участь у конкурсі повинні висвітлювати питання:

 –  наявність фінансово-економічних можливостей забезпечувати розповсюдження програм;

 –  джерела фінансування телерадіоорганізації;

– забезпечення прибуткової діяльності телерадіоорганізації: передбачуваний рівень рентабельності підприємства, основні етапи виконання інвестиційного проекту та термін його окупності.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Заяви на участь в конкурсі приймаються з 28.05.2009 року за адресою: вул. Прорізна, 2 м. Київ, т. 278-73-04

Граничний термін подачі заяв на видачу ліцензії –  26.06.2009 року.

Граничний термін підбиття підсумків конкурсу – 26.08.2009 року.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Начальник

 

 

 

 

 

управління контролю та моніторингу                        /підпис/

                         С. Ляпідевський

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Начальник

 

 

 

 

 

фінансово-економічного управління                         /підпис/

                         М. Карпунцов

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Заступник начальника

 

 

 

 

 

ліцензійного управління                                             /підпис/

                         А. Степневська

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Начальник управління науково-технічного

 

 

 

 

 

і частотного розвитку                                                /підпис/

                         Т. Мироненко

 

 

                                                   

 

 

 

Оголошення про конкурс опубліковане

 в газеті „Голос України” ,№ 76–77 (4376–4377),

 вівторок, 28 квітня 2009 року



Наші друзі та партнери:


<<
Ефірне телебачення та радіомовлення в Україні 2006-2024
>>