Нацрада не змогла зібрати кворум для підбиття підсумків конкурсу на місця в МХ-5

Перегляди: 2887
Додано: 2012-04-24 13:09:31 (E.v.g.)
Оновлено: 2018-12-28 18:15:57 (admin)

Збереться вже після 9 травня

 

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення скасувала заплановані на 24-25 квітня засідання з підбиття підсумків повторного цифрового конкурсу на вільні місця в мультиплексі МХ-5 (категорія - регіональне та місцеве мовленя).

 

Як оголосив конкурсантам голова Нацради Володимир Манжосов, регуляторний орган не зміг зібрати кворум (шість осіб). На засідання зібралися лише четверо членів Нацради: Володимир Манжосов, Оксана Головатенко, Лариса Мудрак, Оксана Єлманова. Не були присутніми Микола Фартушний, Ірина Опілат і Євген Баранов. Зі слів пана Манжосова, вони відсутні через хворобу.

 

«Ми прогнозували ще вчора, що сьогодні в нас не буде однієї людини. Але, на жаль, сьогодні ми не маємо трьох членів Національної ради, які захворіли», - сказав пан Манжосов.

 

Він повідомив конкурсантам, що підбиття підсумків конкурсу відбудеться вже після травневих свят (після 9 травня). «На жаль, ми не можемо бути впевнені, що завтра буде кворум. А на травневі у багатьох із вас є плани», - пояснив він.

 

Кінцевий термін підбиття підсумків повторного цифрового конкурсу спливає 2 червня. За словами Володимира Манжосова, Нацрада поспішала завершити конкурс у квітні, «тому що розуміла, що будуть травневі свята, що буде нарада-семінар у Луцьку та візит делегації Нацради до аудіовізуальної ради Франції». Тепер регулятор вноситиме корективи у свої плани.

 

Оксана Єлманова запропонувала, якщо конкурсанти цього хочуть, заслухати їхні презентації в робочому порядку 24 квітня, без кворуму, не ухвалюючи рішення, хоча це і є порушенням процедури. Однак Володимир Манжосов наголосив, що це може бути підставою для оскарження конкурсу в суді. «Тому ми не будемо експериментувати і слухати вас сьогодні, а потім приймати рішення», - сказав він представникам телекомпаній.

"Телекритика"Наші друзі та партнери:


<<
Ефірне телебачення та радіомовлення в Україні 2006-2024
>>