Суд об’єднає справи щодо цифрового конкурсу, який оскаржує вже й «Ера»

Перегляди: 2887
Додано: 2011-10-07 09:56:58 (admin)
Оновлено: 2018-12-28 18:26:46 (admin)


Окружний адміністративний суд міста Києва має намір об'єднати всі справи, які стосуються оскарження цифрового конкурсу, в одне провадження. Про це 6 жовтня під час засідання у справі за позовом «Малятко-ТВ» до Національної ради з питань телебачення та радіомовлення повідомила суддя Наталія Клочкова.

 

Засідання відбулось без участі представників Нацради. Як розказав «Телекритиці» директор «Малятко-ТВ» Володимир Кметик, до суду надійшло клопотання від Нацради з проханням перенести засідання, однак воно не було задоволене.

 

У списку справ, призначених до розгляду цього дня, йшла мова про те, що Окружний адміністративний суд міста Києва також розглядатиме позов телеканалу «Ера» до Нацради про «визнання протиправним та скасування рішення щодо переможців конкурсу та отримання ліцензії». За інформацією ТК, «Ера» подала близько 20 позовів.

 

За словами пана Кметика, тепер справа за позовом «Малятко-ТВ» та «Ери» будуть приєднанні до справи за позовом ТВі, яка вже слухається у суді.

 

«Суддя запитав, чи є заперечення. Представники «Ери» заперечували. Але їх заперечення не було взяте до уваги. Я сказав, що не маю підстав заперечувати», - сказав пан Кметик.

 

Наступне засідання відбудеться 13 жовтня.

 

Нагадаємо, результати конкурсу на місця в цифрових мультиплексах МХ-1, МХ-2, МХ-3, МХ-5 оскаржують «Малятко-ТВ», ТВі, «Чорноморська ТРК», МТРК «Чернівці» з міста Чернівці і телекомпанія «САТ-плюс» з міста Слов'янська Донецької області 

 

«Телекритика»Наші друзі та партнери:


<<
Ефірне телебачення та радіомовлення в Україні 2006-2024
>>