Kyiv live змінив назву та переоформив ліцензію

Перегляди: 2026
Додано: 2021-06-10 17:09:16 (E.v.g.)
Оновлено: 2021-07-01 19:18:09 (BanderaTV)


Тепер канал називатиметься Live.

Національна рада з питань телебачення та радіомовлення переоформила ліцензію трьом компаніям, які мовлять під логотипом Kyiv live. Таке рішення регулятор прийняв на засіданні 10 червня.

Телеканали, які мовлять під цим логотипом змінили назву на Live. Представниця каналу зазначила, що після проведення опитувань колективу, родичів, друзів та фокус груп було вирішено змінити назву каналу з Kyiv live на Live.

Під таким логотипом мовитимуть ТОВ «Медіамережі», ТОВ «Ньюс нетворк» та ТОВ «ТРК «Купол».

При цьому Odesa Live залишається з територіальним означенням.

Також, Нацрада переоформила ліцензію ТОВ «ТРК «Купол» (Перший київський телеканал) через те, що його власником став Вадим Столар. Телеканал переїхав у бізнес-центр «Парус».

Нагадаємо, у січні 2021 року Нацрада переоформила ліцензію київськогоцифрового ефірного телеканалу «Всі новини» (ТОВ «Медіамережі»), якому нещодавно за рішенням суду продовжила ліцензію, дозволивши йому переформатуватися на інформаційний міський телеканал Kyiv Live.

Про те, що Вадим Столар купив ТОВ «Медіамережі» в Андрія Альошина та Йосипа Аксельруда стало відомо в червні 2020 року. На той момент компанія не мала ліцензії, тому що Нацрада відмовила в її продовженні 20 жовтня 2019 року, компанія оскаржувала це в суді. У результаті ТОВ «Медіамережі» виграло суд у Нацради, і 12 листопада 2020 року регулятор продовжив його ліцензію на цифрове ефірне мовлення в мультиплексі МХ-5 у Києві на сім років.

"Детектор Медіа"Наші друзі та партнери:


<<
Ефірне телебачення та радіомовлення в Україні 2006-2024
>>