Національна рада закликає всіх українських мовників розкодувати свій сигнал на супутнику

Перегляди: 1606
Додано: 2022-02-24 12:49:26 (E.v.g.)
Оновлено: 2022-02-24 12:52:41 (E.v.g.)


У час, коли в країні оголошено воєнний стан, громадяни повинні отримувати офіційну інформацію з першоджерел. Тому Національна рада закликає усіх українських мовників, які транслюються на супутнику, негайно розкодувати свій сигнал.

«Звертаємося негайно розкодувати сигнал і поширювати інформацію з офіційних джерел для того, щоб передавати якомога більше якісної інформації. Усі програми мають бути доступними», –  сказала голова Національної ради Ольга Герасим’юк.

Додатково Національна рада ще звернеться до керівників медіагруп.

Деякі мовники, однак, уже розкодувалися на супутнику.

З шостої ранку телеканали медіахолдингу «Україна» мовлять у відкритому доступі, включаючи «Україна 24», спортивні та міжнародні. Канали виходять без рекламних блоків та транслюють звернення Президента України щогодини.

Телеканали «UA: Перший» та «1+ 1» повідомили сьогодні  своїх глядачів, що на увесь період воєнного стану версії їх каналів на супутнику будуть відкритими.

Телеканал  «1+1» використовуватиме параметри 1+1 International,  «UA: Перший» вийде на своїх параметрах без кодування. ICTV виходить на супутнику у відкритому доступі, вихід реклами на каналах Starlight Media призупинено.

Журналісти українських каналів  працюють у постійному режимі, аби доносити до населення достовірну і перевірену інформацію.

Національна рада просить і інших телевізійних мовників  зробити те саме для своєї аудиторії і зняти кодування супутникового сигналу, аби якомога більша кількість українських громадян мала доступ до правдивої офіційної інформації.

сайт НРНаші друзі та партнери:


<<
Ефірне телебачення та радіомовлення в Україні 2006-2024
>>