Одеський конкурс

Перегляди: 2743
Додано: 2014-08-13 14:08:31 (admin)
Оновлено: 2018-12-17 19:50:31 (E.v.g.)

NR new logo ua

 

питання

  1. Про затвердження конкурсних умов.
  2. Затвердити конкурсні умови, згідно з додатком до рішення.
  3. Виконання цього рішення покласти на управління: ліцензування телерадіомовлення, контрольно-аналітичне, науково-технічного і частотного розвитку, правового забезпечення, бухгалтерськоїслужби.
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на відповідальногосекретаряНаціональної ради К. Котенко.

ТЕМА

 Затвердження конкурсних умов

відповідальний член нацради

котенко к.с.

відповідальний працівник апарату

запорожець л.м.

проект рішення (стисло)

Розглянувши інформацію управління науково-технічного і частотного розвитку щодо наявності вільних телерадіоканалів мовлення та вільного часу мовлення, керуючись статтею 25 Закону України „Про телебачення і радіомовлення”, Законом України „Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення”, Планом розвитку національного телерадіоінформаційного простору, Національна рада 

вирішила:

 

Конкурсні умови

на отримання ліцензії на мовлення

з використанням вільних телерадіоканалів

а) Ліцензійні умови для мовлення:                                                                                     

Для участі у конкурсі на ефірне мовлення претенденти подають заяву про видачу ліцензії на мовлення та інші документи відповідно до вимог статей 8, 9, 10, 24, 26, 28 Закону України „Про телебачення і радіомовлення”.

До пакету документів на участь у конкурсі претенденти долучають копії чинних ліцензій Національної ради на мовлення (у разі наявності).

Пакети документів із заявами претендентів зберігаються в Національній раді протягом 3-х місяців з дня підбиття підсумків конкурсу.     

б) Вимоги до програмної концепції (відповідно до ст.ст. 8, 27, 28, 43 Закону України „Про телебачення і радіомовлення”):

для радіомовлення:

  обов’язкове розміщення програм інформаційного спрямування;

       обов’язкове розміщення соціально важливих програм;

– здійснення мовлення без ретрансляції програм інших мовників, використання позивних інших мовників.

для телебачення:

  обов’язкове розміщення програм інформаційного спрямування;

       обов’язкове розміщення соціально важливих програм;

       рекомендовано розміщення дитячих передач;

– здійснення мовлення без ретрансляції програм інших мовників, використання логотипів інших мовників.

в) Вимоги до організаційно-технічних зобов’язань учасників конкурсу:

Відповідно до вимог статей 12, 20, 24 Закону України „Про телебачення і радіомовлення”, претендент на участь у конкурсі надає інформацію про:

-       оператора телекомунікацій (протокол про наміри або угода з оператором);

-       тип передавача;

-       адресу студії, захист студійних приміщень від несанкціонованого доступу, спосіб доставки програми від студії до передавача;

-       наявність обладнання студії для забезпечення високої технічної якості мовлення;

-       стандарт мовлення – аналоговий;

-       термін початку мовлення;

-       термін отримання дозволу на експлуатацію РЕЗ мовлення та початку сплати за користування радіочастотним ресурсом.

        г) Вимоги до фінансових та інвестиційних зобов’язань учасників конкурсу

Відповідно до статей 25, 26, 31 Закону України „Про телебачення і радіомовлення”, фінансові та інвестиційні зобов’язання претендента на участь у конкурсі повинні висвітлювати питання:

                   наявність фінансово-економічних можливостей забезпечувати розповсюдження програм;

       джерела фінансування телерадіоорганізації. 

Сплату грошового внеску під конкурсну гарантію здійснює за частоту мовлення згідно поданої заяви безпосередньо претендент для участі в конкурсі. Не допускається сплата іншою юридичною або фізичною особою. Конкурсні документи розглядаються при підтвердженні сплати конкурсної гарантії відповідним документом (згідно зі ст. 31 Закону України „Про телебачення і радіомовлення”). Грошовий внесок під конкурсну гарантію сплачується до завершення прийому документів.

Реквізити на сплату грошового внеску під конкурсну гарантію, а саме: Одержувач: УДКСУ у Шевченківському р-ні м. Києва, код ЗКПО 37995466, р/р № 31115056700011 в ГУДКСУ у м. Києві, МФО 820019.                

Поле „Призначення платежу”: +;2659;101; ; ; ; ; ;

Призначення платежу: Сплата грошового внеску під конкурсну гарантію за _____ канал/частоту мовлення у населеному пункті____ (місто, село, селище міського типу тощо), без ПДВ.  

   Відповідно до ч. 4 ст. 25 Закону України „Про телебачення і радіомовлення” повідомлення про проведення конкурсу публікується в засобах масової інформації, перелік яких визначається Національною радою, не пізніше ніж за 60 днів до закінчення терміну подачі заяв на видачу ліцензії. Заяви на участь у конкурсі приймаються з __________ за адресою: вул. Прорізна, 2, м. Київ. 

Граничний термін подачі заяв на видачу ліцензії відповідно до п. „а” ч. 5 ст. 25 Закону України „Про телебачення і радіомовлення” – __________                         до  _______ год.  

Граничний термін підбиття підсумків конкурсувідповідно до п. „б” ч. 5 ст. 25 Закону України „Про телебачення і радіомовлення” –  ___________.

питання

  1. Про оголошення конкурсу на отримання ліцензії на мовлення з використанням вільних телерадіоканалів.

ТЕМА

 Оголошення конкурсу

відповідальний член нацради

котенко к.с.

відповідальний працівник апарату

мироненко т.в.

проект рішення (стисло)

Суть питання:

На звернення Національної радіокомпанії України щодо прорахунку частоти  1,278 МГц у с. Петрівка Комінтернівського району Одеської області, Національна рада згідно рішення № 1823 від 24 вересня 2013 року направила до ДП „УДЦР” подання  № 17/1805 від 27.09.2013.

ДП „УДЦР” 26 березня 2014 року надав висновок № ЗМ-13510015 щодо можливості та умов користування радіочастотним ресурсом України для потреб телерадіомовлення (звукове мовлення) у с. Петрівка Комінтернівського району Одеської області.

Постановою Одеського окружного адміністративного суду від 13.11.2013 року по справі № 815/7432/13-а анульовано ліцензію серії НР № 0359-м від 27.04.2006 року видану Товариству з обмеженою відповідальністю „Телекомпанія „АТВ при Одеській національній академії зв’язку ім. О.С. Попова”, м. Одеса. Ухвалою Одеського апеляційного адміністративного суду від 17.12.2013 року та ухвалою Вищого адміністративного суду України від 25.06.2014 року, постанову Одеського окружного адміністративного суду від 13.11.2013 року залишено без змін. У зв’язку з цим було вивільнено 57 ТВК в м. Одесі.

Тому згідно пунктів „а” та „в” частини 3 статті 25 Закону України „Про телебачення і радіомовлення” пропонується оголосити конкурс на отримання ліцензії на мовлення з використанням таких телерадіоканалів:

№ з/п

Область

Населений пункт

Частота (МГц), канал (ТВК)

Потуж-ність, кВт

Граничний обсяг мовлення

Територія розповсюдження програм

Причини

Радіомовлення

 

Одеська

Петрівка

1,278

100

24 години на добу

Одеська, Кіровоградська,

Миколаївська, Херсонська області

висновок УДЦР щодо можливості та умов користування радіочастотним ресурсом України для потреб телерадіомовлення від 26.03.2014

Телебачення

1.

Одеська

Одеса

57

1

24 години на добу

м. Одеса,

м. Іллічівськ (міськрада),

м. Теплодар, м. Южне та Овідіопольський, Біляївський, Комінтернівський райони

Вивільнення каналу у зв’язку з анулюванням ліцензії ТОВ «Телекомпанія «АТВ при Одеській національній академії зв’язку ім. О.С. Попова», м. Одеса Постановою Одеського окружного адміністративного суду

                 

Рішення:

1. Оголосити конкурс на отримання ліцензії на мовлення, згідно з рішенням Національної ради від ___ № _____ «Про затвердження конкурсних умов».

2. Конкурсну гарантію встановити в розмірі 10% від максимального розміру ліцензійного збору.

3. Управлінню інформаційного забезпечення забезпечити публікацію повідомлення про оголошення конкурсу на отримання ліцензії на мовлення з використанням вільних телерадіоканалів у засобах масової інформації згідно з додатком.Наші друзі та партнери:


<<
Ефірне телебачення та радіомовлення в Україні 2006-2024
>>