Новини ТБ і радіо Луганської області

Теги: КРРТ
Перегляди: 2337
Додано: 2018-04-28 15:53:17 (E.v.g.)
Оновлено: 2018-12-26 15:41:57 (admin)

logorrt

Юрій Клименко

26 квітня 2018 року
Сьогодні, сталися одразу дві важливі події. По-перше, у с. Широкому Станично-Луганського району на частоті 91,9 МГц почало мовити військове радіо «Армія-ФМ». По-друге, згідно з новим Порядком, Українському державному центру радіочастот замовлено перший пакет телевізійних каналів і радіочастот, які працюватимуть для телерадіомовлення на підконтрольні і окуповані території Луганщини. Зокрема, частотний ресурс буде прорахований для РТС у містах Попасна, Сватове, Старобільськ, смт Біловодськ, Білолуцьк, Марківка, Троїцьке, а також селищ Бахмутівка, Зоринівка та Широкий.
Найближчим часом Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення у взаємодії з Міністерством інформаційної політики видаватиме телеканалам і радіостанціям дозволи на тимчасове мовлення в Луганській і Донецькій областях, відповідно до вимог нового закону щодо тимчасових дозволів на мовлення в зоні проведення антитерористичної операції та прикордонних районах України.
Нагадаю, невздовзі почнеться будівництво телевежі у Попаснянському районі, тож питання виділення частотного ресурсу для нас надактуальне.
Окремо дякую члену Національної ради України з питань телебачення та радіомовлення Сергію Костинському за всебічну підтримку наших проектів та допомогу у розбудові інформаційного простору Луганщини.

3 квітня 2018 року
Сьогодні здобута ще одна маленька перемога на інформаційному фронті: телеканал «UA:Донбас» розпочав мовлення на 39 ТВК у Білолуцьку та на 23 ТВК у Троїцькому. Потужність передавача у Троїцькому збільшено зі 100 до 500 Вт, що дозволило розширити радіус покриття з 6 до 15 км. Тож тепер троїчани дивляться «Донбас live», телепроекти Радіо «Свобода», «Час-Time» - «Голосу Америки» та «Stop-Fake News» замість програм пропагандистського російського телебачення, яке мовило з Бєлгородської області РФ. Все буде Україна!Наші друзі та партнери:


<<
Ефірне телебачення та радіомовлення в Україні 2006-2024
>>