Суспільний мовник відновив аналогове мовлення в Сумській і Чернігівській областях (ОНОВЛЕНО)

Перегляди: 1837
Додано: 2021-04-02 16:19:59 (E.v.g.)
Оновлено: 2021-04-04 10:53:30 (E.v.g.)


Трансляцію програм суспільного мовника в аналоговому стандарті відновлено 1 квітня у Сумській та Чернігівській областях, території яких межують із Російською Федерацією і де є проблеми із цифровим покриттям.

Як відомо, постановою Кабінету Міністрів України використання аналогового телевізійного мовлення на територіях, що межують з Російською Федерацією і тимчасово окупованими територіями, буде продовжено на період до відновлення суверенітету та територіальної цілісності України.

Так, «UA:СУМИ» відновило аналогове телевізійне мовлення на 41 ТВК у місті Тростянці, потужність передавача – 0,1 кВт (трансляція була призупинена у травні 2019 року).

Також відновлена трансляція програм «UA:ПЕРШИЙ» на 5 ТВК у м. Білопіллі, потужність передавача 25 кВт, та на 11 ТВК у м. Тростянці, потужність передавача – 5 кВт.

У Чернігівській області Концерн РРТ відновив мовлення «UA:ПЕРШИЙ» на 6 ТВК у місті Чернігові, потужність передавача – 5 кВт, а також «UA:ЧЕРНІГІВ» на 53 ТВК у місті Корюківці, на 26 ТВК у місті Новгород-Сіверському та на 31 ТВК у смт. Холмах, потужність передавачів 0,1 кВт.

Сайт НР

 

1 квітня 2021 року відновлено трансляцію чотирьох телеканалів Суспільне мовлення на територіях, що межують з Російською Федерацією, зокрема у Сумській, Харківській і Чернігівській областях.

Про це повідомив корпоративний сайт Суспільного.

«Такий захід для протидії інформаційній агресії на цих територіях став можливий завдяки повному фінансуванню мовника», – зазначили на сайті Суспільного.   

У 2021 році за весь час існування (з 2017 року) Суспільний мовник уперше отримав фінансування, передбачене Законом «Про Суспільне телебачення і радіомовлення України».

Суспільне мовлення відновлює трансляцію телепрограм з технічними параметрами згідно з умовами ліцензій у наступних населених пунктах:

Нагадаємо,  у січні 2019 року за заявою НСТУ Нацрада анулювала 21 ліцензію на ефірне аналогове мовлення 15 філій та 259 аналогових частот «UA: Першого», залишивши аналогове мовлення тільки у прикордонних областях. 

stv.detector.media

 Наші друзі та партнери:


<<
Ефірне телебачення та радіомовлення в Україні 2006-2024
>>