Europa FM
Категорія: Згадаймо про
Перегляди: 5961
Додано: 2012-01-22 16:14:39 (E.v.g.)
Оновлено: 2023-03-28 17:40:57 (admin)

Київська недержавна музично-інформаційна мережева радіостанція.

Слоган: “MaXXXimum Music” та “Настройся на лучшее!" (“Налаштуйся на краще!")

Радіо «Європа FM» розпочало свою роботу 30 грудня 1995 року в київському ефірі на частоті 67,70 МГц, а з 13 лютого 1996 р. на частоті 107 МГц під назвою і з програмою мовлення радіо «Європа Плюс». Станція вела ретрансляцію програм російської  “Europa Plus”, до яких згодом почали додаватися власні програми.

З вересня 2002 року станція розпочала використовувати паралельний позивний “Європа FM”, який остаточно став головним у середині 2005 року (часткова ретрансляція програм російської радіомережі “Europa Plus” деякий час продовжувалася).

У середині 2000-х рр. радіостанція “Europa FM” розпочала мовлення у Вінниці, Маріуполі, Хмельницькому, а також деякий час була присутня у Харкові та інших містах.

Радіо «Європа FM» було призначено для слухачів різного віку та мовило у форматі Contemporary Hit Radio, тому музичний репертуар ефіру включав в себе найбільш популярні музичні композиції, в ефірі звучала як нова музика, так і перевірені часом популярні музичні твори. Приблизно з осені 2009 року музичним форматом станції став  Soft AC.

Крім музичних блоків в ефірі станції були новини, метеоповідомлення, розважальний проект “Стиковка” та інформаційна рубрика “Презента”, а також “Шоу шепелявых”

У середині 2010 р.  було припинено ретрансляцію київського ефіру радіостанції “Europa FM” і розпочато ретрансляцію спільного ефіру (м.Вінниця, Хмельницький, Маріуполь). Спочатку у цих містах планувалося мовлення радіостанції “Music Radio”

З лютого 2011 року згідно з рішенням суду (позов “Europa FM” до радіостанції “Europa Plus”, де суд визнав, що позивний “Europa Plus” належить саме радіостанції “Europa FM”), станція знову повертається до свого колишнього позивного - “Європа Плюс Київ”.

Тим часом на початку квітня 2011 р. у Хмельницькому та Вінниці, а з 15 квітня у Маріуполі на колишніх частотах “Європи  FM” розпочало мовлення радіо “Шансон”. 


cтарі логотипи:

{gallery}старі_лого/Europa FM{/gallery}Наші друзі та партнери:


<<
Ефірне телебачення та радіомовлення в Україні 2006-2024
>>