ТАВР купує «Мюзік радіо»?

Перегляди: 2940
Додано: 2012-02-22 01:54:39 (E.v.g.)
Оновлено: 2018-12-17 19:48:38 (admin)


За інформацією джерел «Телекритики», радіогрупа «ТАВР медіа» купує мережу «Мюзік радіо» в холдингу Business Radio Group. Угода може відбутися вже найближчими днями.

 

Генеральний продюсер Business Radio Group («Шансон», «Шарманка», Business Radio, DJ FM, «Ренесанс») Анатолій Євтухов не зміг ані підтвердити, ані спростувати цю інформацію. Водночас генеральний директор ТАВРу Ігор Чернишов сказав, що «спростовує ці чутки».

 

За інформацією джерел «Телекритики», йдеться про продаж усієї мережі, що охоплює вісім міст. Нагадаємо, що зараз із позивним «Мюзік радіо» мовлять дві компанії - ТОВ «Мюзікрадіо» і ТОВ «Радіо Тернопіль». Радіомережа охоплює Київ, Дніпропетровськ, Судак АР Крим, Сєверодонецьк Луганської області, Кам'янець-Подільський Хмельницької області, Ніжин Чернігівської області, Івано-Франківськ і Нововолинськ Волинської області.

 

«Телекритика» ще рік тому писала про наміри Анатолія Євтухова продати «Мюзік радіо». «Я теж із задоволенням залучив би інвестора або продав наші недобудовані мережі Business Radio чи "Мюзік радіо" для того, щоб перенести цю капіталізацію на основні станції («Шансон» і «Шарманку» - ТК) і зміцнити їхні позиції», - зазначав пан Євтухов, коментуючи продаж мережі «Наше радіо» «Українському медіахолдингу».

 

За даними «Телекритики», про продаж інших радіостанцій Business Radio Group поки не йдеться.

 

Радіостанції «Мюзік радіо» торік виповнилося 18 років. Спершу вона мовила тільки в Києві, згодом у Дніпропетровську. З 2000 року виходила в ефір у форматі easy listening (легка музика). З 2004 року «Мюзік радіо» належало Радіогрупі УМХ. Навесні 2009 року радіостанцію придбала Business Radio Group. Згодом ТОВ «Мюзікрадіо» виграло чотири частоти, а одна з двох ліцензій ТОВ «Радіо Тернопіль» була переоформлена на «Мюзік радіо» (інша ліцензія - на «Шарманку»). Восени 2009 року було заявлено, що «Мюзік радіо» змінює формат на «радіо на замовлення».

 

Нагадаємо, минулого року ТАВР придбав радіомережу «Дача» в холдингу «Ера» Андрія Деркача. Ігор Чернишов цю інформацію також спершу не підтверджував, а згодом сказав, що «Дачу» не придбали, а «отримали актив в управління». Тимчасом як президент холдингу «Ера», до якого входила «Дача», Ігор Лоташевський підтвердив «Коммерсанту», що 26 вересня була закрита угода з продажу «Дачі» групі ТАВР.

 

За даними компанії TNS (злиті хвилі 2+3/2011), «ТАВР медіа» має другу за величиною сукупну частку ринку (29,74%) серед груп мережевих радіостанцій України, поступаючись Радіогрупі УМХ (30,13%). За часткою ринку в Києві (24,96%) ТАВР посідає перше місце (в УМХ - 21,77%). Придбання «Мюзік радіо» може зміцнити позиції радіохолдингу.

"Телекритика"
 Наші друзі та партнери:


<<
Ефірне телебачення та радіомовлення в Україні 2006-2024
>>