Луганська ОДТРК планує встановити додаткові передавачі у Широкому

Перегляди: 2856
Додано: 2015-07-07 16:50:15 (E.v.g.)
Оновлено: 2018-12-28 17:36:16 (E.v.g.)

lot

 

Для розширення покриття аналогового телевізійного мовлення на контрольованій Україною території Луганської області планується установити телевізійний передавач потужністю 1 кВт у селищі Широкому. Про це повідомляє прес-служба Держкомтеелрадіо.


Також планується замінити на більш потужний телепередавач у місті Старобільську, що дасть можливість охопити обласним телевізійним мовленням більше населених пунктів, зокрема, й місто Щастя, яке знаходиться в прифронтовій зоні, Станично-Луганський район та частково місто Луганськ. Зараз мережа телемовлення складається з 11 передавачів.

У місті Старобільську також планується ввести радіопередавач потужністю 1,0 Квт (був 0,25 Квт) (рішення НР від 25.06.2015) та встановити у селищі Широкому додатковий передавача потужністю 1,0 Квт. Це розширить зону покриття обласного радіо «Пульс» на території, що сьогодні не контролюється українською владою.

«Враховуючи те, що наша телерадіокомпанія опинилася у безпосередній близькості до зони проведення АТО, ми змінили концепцію мовлення. Акцент робимо на створення власних інформаційних та публіцистичних радіо та телепрограм. Також збільшуємо кількість краєзнавчих, історичних, правових програм. Плануємо вийти на 24-годинне радіомовлення з максимальним інформаційним наповненням. З метою збільшення впливу на російськомовне населення, що проживає на території нашої області, частину програм плануємо давати в ефір російською мовою. Для залучення більшого сегменту аудиторії поступово змінюємо музичний контент радіо «Пульс» з рок-музики на хіти вітчизняної та зарубіжної естради. Також у планах – зробити кілька спільних проектів з вітчизняними і закордонними ЗМІ», – розповідає в.о. генерального директора Луганської ОДТРК Андрій Шаповалов.

За його словами, компанія розробила чіткий план поступового технічного оснащення. Серед першочергових завдань – закупівля та введення в експлуатацію апаратно-студійного блоку зі студією, обладнаною сучасною світлотехнікою та трьома студійними телекамерами. Для відновлення повноцінної роботи ЛОДТРК потрібна також ефірна телевізійна апаратна автоматизованого мовлення.

Луганська обласна державна телерадіокомпанія яка складається з телеканалу «ЛОТ», радіо-FM «Пульс» та ефірного проводового радіомовлення на каналі УР-1. Вся матеріально-технічна база телерадіокомпанії залишилася на окупованій терористами території. З 2 квітня Луганська ОДТРК працює у тестовому режимі з Сєвєродонецька. Технічну допомогу їй надали державні та приватні телерадіокомпанії. Вони ж і забезпечили частиною телерадіоконтенту. Поступово компанія нарощує виробництво власних програм, збільшується покриття області її радіо та телевізійним сигналом.

Президент України Петро Порошенко 1 липня заявив, що Луганська обласна державна телерадіокомпанія (ОДТРК) отримає виділені їй кошти на відновлення роботи.


 



Наші друзі та партнери:


<<
Ефірне телебачення та радіомовлення в Україні 2006-2024
>>