Найкращі серіали Нетфлікс

Теги: Різне
Перегляди: 1489
Додано: 2022-05-16 18:29:24 (admin)

Визначення найкращих серіалів Netflix може виявитися непростим завданням. З такою кількістю контенту, який можна подивитися на найбільшому у світі стримері, буває важко визначити, що варто дивитися.

Ось тут ми й приходимо на допомогу. Нижче ви знайдете список найкращих VIP серіалів Netflix, включаючи такі оригінальні серіали, як:

  • “Відьмак” ;

  • “Гра в кальмара”;

  • “Сайнфелд” ;

  • “Краще дзвоніть Солу”.

 

Пентаверату

Майк Майєрс об'єднався з Netflix для створення цієї шестисерійної комедії, в якій він відіграє щонайменше дев'ять ролей.

Ми вперше зустрічаємося з Майєрсом у ролі Кена Скарборо, трохи невдахи канадського журналіста, який у відчайдушній спробі отримати сенсацію і відродити свою кар'єру випадково наштовхується на змову, яка стверджує, що таємне суспільство з п'яти людей контролює світові події з часів чуми Чорної смерті 1347 року.

Якщо Скарборо викриє їх, він, можливо, врятує світ, але, як і у всіх великих змовах, могутні сили готові змусити його замовкнути.

Ми не бачили Майєрса з такою пропозицією з часів його ролі Остіна Пауерса, і якщо вам не вистачало цієї епічної порції дурості, то це шоу напевно має усунути це свербіння.

 

Грейс та Френкі

Можливо, “Грейс і Френкі” і не є типовим серіалом для перегляду на Netflix, але, враховуючи його стійкість на тлі скасування інших найкращих серіалів за останні роки, у ньому щось є.

Сюжет комедійного шоу простий: Життя Грейс Хенсон (Джейн Фонду) та Френкі Бергштейн (Лілі Томлін) перевертається з ніг на голову, коли їх чоловіки Роберт (Мартін Шин) та Сол (Сем Уотерстон) йдуть від них – і, у несподіваному повороті, друг до друга. Спочатку Грейс і Френкі були приголомшені цим відкриттям, але незабаром між ними встановився малоймовірний і непорушний зв'язок; пара вирішила зустріти своє невизначене майбутнє пліч-о-пліч один з одним.

 

Серцеїд

Заснований на однойменній серії графічних романів Аліси Осеман, Heartstopper - це романтична історія про прихід повноліття, яка була названа одним із найкращих серіалів Netflix останнім часом.

Джо Лок виконує роль Чарлі Спрінга, ніжного школяра, який зав'язує малоймовірну дружбу з одержимим регбі Ніком Нельсоном у виконанні Кіта Коннора. Незабаром пара розуміє, що між ними зароджується роман, який змушує їх зіткнутися (і прийняти), хто вони такі і чого хочуть від життя та стосунків.

Це співпереживаюча, мила, правдоподібна і іноді емоційна історія про самопізнання, дружбу, підліткове кохання та педерастію. І, судячи з 100%-го рейтингу свіжості на сайті-агрегаторі рецензій Rotten Tomatoes - дуже рідкісна оцінка, особливо та, з якою згодні критики та глядачі, - здається, що “Серцеєд” стоїть галасу.

 

Краще дзвоніть Солу

Як продовжити одне з найбільших шоу в історії? Ось як. Краще дзвоніть Солу” - це майстер-клас зі створення приквела до знаменитого “На всі тяжкі”, в якому розкривається каламутна передісторія незграбно одягненого адвоката Джиммі МакГілла/Сола Гудмана і поступово створюються персонажі, досить захоплюючі, непередбачувані і захоплюючі, щоб виправдати своє існування.

Ця історія про занурення Джиммі в кримінальні кола Альбукерке, що кишать наркотиками, відбувається за вісім років до подій Уолтера Уайта і Джессі Пінкмана, і часто вона більш повільна і менш насичена, ніж Breaking Bad. Перша частина 6-го сезону “Краще дзвоніть Солу” нарешті з'явилася на Netflix, а друга частина вийде наприкінці цього року.

Анатомія скандалу

Заснований на однойменному романі Сари Вон, серіал “Анатомія скандалу” заповнить порожнечу у вашому житті, якщо ви пройшли через такі серіали, як “Бріджертон” та “Корона”.

У серіалі знімаються Сієнна Міллер і Руперт Друг, Софі та Джеймс Уайтхаус, які належать до елітного класу Великобританії завдяки посаді Джеймса як міністр британського уряду. Однак їх, здавалося б, ідеальне життя безладдя, коли скандальний секрет, що стосується Джеймса, стає надбанням гласності, історія потрапляє в пресу, і починається судовий розгляд з метою засудити Джеймса за його злочини. Поставивши на карту свій шлюб та репутацію, Софі та Джеймс повинні обманним шляхом виплутатися з такої шокуючої справи. Але з рішучим баррістером-обвинувачем Кейт Вудкрофт у виконанні Мішель Докер на хвості, це буде легше сказати, ніж зробити.Наші друзі та партнери:


<<
Ефірне телебачення та радіомовлення в Україні 2006-2024
>>