Українська служба Бі-бі-сі припинила радіомовлення (ОНОВЛЕНО)

Перегляди: 2630
Додано: 2011-04-30 10:42:17 (E.v.g.)
Оновлено: 2018-12-28 22:41:00 (admin)

29 квітня вийшла в ефір остання радіопрограма

Українська служба Бі-бі-сі провела останній радіоефір, але залишається в інтернеті, повідомляє УНІАН. Українська служба вийшла в ефір 1992 року, а її аудиторія складала близько п'яти мільйонів осіб на тиждень.

Раніше Бі-бі-сі оголосила, що закриває п'ять мовних служб через скорочення бюджету корпорації. Закрито албанську, македонську, сербську служби, а також редакції, які випускають програми для країн Карибського регіону англійською мовою та португальською - для країн Африки.

Як повідомляла «Телекритика», окрім української, припиняють радіомовлення ще шість служб Бі-бі-сі: азербайджанська, російська (за винятком окремих програм в інтернеті), іспанська (для Куби), в'єтнамська, китайська й турецька.

Як оголосив голова Всесвітньої служби Пітер Горрокс, 650 робочих місць із 2400 на Всесвітній службі буде закрито протягом наступних трьох років, більшість із них - протягом першого року.

Скорочено чи закрито багато програм Всесвітньої служби англійською мовою, включно із «Європа сьогодні».

ТелекритикаУкраїнська служба Бі-бі-сі була прикладом, якщо не взірцем, того, як пропозиція якісного продукту творить попит на якісний продуктНаші друзі та партнери:


<<
Ефірне телебачення та радіомовлення в Україні 2006-2024
>>