RMF Україна
Категорія: Згадаймо про
Перегляди: 2504
Додано: 2022-03-20 14:49:06 (admin)
Оновлено: 2024-01-04 09:09:19 (admin)

Польська радіостанція «RMF Україна» – спеціальний проєкт, створений найбільшим польським радіомовником RMF Group. До команди «RMF Україна» входять польські журналісти та українці, що нині мешкають у Польщі. Інформація, що подається у випусках новин українською і англійською мовами, зібрана на території Польщі і є достовірною та перевіреною.

«У випусках новин радіостанції «RMF Україна» цілодобово надається інформація про правові й законодавчі спрощення, впроваджені польською владою, благодійні організації, що надають допомогу, можливості пошуку житла в цій країні, проїзд громадським транспортом та автомобілями, роботу банківської системи, медичну допомогу біженцям від державної служби охорони здоров’я, а також способи пошуку роботи», - ідеться в повідомленні.

Також зауважується, що новини містять інформацію про ініціативи приватних компаній, які часто пропонують свої послуги біженцям у Польщі безкоштовно або з великою знижкою. Розміщуються також повідомлення про номери телефонів гарячих ліній, інформація для українських спортсменів, які вимушено перебувають на території Польщі, для українців, що прибули в країну з тваринами.

Завдяки тісним зв’язкам двох дружніх держав і за сприяння Національної ради випуски новин «RMF Україна» відтепер транслюватимуться і в ефірі місцевих радіостанцій прикордонної Львівської області, а саме у Стрию (“Стрий FM”), Дрогобичі, Трускавці (“Твоє радіо”), Бориславі, Самборі, Старому Самборі (“Голос Прикарпаття”), Турці (“Карпатський Гомін”), Сколе, Сокалі (“Сокаль”), Червонограді та у Бродах (“Броди FM”) та на інших радіостанціях, зокрема “Radio Smak”, “Жидачів FM”, “Радіо Радехів” та “Вголос”.

Мала тимчасові дозволи на Hrubieszów та Przemysl 93,3 та 98,6 МГц + Warszawa 100,6 МГц по 2022-05-26 після чого в ефір пішла радіостанція “Українське радіо” із врізками "Польського радіо для України" (18:00-22:00).
 

cайт  або той же сайт на internet archive Наші друзі та партнери:


<<
Ефірне телебачення та радіомовлення в Україні 2006-2024
>>