На конкурс «Зеонбуду» подали заявки «Ми — Україна+», «Новини Live» та канал серіалів СТБ

Перегляди: 1462
Додано: 2023-10-16 19:06:42 (E.v.g.)
Оновлено: 2023-11-17 21:42:52 (admin)


На шість вільних місць заявки подало дев’ять компаній. Частина з них мають тимчасові дозволи. Канали «1+1» представляють нові юридичні особи.

На конкурс на вільні місця в мультиплексах провайдера оператора цифрового телебачення «Зеонбуд» подали заявки дев’ять каналів. Про це повідомила Національна рада з питань телебачення та радіомовлення.

Серед них:

  • ТОВ «Контент менеджмент груп», логотип «Конкурент», м. Луцьк (МХ-5);
  • ТОВ «ТК «СТБ», логотип «Твій серіал», м. Київ (МХ-2, МХ-5);
  • ТОВ МКТРК «ICTV», логотип: «асиметрична п’ятикутна зірка ICTV», м. Київ (МХ-2);
  • ТОВ «Хмарочос медіа», логотип «Оце», м. Київ (МХ-2);
  • ТОВ «Медіамережі», логотип «Новини Live», м. Київ (МХ-5);
  • ТОВ «Віжн 1+1», логотип «1+1 Україна», м. Київ (МХ-2);
  • ТОВ «Віжн 4», логотип «Бігуді», м. Київ (МХ-1);
  • ТОВ «Стрімлайн медіа», логотип «Ми — Україна+», м. Київ (МХ-2);
  • ТОВ «Країна ТВ», логотип «Sonata TV», м. Київ (МХ-2).

На конкурс виставляли шість вільних місць: одне в МХ-1, чотири в МХ-2 й одне в МХ-5. Найбільше заявок надійшло на місця в мультиплексах МХ-2 та МХ-5. На місце в МХ-1 претендує тільки «Бігуді». Втім частина каналів, які подали заявки на участь у конкурсі, вже мовлять у мультиплексах «Зеонбуду» на підставі тимчасових дозволів.

Поміж цих каналів є нові мовники. Це «Новини Live», який планує запустити компанія Ганни Ковальової, що купила торік улітку медіаактиви Вадима Столара. В інтерв'ю «Детектору медіа» вона розказувала: «У нас є амбіції відновити телемовлення. Але поки в мене не буде розуміння, скільки це коштуватиме та де я шукатиму ці інвестиції, це закрите питання». «Детектор медіа» запитав у Ганни Ковальової про формат каналу й інвестиції. Вона сказала, що зможе про це розказати після конкурсу, у разі отримання ліцензії. А також додала, що навіть у разі отримання ліцензії канал запускатимуть не одразу.

«Детектор медіа» також звернувся до Ігоря Петренка, співвласника каналу «Ми — Україна», з проханням розказати про нового мовника.

«Детектор медіа» вже повідомляв про те, що власники «Ми — Україна» хочуть на додачу до свого інформаційного каналу запустити ще розважальний. На початку вересня наші джерела повідомляли, що команда каналу облаштовує студію для другого мовника. Ігор Петренко заперечив цю інформацію: «Ваші джерела вводять вас в оману». А щодо нового розважального каналу сказав, що команда ще перебуває «в процесі внутрішнього діалогу, аналізу запитів аудиторії та ситуації на ринку».

Також свої канали «1+1 Україна» та «Бігуді» група «1+1» подала від нових юридичних осіб.  Раніше «1+1 Україна» представляло ТОВ «ТРК “Студія 1+1”». Бенефіціарною власницею ТОВ «Віжн 1+1» є Світлана Міщенко, очільниця супутникової платформи Viasat.

Нагадаємо, у серпні Національна рада з питань телебачення та радіомовлення оголосила конкурс на вільні канали мовлення в трьох мультиплексах «Зеонбуду»: МХ-1, МХ-2 та МХ-5. Згідно з умовами ліцензії обсяг національного продукту має становити 60% від тижневого мовлення, ретрансляція заборонена. Обсяг мовлення — 24 години на добу. Максимальний ліцензійний збір — 4 млн 28 тис. грн, конкурсна гарантія — 402 тис. грн. Заявки можна було подавати до 12 жовтня. Підсумки конкурсу регулятор розгляне 10 січня 2024 року.

Група «1+1» планувала подати на конкурс два свої канали.

Детектор Медіа

 


Наші друзі та партнери:


<<
Ефірне телебачення та радіомовлення в Україні 2006-2024
>>