Замість «Мюзік радіо» на Західній Україні буде «Мелодія»

Перегляди: 3438
Додано: 2012-05-24 10:50:08 (E.v.g.)
Оновлено: 2018-12-28 18:23:16 (admin)

ТАВР продовжує розбудовувати мережу перезапущеної «Мелодії»

Радіохолдинг ТАВР, який придбав радіомережу «Мюзік радіо», вирішив розбудовувати на базі її частот на Західній Україні свою мережу «Мелодія». Про це свідчать зміни, що внесла Національна рада з питань телебачення і радіомовлення 23 травня до ліцензій ТОВ «Радіо Тернопіль», на частотах якого до цього мовило «Мюзік радіо».

 

Ідеться про частоти 106,1 МГц у Тернополі, 100,9 МГц в Івано-Франківську та106,8 МГц у Нововолинську Волинської області. Тут позивним компанії стало «Радіо Мелодія», програмна концепція відповідає концепції мережі «Мелодії». При цьому в Києві, Дніпропетровську, Судаку АР Крим, Сєверодонецьку Луганської області, Кам'янці-Подільському Хмельницької області, Ніжині Чернігівської області та Вінниці «Мюзік радіо» не змінювало позивного.

 

Власниками ТОВ «Радіо Тернопіль» замість ТОВ «Мюзікрадіо Львів» (95%) і ТОВ «ТРК МАН» (5%) стали ТОВ «Телерадіокомпанія "Радіо Кохання"» (95%; володіє ліцензією на низку частот мережі «Мелодія») і ТОВ «Юкрейн Медіахолдинг» (5%; є власником ТОВ ТРК "Радіо Кохання"» і ТОВ «Мюзік радіо»).

 

Юридична й фактична адреси стали такими ж, як у «Мюзік радіо», зміни до ліцензії якого були внесені на попередньому засіданні 15 травня.

 

Директором радіокомпанії замість Владислава Ковтуна став Олександр Слюсар, членами редакційної ради - Олександр Слюсар та Ольга Піддубняк.

 

Ці зміни засвідчили входження радіокомпанії «Радіо Тернопіль» до холдингу ТАВР.

 

На попередньому засіданні Нацради 15 травня до мережі радіо «Мелодія» влилися дві місцеві радіокомпанії: МПП «ТРК "Бриз"» із Керчі АР Крим і ПП «Приватна телекомпанія "Візит"» із Кременчука Полтавської області. У цих компаній без зміни власників позивний став «Радіо Мелодія», програмна концепція - як у мережі «Мелодії».

 

Таким чином мережа «Мелодії» з урахуванням останніх переоформлень ліцензій охопить 31 місто.

 

Раніше радіо «Мелодія» входило до «Першої української радіогрупи» й охоплювало понад 35 міст. Радіомережа «Мелодія» припинила існування восени 2011 року. Тоді, після втрати основних частот, які наприкінці 2010 року дісталися на конкурсі новому «Суперрадіо» (компанія «Новий обрій»), залишки мережі «Мелодії» були об'єднані з мережею «Перець ФМ».

 

Навесні 2012 року права на використання бренду і формату «Мелодії» придбав радіохолдинг ТАВР, який вирішив перезапустити новий для себе проект на базі нещодавно придбаної ним мережі радіо «Дача».

"Телекритика"Наші друзі та партнери:


<<
Ефірне телебачення та радіомовлення в Україні 2006-2024
>>